Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana dekodera na 4K UltraBOX+ w trakcie trwania umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• wymiana dekodera na 4K UltraBOX+ w trakcie trwania umowy

próbował ktoś wymienić dekoder w trakcie trwania umowy na 4k ultrabox+ ?wedłóg pana z czatu mam iść się zapytać do punktu bo nie wie... (żałosne) jeśli się da... to jakie koszty miesięczne i tp są doliczane... ktoś wie?

Dzisiaj dzwoniłem na infolinie z pytaniem o wymiane mojego starego dekodera na 4K i pan oświecił mnie że nieda rady pierwszeństwo mają nowi abonenci i ci co mają pojedyńcze dekodery natomiast ja mam multirom i niema takiej możliwości,niewiem czy moje zresztą nie małe pieniądze które od początku powstania platforny płace są jakieś gorsze?? dobrze że ta umowa sie niedługo kończy bo czara sie przelała.

Komentarz

tez tak uwazam ze maja juz nalapanych klientow jako gorszy sort , wykorzystam furtke w grudniu i wypowiem umowe , podpisze nowa na siostre , zrobie cesje i po sprawie , skoro łaske robia ze wymienia mi dekoder na 4k , tak wiem ze nie ma jeszcze nic w 4k ... ale tak sie nie traktuje klientow ktorzy w sa z nimi od ... czasow WIZJI tv ...

Komentarz

Ja wymieniłem bez problemu 8 listopada.Umowę mam do września przyszłego roku. Zadzwoniłem na infolinię i tam mi powiedzieli ,że mogę wymienić ale muszę udać się do autoryzowanego punktu nc+. Zadzwoniłem do takiego punktu w mojej okolicy z zapytaniem czy posiadają te dekodery i po 2 godzinach miałem już wymieniony,zresztą takie info jest na stronie nc+ na samym dole strony http://ncplus.pl/Oferta/Dekodery/4k-ultrabox .
        UltraBox 4k

Komentarz

ale zapewne nie masz uslugi multiroom , gdybym jej nie mial w swojej umowie odebralbym dekoder 4k w dniu wprowadzenia do obiegu , chodzi o to ze robia pod gorke obecnym klientom tlumaczac sie ze to teraz technicznie nie mozliwe , nasuwa sie pytanie co maja za technikow programistow itp spec mistrzow skoro nie potrafili tego ogarnac na czas

Komentarz

A moze mi ktos pomoze. Otoz mam turbodekoder ten 500gb i jeden multiroom ze srebrnym dekoderem polaczone kablem sieciowym. Teraz chce dokupic drugi dekoder do multi i wymienic glowny ta taki z wifi . I po telefonie do punktu obslugi niedaleko dowiedzialem sie ze nie moge bo w systemie nie mam takiej opcji. Na poczatku miecha przedluzylem umowe i pani zapewniala ze nie bedzie problemu wymienic dekodera a teraz nawet na infolini zostalem zbyty bo przedluzylem i nara. Ktos cos moze pomoc? Pisalem z ica do nich jeszcze bo tak pan zalecil i moze indywiduanie cos ktos inaczej rozpatrzy. Ciekawi mnie bo co pisza na stronie ze kazdy moze wymienic dekoder na nowy, skoro tak nie jest. Dodatkowo nie widzi mi sie ciagnac 20m kabla do pokoju dzieci

Komentarz

Może masz multiroom Premium?
              COMFORT+
              Multi+
              EXTRA+
              HBO
              Premium Sport &Film
              CANAL+ VOD
              netVOD+ konto podstawowe
              NC+ GO internet
              Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

Nie zwykły standard. Czlowiek chce rozszerzyc swoja oferte a tu ci problem robia

Komentarz

@ChiquitaB,
                  możesz do swojej oferty dodać kolejny dekoder slave. Sprzęt jest dostępny w Punktach Sprzedaży. Potwierdzam natomiast, że wymiana dekodera głównego nie jest możliwa.
                  Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-11-29, 11:31.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dla mnie to jakieś nieporozumienie że nie ma możliwości wymiany dekodera na Ultra HD mając aktywną umowę z Multiroom. Ciekawe czy na zagranicznej cyfrze+ też są takie problemy.

Komentarz

Bez kitu, dlaczego tak jest? Wyłożyłem kupę siana na telewizor z 4k i nagle się okazuje, że nie dostanę dekodera. Wielkie nieporozumienie

Komentarz

u mnie podobnie NIE DA sie wymienic ... jedyne co to musiałbym przedłużyć umowę na kolejne 2 lata od czerwca liczone za 130 zł ..

Komentarz

napisał(a) fan HDTV
                          Dla tych co im tak spieszno do wymiany z turboboxa na ultraboxa ostrzegam przed kilkoma problemami:
                          Wielkie dzięki, na szczęście nie wymieniłem na ten szajs. Dajcie znać, jak dekoder będzie się nadawał do użytku.
                          Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2018-01-18, 23:01. Powód: Cofam bezprawną ingerencję cenzora Damiana_nc- zmieniającą sens wypowiedzi
                          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Piszę raz jeszcze bo zedytować postu na tym forum nie sposób (zazwyczaj po edycji dostaję komunikat empty response).

Dla tych co im tak spieszno do wymiany z turboboxa na ultraboxa ostrzegam przed kilkoma problemami:

1. Pilot ultraboxa jest znacznie mniej funkcjonalny. Nie ma wielu bardzo przydatnych klawiszy. Aby n.p. wejść w nagrania własne trzeba przejść przez menu dekodera. Zdarza się też, że mimo naciśnięcia klawisza dekoder nie reaguje na jego sygnał - podejrzewam, że to raczej wina styków pilota niż dekodera.

2. Dekoder ma zewnętrzny dysk, a jego wtyczka ma tendencję do braku kontaktu - już 3 ważne dla mnie audycje nie nagrały się z powodu braku kontaktu dysku.Co to w ogóle za pomysł aby dysk zewnętrzny podłączać za pomocą złącza eSATA, zamiast popularnego USB? Chyba tylko po to, by klienci nie mogli korzystać z własnych dysków.

3. Nagrań własnych nie da się oglądać gdy nie ma dostępu do sygnału z anteny (nie można wziąć dekodera do kogoś bez anteny aby oglądnąć u niego jakąś nagraną pozycję). Po prostu dopóki dekoder nie widzi sygnału z anteny w jego menu nie ma w ogóle opcji wejścia do nagrań własnych. Turbodekoder nie ma tego typu ograniczenia.

4. Ultraboxa nie da się obsługiwać za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu - jak na razie nie ma żadnej aplikacji podobnej do pilot enka.

5. Plastikowa obudowa i "minimalistyczny" design ultraboxa wskazują, że podstawowym kryterium były jak najniższe koszty produkcji i jak najmniejsze wymiary by ograniczyć koszty transportu. Gabarytami jest zbliżony do lowcostowego ITI-2851.

Jedyny plus, poza obsługą 4k i większym dyskiem, w stosunku do turboboxa, jaki dotychczas zauważyłem, to płynne przewijanie aż do szybkości 4x.
                            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Witam wszystkich na forum.

w odpowiedzi dla fan HDTV:

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                              1. Pilot ultraboxa jest znacznie mniej funkcjonalny. Nie ma wielu bardzo przydatnych klawiszy. Aby n.p. wejść w nagrania własne trzeba przejść przez menu dekodera. Zdarza się też, że mimo naciśnięcia klawisza dekoder nie reaguje na jego sygnał - podejrzewam, że to raczej wina styków pilota niż dekodera.
                              A w Premiumbox+ jest inaczej? Można bezpośrednio wejść w nagrania?

2. Dekoder ma zewnętrzny dysk, a jego wtyczka ma tendencję do braku kontaktu - już 3 ważne dla mnie audycje nie nagrały się z powodu braku kontaktu dysku.Co to w ogóle za pomysł aby dysk zewnętrzny podłączać za pomocą złącza eSATA, zamiast popularnego USB? Chyba tylko po to, by klienci nie mogli korzystać z własnych dysków.
                              W Premiumbox+ mam te same problemy, dysk ciągle się wyłącza. I z tego co wiem to wina oprogramowania. Nic nowego. Za to eSATA to duży plus! Prędkość działania eSATA jest nieporównywalnie szybsza niż USB. Kabelek do tego można kupić i to nie problem (sam używam takiego w laptopie). Jeśli chodzi i wtyczkę - reklamowałbym - póki nie nagrałeś zbyt wielu programów/audycji.

3. Nagrań własnych nie da się oglądać gdy nie ma dostępu do sygnału z anteny (nie można wziąć dekodera do kogoś bez anteny aby oglądnąć u niego jakąś nagraną pozycję). Po prostu dopóki dekoder nie widzi sygnału z anteny w jego menu nie ma w ogóle opcji wejścia do nagrań własnych. Turbodekoder nie ma tego typu ograniczenia.
                              W Premiumbox+ jest tak samo.

4. Ultraboxa nie da się obsługiwać za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu - jak na razie nie ma żadnej aplikacji podobnej do https://forum.ncplus.pl/forum/forum/...fi-na-androida.
                              Używam tego sporadycznie, ale poczekajmy, z każdą nowością tak bywa.

5. Plastikowa obudowa i "minimalistyczny" design ultraboxa wskazują, że podstawowym kryterium były jak najniższe koszty produkcji i jak najmniejsze wymiary by ograniczyć koszty transportu. Gabarytami jest zbliżony do lowcostowego ITI-2851.
                              Szkoda. Premiumbox+ nie wygląda jednak tak źle.

Jedyny plus, poza obsługą 4k i większym dyskiem, w stosunku do turboboxa, jaki dotychczas zauważyłem, to płynne przewijanie aż do szybkości 4x.
                              To jest właśnie plus eSATA

Niestety podobno programów 4K jak na lekarstwo.

A co z nagrywaniem 3 audycji na raz? Trzeba podłączyć 3 anteny? Jak to wygląda?
                              Witam. PoproszĂŞ o opiniĂŞ co sÂądzicie o tej aplikacji: http://bit.ly/1wWXDhB Pilot enka ( pilot nc+, pilot n ) to aplikacja posiadajÂąca funkcje pilota (po IP) do

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+