Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP ABC

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Leon Zobacz post
    Wczoraj byłem w kinie, a Ty oglądałeś ten film?
    Ciekawe do kogo to pytanie.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

No właśnie do Ciebie.
      Pierwsza część zdania oznajmiająca a druga część zdania pytająca.
      napisał(a) dizmar Zobacz post
      Pytajnik na końcu zdania dotyczy zawsze tego zdania jako całości niezależnie, czy jest w tym zdaniu przecinek czy go nie ma.,
      dizmar, sorry, nie o to chodzi, ważniejsze jest to co by było na tej "nie zdublowanej" platformie.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
        No właśnie do Ciebie.
        Pierwsza część zdania oznajmiająca a druga część zdania pytająca.
        ...
        Twoje pytanie nie ma sensu, bo nie podałeś o jaki film chodzi. Jest to pytanie tzw. abstrakcyjne (bez sensu). Moje zdanie miało sens. Pytanie było: po co? a dookreślenie: jeżeli jest na NTC... Jako takie było jasne oczywiście łącznie z cytatem z wypowiedzi Boski. W Twoim pytaniu było za mało (brakowało) informacji aby Ci dać jakąkolwiek odpowiedź.
        PS.
        Nasza dyskusja chyba wyleci w cyberprzestrzeń bo to już jest OT.
        PS2.
        Moderatorze usuń nasza dyskusję.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Ja z tym nie mam problemu bo mam antenę satelitarną i antenę do odbioru NTC, ale wielu ludzi montując antenę sat. i biorąc płatną platformę już nie myśli o antenie naziemnej (czasem nie mają gdzie jej zainstalować np. w bloku) zwłaszcza, że stosowana praktyka pokazuje, że większość kanałów naziemnych dostępnych jest również w platformach.
          Mnie nie dziwi, że abonenci platform chcą mieć dostęp do tych kanałów, a szczególnie tych naziemnych, które są obecne również w przekazie satelitarnym. Nie każdy z nich zajmuje cenne miejsce na transponderach nc+.

Komentarz

Dokładnie, zapędziliśmy się.
            Wracając do sedna, jest sens umieszczenie w ofercie nc+ kanału TVP ABC, choćby po to aby oferta była pełna. Pełna to znaczy wszystkie kanały TVP.
            Przynajmniej jest to moje zdanie.

Komentarz

napisał(a) Maccie Zobacz post
              Napewno zrozumiałeś co Olo napisał?
              czytał dlatego odpisał zgodnie z prawdą

że najpierw kanał zagości w box-ach a dopiero po tym pojawi się inof na forum

co cie tak dziwi? tak było, jest i będzie
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post

to przeczytaj dokładnie ich post,

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post

Niestety masz rację.

Gdyby nc+przedstawiciele czytali strony branżowe to by wiedzieli o nowościach, a tak skupieni są na przepisywaniu EPG na forum i co jakiś czas zerkają na nbox bo w końcu ile można pracować i "ooooo nowy kanał. Napiszmy o tym"

Wprawdzie internet już dawno huczy o tym, ale co tam liczy się, że napisali.

Haha

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                    Niestety masz rację.

Gdyby nc+przedstawiciele czytali strony branżowe to by wiedzieli o nowościach, a tak skupieni są na przepisywaniu EPG na forum i co jakiś czas zerkają na nbox bo w końcu ile można pracować i "ooooo nowy kanał. Napiszmy o tym"

Wprawdzie internet już dawno huczy o tym, ale co tam liczy się, że napisali.

Haha
                    Tyle, że w internecie sa plotki, a oni sa od podawania potwierdzonych komunikatów. Sam widzisz jak działa nc+, nawet jak mają plan wdrożenia to w ostatnim dniu okazuje się, że są w polu i przesuwają datę wdrożenia. Nic wię dziwnego, że nikt nie chce nic obiecywać z wyprzedzeniem, bo póki co żaden projekt nie poszedł zgodnie z planem.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                      Tyle, że w internecie sa plotki, a oni sa od podawania potwierdzonych komunikatów. Sam widzisz jak działa nc+, nawet jak mają plan wdrożenia to w ostatnim dniu okazuje się, że są w polu i przesuwają datę wdrożenia. Nic wię dziwnego, że nikt nie chce nic obiecywać z wyprzedzeniem, bo póki co żaden projekt nie poszedł zgodnie z planem.
                      Nie mówię o plotkach tylko o branżowych portalach, które w 100 procentach podają nowości pojawiające się na nc+.

Dla mnie to chore, że na forum nie ma takich newsów.

Forum zamienili nc+przedstawiciele w rozszerzone EPG.

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                        A po co jeżeli dostępne jest na NTC czy jak kto woli DVB-T?
                        Ano dlatego że ledwo mi łapie z DVB-t, z uwagi na mieszkanie w blokowisku. Jakbym miał ładny sygnał, to czy byłoby to na NC+ czy nie, by mi wisiało koło nosa.

W sumie to i sygnał NC+ ledwo mi łapie. Strach się bać jak liście na drzewach przed blokiem mi urosną ;)

Komentarz

Wszystkie kanały nadające naziemnie powinny również być dostępne w platformach satelitarnych. Oczywiście warunkiem jest, że kanał prowadzi swój przekaz także poprzez satelitę.
                          Abonent, który miałby do nich dostęp nie kombinowałby jak i gdzie zainstalować antenę naziemną i zrezygnować z płatnej platformy.
                          Ostatni raz edytowany przez olo46; 2014-02-28, 18:55.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                            Wszystkie kanały nadające naziemnie powinny również być dostępne w platformach satelitarnych. Oczywiście warunkiem jest, że kanał prowadzi swój przekaz także poprzez satelitę.
                            Abonent, który miałby do nich dostęp nie kombinowałby jak i gdzie zainstalować antenę naziemną i zrezygnować z płatnej platformy.
                            Owszem,ale jak pewnie wiesz przekaz satelitarny kosztuje niemało.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                              Na chwilę obecną nie mamy informacji jakoby kanał miał zostać dodany do oferty.

Dokładnie tak, w momencie uzyskania informacji o planowanym dodaniu go do oferty, będziemy Wam to komunikować.

Przepraszam. Poprawiam się. Chodziło mi o to że w momencie uzyskania informacji o planowanym dodaniu go do oferty, będziemy Wam to komunikować. Na to kiedy to nastąpi nie mamy wpływu. Przekazujemy pewne informacje jakie otrzymujemy. Nie spekuluję na temat oferty.

Komentarz

napisał(a) Maccie Zobacz post
                                Owszem,ale jak pewnie wiesz przekaz satelitarny kosztuje niemało.
                                Wiem kosztuje dużo. Dlatego uważam, że kanał nie przekazywany drogą satelitarną nie ma dużych szans by znaleźć się w platformach satelitarnych (w tym wypadku w nc+).

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+