Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP ABC

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) olo46 Zobacz post
    Wiem kosztuje dużo. Dlatego uważam, że kanał nie przekazywany drogą satelitarną nie ma dużych szans by znaleźć się w platformach satelitarnych (w tym wypadku w nc+).
    Proste......

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
      Wiem kosztuje dużo. Dlatego uważam, że kanał nie przekazywany drogą satelitarną nie ma dużych szans by znaleźć się w platformach satelitarnych (w tym wypadku w nc+).
      duzych szans?
      nie ma żadnych szans skoro go nie ma na satelicie
      to nie kablowka w ktora mozna wpuscic sygnal po swiatlowodzie bez posrednictwa satelity
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Od czasu do czasu platformy przyjmują nowo stworzone kanały na "swój" transponder.

Komentarz

napisał(a) Kwiatek94 Zobacz post
          Witajcie , napisałem wiadomość do TVP ABC na Facebook'u .
          Pytanie brzmiało : " czy wiadomo już kiedy kanał pojawi się w ofercie Nc+".

Odpowiedź jaką otrzymałem : "Takiej informacji może udzielić tylko NC +. My ze swojej strony ,,dostarczyliśmy" kanał do tego operatora."

Także coś podejrzewam , że ten kanał albo wogóle nie dołączy do oferty , albo napewno nie przy włączeniu przekazu satelitarnego .
          Wkrótce idą święta wielkanocne, więc może te kanały dojdą , trzeba cierpliwie czekać.....

Komentarz

napisał(a) jeersy Zobacz post
            Wkrótce idą święta wielkanocne, więc może te kanały dojdą , trzeba cierpliwie czekać.....
            Taa, przedtem ludzie wróżyli, że na pewno universale dołączą na Walentynki no bo przecież NC+ kocha swoich abonentów
            Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

Wczoraj oglądając Kronikę na TVP Szczecin, na pasku leciała informacja: nowy kanał dla dzieci TVP ABC dostępny bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej, u operatorów kablowych oraz w ofercie platform satelitarnych.

Czyli to niedługo może oznaczać, że do oferty nc+ dołączy kanał TVP ABC.
              Abonent n od 6 sierpnia 2008 r.
              Czekam z niecierpliwością na Travel Channel HD

Komentarz

Coś się dzieje w w/w tamecie - ciąg dalszych negocjacji...

Telewizja Polska prowadzi rozmowy o "kompleksowej" umowie na dystrybucje dwóch kanałów: TVP Sport HD oraz TVP abc w ofercie nc+ - poinformowało portal Satelitarne.tv Centrum Prasowe TVP.

Obecnie trwają negocjacje z platformą NC+ na temat kompleksowej umowy pomiędzy TVP a połączonymi platformami N i Cyfra+. Te negocjacje obejmują również kwestie udostępnienia kanałów TVP Sport HD oraz TVP ABC. Włączenie tych kanałów do oferty NC+ jest uzależnione od zakończenia tych negocjacji.
                LG 42LW570S
                LG HB905PA
                nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
                TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

Negocjacje trwają już długo co by świadczyło o tym, że TVP chce zbyt "słoną" opłatę za wersję HD TVP Sport.

Komentarz

Dla mnie akurat TVP Sport HD absolutnie nie jest potrzebne bo najważniejsze wydarzenia i tak są na TVP1 HD i TVP2 HD, gdyby jeszcze kanał był na innym transponderze to by się przydał zamiast TVP2 HD bo wiadomo jaka tam jest jakość a tak to nie ma sensu. Ale na TVP ABC moje dziecko czeka z niecierpliwością.
                    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

• baju, baju, będziesz w raju

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                      w momencie uzyskania informacji o planowanym dodaniu go do oferty, będziemy Wam to komunikować. Na to kiedy to nastąpi nie mamy wpływu.

negocjacje z takimi operatorami jak: nc+ i Cyfrowy Polsat przedłużają się ze względu na fakt, że TVP ABC jest bezpośrednią konkurencją kanałów należących do tych operatorów (chodzi o kanały: MiniMini+ i Polsat JimJam). Dodatkową przyczyną takiego stanu rzeczy mogą być bardzo dobre wyniki oglądalności jakie osiągnął kanał TVP ABC w ostatnich miesiącach, które zarazem wpłynęły na słabszą oglądalność wyżej wymienionych kanałów konkurencyjnych. TVP energicznie zabiega i negocjuje ale państwa interwencje bezpośrednio u operatorów z pewnością mogą przyspieszyć zamieszczenie naszego kanału w ofercie nc+ i Cyfrowego Polsatu. Zależy nam aby dotrzeć do wszystkich widzów
                      http://media2.pl/media/110741-Cyfrow...e-TVP-ABC.html

Tak więc wszystkie tu wypowiedzi moderatorów, nc+przedstawicieli i innych osób możecie sobie między bajki włożyć!!!
                      Ostatni raz edytowany przez Dawid_nc+; 2014-04-25, 13:09. Powód: prowokowanie
                      TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• Czyli o TVP ABC na satelicie narazie możemy zapomnieć. Szkoda
                        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• Brakuje wam TVP ABC?
                          Ten kanał jest bardzo słaby. Powyciągali trochę staroci z archiwum i w kółko wałkują.
                          Nie polecam

Ewentualnie można włączyć na trochę i spojrzeć na bajki z dzieciństwa.
                          Wg mnie ten kanał powinien się nazywać TVP POWTÓRKI STAROCI

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                            Ewentualnie można włączyć na trochę i spojrzeć na bajki z dzieciństwa.
                            Wg mnie ten kanał powinien się nazywać TVP POWTÓRKI STAROCI
                            TVP ABC jest kanałem dla dzieci a nie dla starych koni i im pozwól oceniać. U mnie w domu panuje TVP ABC, a w drugiej kolejności Mini Mini+.
                            Tak poza tym moderator forum nie pozwala na merytoryczne dyskusje, posty choć kulturalne, wszak dotyczą kanału dla dzieci, rzeczowe i na temat lecą jeden po drugim w kosmos...

PS Nie wiem co jest złego w porównywaniu problemu z dodaniem tego kanału do oferty nc+ z innymi kanałami mającymi problemy o podobnym podłożu? Czy już normalnie nie można dyskutować? Chyba lepiej jest zawrzeć problem w jednym wątku (TVP ABC), niż rozdzielać go na trzy lub tworzyć kolejne wątki? Nie wiem w czym tkwi problem? Może moderator powie co ma do powiedzenia
                            TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• @Janusz123- dobrze wiesz, dlaczego posty poleciały. Ten wątek dotyczy kanału TVP ABC. Nie jest on w żadnym stopniu związany z TV Republika, który jak sam bardzo dobrze wiesz ma swój wątek. Proszę nie generować OT.

Komentarz

• TVP ABC jako kanał ogólnodostępny powinien się znaleźć także w ofercie każdej platformy cyfrowej i kablowej. Takie moje zdanie odnoście wszystkich stacji dostępnych z DVB-T.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+