Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP ABC

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
    ALE wiele rodzin używa telewizor CRT, bo ma obraz ładniejszy niż LCD i jest tak od dawna.
    Problem dotyczy nie tylko telewizorów CRT. Mój jeden z telewizorów LCD ma tuner MPEG-2
    TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

Wczoraj wieczorem oglądając tvp hd leciała informacja na dole ekranu że tvp abc można odbierać poprzez ntc, sieci kablowe i platformy satelitarne. Z tym ostatnim to chyba się pośpieszyli bo jakoś na satelicie brak jak narazie.

Komentarz

może pisali o amerykańskich platformach?
        2 pudła ADB

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
          Problem dotyczy nie tylko telewizorów CRT. Mój jeden z telewizorów LCD ma tuner MPEG-2
          Masz racje, tylko te telewizory co mają MPEG-2, mają również czasami wejście CI i można ten sygnał zamienić poprzez moduł taki.

Komentarz

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
            Masz racje, tylko te telewizory co mają MPEG-2, mają również czasami wejście CI i można ten sygnał zamienić poprzez moduł taki.
            robiłem próby przez takie "cuś", ale to prowizorka, "proteza"! Moduł CI strasznie się nagrzewał, obraz czasami miał przycinki lub był brak płynności. Odbierałem przez MPEG-2 stacje niemieckie - ideał
            TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
              robiłem próby przez takie "cuś", ale to prowizorka, "proteza"! Moduł CI strasznie się nagrzewał, obraz czasami miał przycinki lub był brak płynności. Odbierałem przez MPEG-2 stacje niemieckie - ideał
              Moduł to środek zastępczy, lepszy dekoder naziemnej i tańszy. Nie które dekodery ADB i po c+ mają tuner naziemnej.
              Ostatni raz edytowany przez wlodek.z.; 2014-02-16, 12:40.

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                Ponad 2 a nawet ponad 5 a to już wielu w porównaniu z obecnie zakładaną żywotnością (wg producentów) tego sprzętu.
                Hm, a jaką żywotność zakładają producenci sprzętu? Bardzo ciekawe. Mój telewizor LCD mający 9 lat nie ma modułu CI, ani nawet dekodera MPEG-2, ma tylko tuner analogowy i nie wygląda, jakby wybierał się do trumny. Z kolei mój monitor komputerowy LCD ma 12 lat i również ma się całkiem nieźle.
                JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

To Twój telewizor ma niezłą żywotność. Prawdopodobnie dlatego, że pochodzi ze "starszych" produkcji. Tylko kineskopowce mają dłuższą żywotność (Otake żył 22 lata). Te najnowsze telewizory są jeszcze nie sprawdzone pod kątem żywotności, ale z założenia mają chyba ok. 5 lat (niektóre egzemplarze pewnie wytrzymają znacznie więcej).

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                    Hm, a jaką żywotność zakładają producenci sprzętu? Bardzo ciekawe. Mój telewizor LCD mający 9 lat nie ma modułu CI, ani nawet dekodera MPEG-2, ma tylko tuner analogowy i nie wygląda, jakby wybierał się do trumny. Z kolei mój monitor komputerowy LCD ma 12 lat i również ma się całkiem nieźle.
                    To się ciesz, że to produkcja sprzed powstania w fabrykach elektroniki biur konstrukcyjnych zajmujących się wprowadzaniem elementów powodujących uszkadzanie się sprzętu niewiele po gwarancji (w wieku ok.5 lat użytkowania). To nie żart. Producenci elektroniki użytkowej w tym AGD wiele wydają aby wyprodukować tak, że po określonym czasie (ok.5 lat) większość egzemplarzy uszkodziła się i to tak aby naprawa nie była opłacalna (ok. połowy ceny nowego). Oczywiście zdarzają się wyjątki pracujące znacznie dłużej jak to w każdej produkcji co potwierdza regułę.
                    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Oczywiście, że to nie żart. Humorystycznie mówiąc firmy dają ogłoszenia typu "Partacza zatrudnię" i chodzi tu o konstruktorów opracowujących taki produkt, który nie będzie wciąż działał bo się nie sprzeda nowszych.

Komentarz

napisał(a) Jarosław K.
                        Spisek żarówkowy to rok 1924, mój telewizor nie jest sprzed tego roku. ...
                        Co ma piernik (z 1924 roku) do wiatraka (w XXI wieku)?
                        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Jarosław K. nawiązuje do czasów, w których on i ja już prawie byliśmy na tym świecie.
                          napisał(a) Adasko20
                          ........CO TO MA WSPÓLNEGO Z TEMATEM: TVP ABC
                          Zainteresowani kanałem TVP ABC jeszcze pisać nie umieją więc my ich zastępujemy.
                          Ostatni raz edytowany przez olo46; 2014-02-16, 14:20.

Komentarz

napisał(a) Adasko20
                            A ja mam taki telewizor, a ja taki, a obozy w Chinach, Indiach itp.
                            W jakich Chinach? W Polsce, w Polsce.

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                              Co ma piernik (z 1924 roku) do wiatraka (w XXI wieku)?
                              To, że wbrew temu co napisałeś takie rozwiązania zaczęły być stosowane znacznie wcześniej niż kilka lat temu.
                              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Witajcie , napisałem wiadomość do TVP ABC na Facebook'u .
                                Pytanie brzmiało : " czy wiadomo już kiedy kanał pojawi się w ofercie Nc+".

Odpowiedź jaką otrzymałem : "Takiej informacji może udzielić tylko NC +. My ze swojej strony ,,dostarczyliśmy" kanał do tego operatora."

Także coś podejrzewam , że ten kanał albo wogóle nie dołączy do oferty , albo napewno nie przy włączeniu przekazu satelitarnego .
                                Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Cyfrowy Polsat : Pakiet Rodzinny HD . 19.90.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+