Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana dekodera na 4K UltraBOX+ w trakcie trwania umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Tak, wymiana dekodera jest możliwa w sytuacji w której posiadamy multiroom na warunkach standardowych, w przypadku posiadania usługi na warunkach promocyjnych (10 zł) wymiana nie jest możliwa do zakończenia promocjim

Komentarz

Podobno już jest taka możliwość. Nikt nie wspominał o warunkach typu multiroom w promocji.

Komentarz

Jest możliwość wymiany, sam wymieniałem przedwczoraj. Mam multiroom za darmo i w sprawie multiroom nic się nie zmienia.

Komentarz

Multiroom za darmo jest na Cameleonach i nie jest na promocji.

Komentarz

Ja mam multiroom za darmo ale oczywiście przez czat na ica lakoniczna odpowiedź aby udać się do punktu stacjonarnego

Komentarz

Ja mam multiroom ITI, przedtem turbo i mydelniczka, teraz 4k i mydelniczka. Zawsze miałem darmowy.

Komentarz

Byłem wczoraj w punkcie stacjonarnym dowiedzieć się o wymianę i wycieczka na marne. Powód? Koniec umowy za 4,5 miesiąca. NC+ olewa takiego klienta. Najpierw się nie dało wymienić (mam multiroom standard i pakiet Superpremium+), teraz na wymianę jest za późno. Od 5 lat (od początku nc+) mam ten sam dekoder (mediabox) nigdy nie wymieniany. Chciałem zobaczyć jak działa dekoder 4K bo jest to jedyna opcja która mogłaby mnie zatrzymać przy nc+. Ale skoro nc+ tak traktuje swoich klientów to z końcem września kończymy przygodę.
                Ostatni raz edytowany przez dkowalski; 2018-05-15, 07:22.

Komentarz

To jakiś skandal, gdy przedłużałem umowę pod koniec marca powiedziano mi, że nowe dekodery 4k tylko dla nowych abonentów i w ogóle jest ich bardzo mało. Teraz się dowiedziałem w punkcie, że nie mogę wymienić dekodera bo mam właśnie multiroom...Najszybciej wymiana możliwa przy przedłużeniu umowy czyli we wrześniu...Mam pakiet superpremium+ i stary multiroom na cameleonach, płacę ponad 125zl i za karę, że mam multiroom dekoder mi nie przysługuje. Czy to jest poważna firma???

Komentarz

Panowie i Panie na jakiej zasadzie macie darmowy multiroom?

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+