Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sagem dsi83

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• sagem dsi83

witam posiadam dekoder sagem dsi83 lubi sie zaciać przy przełaczaniu kanałów wieczorem nie chce sie wyłaczyć z rana zamiast aktualnej godziny wyswietla sie godzina 02:59 po dwóch wizytach w skleie nc+ dekoder wymieniony na nowy ale po dniu uzytkowania ten też sie zacioł na 3 kanale i nie reaguje na pilota dopiero po odłaczeniu z pradu właczył sie na 3 kanale ale dopiero po 20 sekundach zaczoł przełączac . co moze byc przyczyna takiego problemu ?

sos,

spróbuj wykonać reset fabryczny dekodera.

Aby wykonać reset dekodera proszę nacisnąć klawisz MENU i wybrać zakładkę USTAWIENIA. Następnie proszę wybrać zakładkę /Diagnostyka/ a w kolejnym kroku - /Ustawienia Fabryczne/. Po wprowadzeniu kodu PIN (standardowy PIN to 0000), zatwierdzeniu go przyciskiem OK i potwierdzeniu wykonania resetu w dekoderze zostaną przywrócone ustawienia domyślne.

Dodam, że reset ten powoduje usunięcie list użytkowników oraz rachunków.

Komentarz

witam pomocy już mam dość tego dekodera dekoder pogra godzine dwa trzy i sie zatnie nie reaguje na pilota jedyny sposób to wyjecie zasilacza z prądu robiłem reset dekodera wgrywałem ponownie aktualizacje pomaga to na dzień dwa i znów sie tnie zamieniałem przewody przy konwenterze i też nic nie dało zamieniałem dekodery mjejscami i tez nic drugi działa bez zarzutu
      sam nie wiem co juz z tym fantem zrobić isć go wymienić ale jak na złoś dekoder w punkcie sie nie zatnie i pani w punkcie bedzie sprawiać problemy z wymiana

Komentarz

czy jest możliwość wymiany na inny dekoder mógłbym płacić 5 -10 zł miesiecznie za wynajem byle dekoder działał bez zarzutu

Komentarz

sos
          wymiana dekodera na inny model jest możliwa, o koszt opłaty jednorazowej jak i o koszty najmu, należny zapytać Pracownika Serwisu. Istnieje również możliwość popozostawiania dekodera na 48 godzin w Punkcie Serwisu tak aby Przedstawiciel zweryfikowała poprawność działania sprzętu. Utrudnienia o których piszesz występują po 2-3 godzinach od ponownego uruchomienia konieczna jest więc dłuższa diagnostyka.

Komentarz

Najwyraźniej ten typ tak ma:
            https://forum.ncplus.pl/forum/forum/...ekoder-wariuje
            U mnie było to samo, po wymianie przez jakiś czas było ok, po którejś aktualizacji zaczął wariować, ale się uspokoił..
            Niech wymieniają do skutku.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+