Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podłaczenie starego TV SANYO 2511PV do dekodera Nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Podłaczenie starego TV SANYO 2511PV do dekodera Nc+

TV nawalił. W trybie awaryjnym chciałem wykorzystać stary TV Sanyo mod. 2511PV- posiadający jedynie 2 wejścia typu Cinch : audio i video. Użyłem przewodu posiadającego z jednej strony wtyczkę Scart ( do nBoxa), z drugiej wtyczki Cinch -video i audio. TV przełączyłem na AV - bez rezultatu. Prośba o pomoc-: Czy jest możliwość wykorzystania tego telewizora do odbioru programów z oferty NC+ ? Pozdrawiam O.G.

napisał(a) MUCHA2 Zobacz post
    ...Użyłem przewodu posiadającego z jednej strony wtyczkę Scart ( do nBoxa), z drugiej wtyczki Cinch -video i audio. TV przełączyłem na AV - bez rezultatu. Prośba o pomoc-: ...
    Kable Euro - chinch sa dwojakiego rodzaju: chinch IN oraz chinch out i widocznie masz odwrotny. Najlepiej ku Euro- chinch in/out i metoda prób i błedów podlaczych prawidłowo. Ten co masz to opisane jako in a powinny być jako out.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Jeżeli wcześniej dekoder był podłączony po HDMI musisz zmienić rozdzielczość w dekoderze. Na pilocie kombinacja klawiszy gwiazdka (*), a następnie 1, jeden przycisk po drugim. Powrót na HDMI to gwiazdka, a następnie 3.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dzięki bardzo za pouczenie. To zapewne jest istota problemu. Czy po włączeniu w TV programu AV, nastąpi automatyczne dostrojenie? Czy trzeba będzie szukać na poszczególnych pasmach częstotliwości ?
        Pozdrawiam MUCHA2

Komentarz

Dziękuję Damianowi_nc+ za radę. Wyjasniłem na PW
          Pozdrawiam

Komentarz

O jakim szukaniu na pasmach w trybie AV piszesz? AV to AV a nie strojenie.
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+