Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dekoder z opóźnionym zapłonem

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dekoder z opóźnionym zapłonem

Posiadam dekoder ten najtańszy z pakietu start 21.
    Mam z nim taki problem , że strasznie długo myśli jak przełącza się kanały na telewizorze myślałem że może to baterie słabe ale po wymianie to samo. Jest to bardzo irytujące czy ktoś się z tym spotkał . Jak zareklamować i u kogo dekoder ?

W pierwszej kolejności przywróć w nim ustawienia domyślne.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Na razie jest ok.
      Dlaczego trzeba ustawiać co jakiś czas , bo to już któryś raz .

Komentarz

No tak na prawdę https://www.medyczny.pl wydaje się być rozsądnym posunięciem aczkolwiek czy w tych przypadkach zmieni się coś na lepszę ?
        Ostatni raz edytowany przez olczykmm; 2018-05-21, 18:54.

Komentarz

A i jeszcze jeden feler występuje nie wiem w czym rzecz a mianowicie często w telewizorze wyskakują zniekształcenia obrazu jakby była burza a jest ładna pogoda ? co doradca Damian odpowie ?

Komentarz

@ sas sprawdź proszę jakość sygnału. Na kanale, na którym występuje opisany problem wejdź proszę do menu dekodera, a następnie przejdź do zakładki /Diagnostyka/, gdzie znajduje się pozycja /Miernik sygnału/. Widoczna na planszy jakość sygnału powinna być wyższa niż 50%, jeżeli ta wartość jest niższa, proszę doprecyzować ustawienia czaszy antenowej i konwertera.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Pani Moniko siła sygnału to ponad 65%

Komentarz

@sas,

weryfikowałeś jakość w momencie występowania zakłóceń?Spróbuj delikatnie doprecyzować ustawienia konwertera i zweryfikuj, czy problem ustąpił.

Komentarz

Siła sygnału to jeszcze nie wszystko, potrzebna jest jakość sygnału, jaki to model dekodera?jak duża jest czasza?

Komentarz

Jakość sygnału to ponad 85 % a czasza ma 80cm.Dekoder ITI 2851S

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+