Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP ABC

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Z informacji jakie otrzymałem za posrednictwem fb wynika że TVP ABC może znaleźć się dopiero na satelicie w marcu, więc nie liczcie na szybkie dołączenie TVP ABC do oferty NC+ czy CP
    A jak NC+ chce dołączyć wszystkie nowości typu Universale razem z TVP ABC to sobie jeszczeeee poczekamy
    Ostatni raz edytowany przez Adasko20; 2014-02-15, 11:45.
    Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
      Akurat wiem co pisze bo obserwuje kanaly ktore oglada moja 6 letnia corcia i ze wszystkich dostepnych oglada 4 MiniMini+ HD,Nick HD Boomerang i Disney JR. TVP ABC uwazam za zbyteczny skoro kazdy z nas ma tv z tunerem DVB-T ja mam dostep do nc+ i NTC.Pozdrawiam
      Każdy/prawie/ ma tuner naziemnej, ale wielu niema anteny do naziemnej i odpowiedniej instalacji.

Komentarz

TVP ABC

Jak teraz włączą wszystko, to co włącza na święta wielkanocne, poczekajmy trochę....
        @LEON masz racje poco inwestować w naziemną , jak jest dekoder nc+, choć niektóre dekodery mają wbudowany tuner naziemnej, sprawdż swój moze ma?

Komentarz

No niestety, mój nie ma.
          Nie muszę sprawdzać, przecież nie będę go rozkręcał .
          TVP ABC też mi jakoś nie jest niezbędny, dzieci w tym wieku już nie mam a ja za młody jeszcze jestem aby na starość bajki oglądać.
          Mnie irytuje tylko całokształt, badziew jest na satelicie taki, że nawet na śmietniku jest lepiej a być może wartościowego programu dla dzieci nie ma.
          Śmieci, duble, pseudo rozrywka, czary-mary ale za to mamy brak jakości, brak napisów, brak EPG. a ktoś pisał o tym, że platformy są dla tych co mają wysublimowany smak.

Komentarz

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
            ........ poco inwestować w naziemną ........
            Ależ to nie jest zbyt kosztowna inwestycja.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
              No niestety, mój nie ma.
              Nie muszę sprawdzać, przecież nie będę go rozkręcał .
              TVP ABC też mi jakoś nie jest niezbędny, dzieci w tym wieku już nie mam a ja za młody jeszcze jestem aby na starość bajki oglądać.
              Mnie irytuje tylko całokształt, badziew jest na satelicie taki, że nawet na śmietniku jest lepiej a być może wartościowego programu dla dzieci nie ma.
              Śmieci, duble, pseudo rozrywka, czary-mary ale za to mamy brak jakości, brak napisów, brak EPG. a ktoś pisał o tym, że platformy są dla tych co mają wysublimowany smak.
              Bo są tylko trzeba nieco więcej kasy wydać by coś ciekawszego obejrzeć może inaczej coś bardziej dobranego. Proponuje by koncern Vivendi potraktował nas tak jak traktuje we Francji ot choćby oferta muzyczna kilkanaście kanałów muzyka dla każdego Jazz,Black Music, kanały MTV w jakości HD filmowych też od groma no i to czego mi najbardziej brakuje to Canal+ Seriale choć ten pomysł nie przejdzie bo wtedy seriale+ nie miały by zbytnio racji bytu.
              31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                Ależ to nie jest zbyt kosztowna inwestycja.
                Nie uwazasz, że to zbędna inwestycja / dekoder HD=ok 140 zł oraz antena ok 150zł, dodatkowe okablowanie/ , gdy ma się dekoder dowolnej sieci to wszystkie programy są takie same, z wyj. tv trwam i tv republika i parę innych, ale te podstawowe sa dostępne.

Komentarz

Nie uwazasz, że to zbędna inwestycja / dekoder HD=ok 140 zł oraz antena ok 150zł, dodatkowe okablowanie/ ...
                  Nie przesadzaj. NTC Dekoder HD = ok.100zł( z wypasem) , antena ze wzmacniaczem = 30-40zł(bez wzm.=20-25zł), kabel ok.1zł/m. Przecież nadaje się ta sama antena co służyła do odbioru analogowego.
                  Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Nie uwazasz, że to zbędna inwestycja / dekoder HD=ok 140 zł oraz antena ok 150zł, dodatkowe okablowanie/ , gdy ma się dekoder dowolnej sieci to wszystkie programy są takie same, z wyj. tv trwam i tv republika i parę innych, ale te podstawowe sa dostępne.
                    Jakoś moja instalacja kosztowała mniej:
                    1. Antena z zasilaczem 43 zł
                    2. Kabel 32 zł
                    3. Dekoder w TV 0zł (jest rówenież w dekoderach nc+, czy CP)
                    Podsumowując cała instalacja kosztowala mnie 75 zł, z racji tego że mieszkam niedaleko Czech posiadam w sumie 50 kanałów
                    POLSKIE 24
                    CZESKIE 26
                    Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

napisał(a) Adasko20 Zobacz post
                      Jakoś moja instalacja kosztowała mniej:
                      1. Antena z zasilaczem 43 zł
                      2. Kabel 32 zł
                      3. Dekoder w TV 0zł (jest rówenież w dekoderach nc+, czy CP)
                      Podsumowując cała instalacja kosztowala mnie 75 zł, z racji tego że mieszkam niedaleko Czech posiadam w sumie 50 kanałów
                      POLSKIE 24
                      CZESKIE 26
                      Możesz miec taniej, ale nie policzyłeś cześciowych kosztów dekodera w tv, bo choć dekoder kosztuje 0, to telewizor troszkę więcej.
                      Jeżeli kabel wprost do dekodera/telewizora to wyjdzie taniej, ale jeżeli chcesz wprowadzić do istniejacego kabla anteny sat to złączka sumator ok 10 zł /zależne od modelu/
                      dekodery naziemnej HD to koszt różny tu widac ceny

W twoim przypadku , tobie się opłacało, ale nie kazdy tak chce mieć bo nowy zewnetrzny dekoder to dodatkowy pilot.

Komentarz

...ale nie policzyłeś cześciowych kosztów dekodera w tv, bo choć dekoder kosztuje 0, to telewizor troszkę więcej.
                        ...
                        Przecież teraz ( a nawet od wielu już lat) wszystkie sprzedawane TV mają w sobie dekoder do NTC.
                        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                          Przecież teraz ( a nawet od wielu już lat) wszystkie sprzedawane TV mają w sobie dekoder do NTC.
                          ALE wiele rodzin używa telewizor CRT, bo ma obraz ładniejszy niż LCD i jest tak od dawna.

Komentarz

Nie od tak znowu wielu lat (przeciwnie bo od niewielu) wszystkie telewizory mają w sobie tuner MPEG-4.

Komentarz

Zależy co dla niektórych oznacza wiele, jeśli wiele to już 3 to się zgadza.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                                Nie od tak znowu wielu lat (przeciwnie bo od niewielu) wszystkie telewizory mają w sobie tuner MPEG-4.
                                Ponad 2 a nawet ponad 5 a to już wielu w porównaniu z obecnie zakładaną żywotnością (wg producentów) tego sprzętu.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+