Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP ABC

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
    @Janusz123- dobrze wiesz, dlaczego posty poleciały. Ten wątek dotyczy kanału TVP ABC. Nie jest on w żadnym stopniu związany z TV Republika, który jak sam bardzo dobrze wiesz ma swój wątek. Proszę nie generować OT.
    O to chodzi, że nie wiem...
    Najprościej byłoby napisać, tego to a takiego kanału nie będzie w ofercie, bo jest on konkurencją dla kanału naszej produkcji. Uciełoby to wszystkie zbędne dyskusje.
    TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
      O to chodzi, że nie wiem...
      Najprościej byłoby napisać, tego to a takiego kanału nie będzie w ofercie, bo jest on konkurencją dla kanału naszej produkcji. Uciełoby to wszystkie zbędne dyskusje.
      Tak naprawdę konkurencją może być nie dawno wprowadzony ponownie kanał Boomerang czy Cartoon Network więc TVP ABC taka sama konkurencja . Tak naprawdę kanał i tak jest dostępny na szeroką skalę więc wprowadzenie go do oferty nie powinno spowodować nadmiernego spadku oglądalności kanału Minimini+ . Tak czy siak kanał jest obowiązkowy żeby pojawił się w NC+
      Ja jestem za dołączeniem

Komentarz

• "Nowe kanały dla abonentów nc+! Od najbliższego piątku ofertę platformy wzbogacą TVP ABC i TVP SPORT w HD a także DISCO POLO MUSIC i POLSAT NEWS w HD. Nowe kanały będą dostępne dla abonentów platformy nc+ już od pakietu Comfort+".
        Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
        W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Zachęcam do zapoznania się z informacją prasową zamieszczoną tutaj. kanał TVP ABC dołączy do naszej oferty 09 maja.

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
            "Nowe kanały dla abonentów nc+! Od najbliższego piątku ofertę platformy wzbogacą TVP ABC i TVP SPORT w HD a także DISCO POLO MUSIC i POLSAT NEWS w HD. Nowe kanały będą dostępne dla abonentów platformy nc+ już od pakietu Comfort+".
            Bardzo dobra wiadomość od siebie dodam że poprawili jakość przekazu Power TV. Co do TVP ABC będzie z pojemności nc+ czy CP??? Pozdrawiam
            Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
              Zachęcam do zapoznania się z informacją prasową zamieszczoną tutaj. kanał TVP ABC dołączy do naszej oferty 09 maja.
              Mam pomysł,wstawicie z 30 razy Canal+...przecież to jakis idiotyzm jest...skąd pomysły na to?

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                Mam pomysł,wstawicie z 30 razy Canal+...przecież to jakis idiotyzm jest...skąd pomysły na to?
                Akurat mi pasuje ta zmiana przynajmiej nie będzie trzeba skakać daleko po kanałach by oglądać premiery w Canal+ HD. Pozdrawiam
                Sorki za OT
                Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-05-06, 16:37.
                Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                  Akurat mi pasuje ta zmiana przynajmiej nie będzie trzeba skakać daleko po kanałach by oglądać premiery w Canal+ HD. Pozdrawian
                  Sorki za OT
                  Napewno lepiej C+, niż kuchnia+. Ale ja bym widział na pozycji 9 - PULS, a na pozycji 20 - PULS2

A co do tych nowych kanałów to dobrze. Zwłaszcza TVP ABC i TVP Sport HD

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                    To pomysł wzorowany na głównej liście platformy Cyfrowy Polsat (tam tak jest od zawsze).

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                      To pomysł wzorowany na głównej liście platformy Cyfrowy Polsat (tam tak jest od zawsze).
                      Można by dać przykład właśnie takiej zenujacej platformie jak CP.

Komentarz

• CP ma swój punkt widzenia i z innych wzorów nie korzysta. Jest tyle niezłych kanałów muzycznych, a oni stworzyli o ironio Disco Polo Music, który (kupa śmiechu) to właśnie nc+ chce od nich wziąć. Powinien on być ze snopkiem słomy w zestawie.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                          CP ma swój punkt widzenia i z innych wzorów nie korzysta. Jest tyle niezłych kanałów muzycznych, a oni stworzyli o ironio Disco Polo Music, który (kupa śmiechu) to właśnie nc+ chce od nich wziąć. Powinien on być ze snopkiem słomy w zestawie.
                          Zastanawiam sie po co w ogóle takie kanały sa brane jeśli nie sa fta(nie wiem czy są)
                          Z jednej strony świetne kanały jak Planete a z drugiej lista stworzona z myślą o Idiotach którzy mogą zapomnieć ze mają C+ czy TVN Turbo..

Komentarz

• Przypominam, że watek dotyczy TVP ABC. Proszę przenieść dyskusje o innych kanałach do odpowiedniego wątku.

Komentarz

• A jednak się udało i kanał będzie w NC+ brawo
                              Sam nie mam NTC dlatego że kanały z NTC trafiają do NC+

Komentarz

• napisał(a) Grzegorzzz28 Zobacz post
                                A jednak się udało i kanał będzie w NC+ brawo
                                Sam nie mam NTC dlatego że kanały z NTC trafiają do NC+
                                Ale niestety informacji z regionu nie obejrzysz w nc+ i dopóki to się nie zmieni trzeba mieć NTC, by mieć do nich dostęp.

P.S. Bardziej mnie interesuje to co dzieje się wokół mnie niż kłótnie na Wiejskiej.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+