Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder cały czas wyświetla "init"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder cały czas wyświetla "init"

Dekoder Sagem DS187 przestał reagować . Po wyłączeniu i ponownym włączeniu wyświetla "boot" a po paru minutach "init" i zamiera na tym inicie. Nie wiem za bardzo co z nim robić, proszę o rady (ale nie takie : wyrzuć dekoder przez okno)

Cienki Bolek ,
    wykonaj proszę reset dekodera. W pierwszej kolejności odłącz kabel antenowy, następnie odłącz zasilanie. Po 20 sekundach podłącza zasilanie i poczekaj na uruchomienie dekodera. Gdy pojawią się wskazania anteny podłącza kabel i sprawdź czy aktywacja pójdzie dalej. Jeżeli nie, konieczna jest wizyta w Punkcie Serwisowym.
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-07-03, 11:58.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

...to ja bym dodał: "jak można wykonać reset skoro dekoder nie uruchamia się w ogóle" - bo tak rozumiem 1 post. Weź tego sażemkoma wywal na złom, jak karta szara to póki co działa w nieoficjalnych dekoderach (dużo lepszych).
      wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Drodzy, jeżeli na dekoderze pojawia się komunikat INIT należy wykonać działania szczegółowo opisane tutaj: https://ncplus.pl/pomoc/dekoder-sie-...?content=forum
        Zachęcam do skorzystania z przygotowanej instrukcji.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+