Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

stało się i nie działa

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• stało się i nie działa

Dzień dobry, mam następujący problem. Od lat mam nc+ (wcześniej cyfra+) z tą samą kartą. Od początku też używam tego samego tunera- arriva 250 combo Fergusona. Tunera, którego dostałem od nc+ nigdy nawet nie włączyłem. Nie było żadnych kłopotów, aż do teraz. Nagle programy kodowane nc+ przestały odbierać (wyskakuje komunikat "zakodowane"). Abonament jest opłacony. Myslalem, że nie ma aktualizacji uprawnień, ale jest ok. Włożyłem do tunera kartę nc+ sąsiada- wszystko działa. Z moją nie chce. Swoją kartę włożyłem do innego obcego dekodera- też nie działa. Działa za to z innymi dekoderami "firmowymi" nc+... chyba karta nie została nagle sparowana z moim dekoderem od nc+ skoro działa na dwóch różnych? O co z tym chodzi? Proszę o pomoc.
    Ostatni raz edytowany przez banan45; 2018-06-13, 20:03.

banan45 wykonaj przywrócenie ustawień fabrycznych w Twoim dekoderze. Ważne abyś procedurę przeprowadził bez karty. Kartę do dekodera włóż dopiero jak dekoder wyświetli komunikat: Brak karty.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Niestety. Zrobiłem przywrócenie ustawień fabrycznych, bez karty w tunerze, ale nic się nie zmieniło. Po włożeniu karty nadal wyświetla się komunikat "zakodowane"...

Komentarz

Aleksandra_nc+ bardzo proszę zapoznaj się z zagadnieniem i pojęciem provider FE DC na kartach Cameleon.
        Pozwoli to na udzielenie dokładniejszej odpowiedzi.
        Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-06-14, 18:28.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+