Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Golf TV

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Golf TV

Bardzo wspaniała wiadomość padła z ust Andrzeja i Jacka Person, że w przyszłym sezonie golfa od 2016 roku będzie jeszcze więcej transmisji tego wspaniałego sportu. Pytanie do moderatorów, kiedy można spodziewać się oficjalnej rozpiski transmisji? Czy to prawda, że mają być transmitowane również wszystkie zawody PGA?

Witaj @gmickey92,

wysłałam w tej sprawie zgłoszenie do odpowiednich Specjalistów, gdy tylko otrzymamy odpowiedź od razu ją tu zamieścimy.

Komentarz

napisał(a) gmickey92 Zobacz post
      Bardzo wspaniała wiadomość padła z ust Andrzeja i Jacka Person, że w przyszłym sezonie golfa od 2016 roku będzie jeszcze więcej transmisji tego wspaniałego sportu. Pytanie do moderatorów, kiedy można spodziewać się oficjalnej rozpiski transmisji? Czy to prawda, że mają być transmitowane również wszystkie zawody PGA?
      Nie oglądałem wczoraj transmisji ale jeśli faktycznie takie słowa padły to jest to bardzo dobra wiadomość. Mam nadzieję że turnieje golfowe pojawią się także w ofercie Canal+ SportOnline bo niestety na tę chwilę sporo transmisji przegapiam jak jestem w pracy.

Komentarz

Co z golfem na kanale 38?

Komentarz

napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
          Witaj @gmickey92,

wysłałam w tej sprawie zgłoszenie do odpowiednich Specjalistów, gdy tylko otrzymamy odpowiedź od razu ją tu zamieścimy.
          Bardzo prosze o informacje, dlaczego brakuje od 2 tygodni transmisji golfa od czwartku? Pokazana jest tylko seria finalowa? Mam rozumiec, ze to dalsze ciecia ramowki? Przeciez w weekendowe wieczory poza powtorkami pseudo pilki noznej nie ma czego ogladac ze sportu. A chyba nie w tym celu podpisalem miesiac temu nowa umowe? Czuje sie zwyczajnie oszukany, tymbardziej ze w tym miesiacu propozycje dla przedluzajacych sa lepsze.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+