Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP ABC

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) kostek88 Zobacz post
    będzie wszędzie.
    w DVB-T ktora ma pokrycie wszędzie
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Ciekawe czy od 15.02.2014 będzie uruchomione TVP ABC na NC+

Komentarz

Nie będzie.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
          Nie będzie.
          I bardzo dobrze TVP nie chciala obecnosci TVP Sport HD wiec niech nie liczy ze ich TVP ABC u nas zagosci.Zreszta kanalow z bajkami w nc+ jest pod dostatkiem.Pozdrawiam
          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Prorocy

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
            Zreszta kanalow z bajkami w nc+ jest pod dostatkiem.
            może osoby zainteresowane, czyli dzieci niech o tym zadecydują a nie stare konie, co dla dzieci dobre
            Podobnie z innymi kanałami, jeśli chcą ludzie oglądać, dać im, niech oglądają, a życie ewentualnie zweryfikuje, czy dany kanał przetrwa...
            TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
              może osoby zainteresowane, czyli dzieci niech o tym zadecydują a nie stare konie, co dla dzieci dobre
              Podobnie z innymi kanałami, jeśli chcą ludzie oglądać, dać im, niech oglądają, a życie ewentualnie zweryfikuje, czy dany kanał przetrwa...
              Akurat wiem co pisze bo obserwuje kanaly ktore oglada moja 6 letnia corcia i ze wszystkich dostepnych oglada 4 MiniMini+ HD,Nick HD Boomerang i Disney JR. TVP ABC uwazam za zbyteczny skoro kazdy z nas ma tv z tunerem DVB-T ja mam dostep do nc+ i NTC.Pozdrawiam
              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

kazdy z nas ma tv z tunerem DVB-T
                Jak to każdy?
                JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

ja mam dostep do nc+ i NTC.
                  ja mam dostęp a reszta? Wisi mi, tak?
                  Akurat mój bratanek chętnie obejrzałby bajki na TVP ABC, choć na razie (?) preferuje MiniMini+HD
                  TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

może osoby zainteresowane, czyli dzieci niech o tym zadecydują...
                    Czy nie wystarczy, że "dorosłe dzieci" w Sejmie za nas o wszystkim decydują?

Komentarz

ja mam dostęp a reszta? Wisi mi, tak?
                      Akurat mój bratanek chętnie obejrzałby bajki na TVP ABC, choć na razie (?) preferuje MiniMini+HD
                      @Janusz123 Nieprawde piszesz kazdy z nas ma dostep do NTC czy to za sprawa dekoderow wbudowanych w TV albo stb wiec nie czaruj u mnie nawet starsi ludzie majacy stare telewizory ogladaja NTC wiec nie czaruj ze nie bedzie maial dostepu do tego kanalu.TVP ABC bedzie praktycznie wszedzie wiekszosc jak ja ma NTC i nc+ lub CP lub samo NTC.Dalej uwazam ze w nc+ jest to kanal zbyteczny pozatym nie dali TVP Sport HD i myslisz ze dodadza to TVP ABC? Pozdrawiam
                      Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-02-12, 14:14.

Komentarz

Muszę napisać, że ja w jednym tv nie mam dostępu do NTC. Telewizor ma już swoje lata, nie będę dokładał do niego tunera i wychodzi na to, że nie pooglądam na nim TVP ABC.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                          Muszę napisać, że ja w jednym tv nie mam dostępu do NTC. Telewizor ma już swoje lata, nie będę dokładał do niego tunera i wychodzi na to, że nie pooglądam na nim TVP ABC.
                          Przestan naprawde tak ciezko jest zalozyc antene kierunkowa podlaczyc kabel antenowy do TV LED/LCD wyszukac cyfrowe programy i ogladac TVP ABC ja NTC mam na LED tv z wbudowanym tunerem + box nc+ i u corki dekoder STB na starym LCD wiec naprawde jak komus zalezy to sobie rozbuduje instalacje i bez problemu bedzie ogladal.Pozdrawiam

Komentarz

Przestan naprawde tak ciezko jest zalozyc antene kierunkowa podlaczyc kabel antenowy do TV LED/LCD wyszukac cyfrowe programy i ogladac TVP ABC ja NTC mam na LED tv z wbudowanym tunerem + box nc+ i u corki dekoder STB na starym LCD wiec naprawde jak komus zalezy to sobie rozbuduje instalacje i bez problemu bedzie ogladal.Pozdrawiam
                            Ano ciężko, szczególnie, gdy ma się TV w pokoju z oknami wychodzącymi w przeciwną stronę niż ustawiony jest nadajnik. Z kolei ciągnięcie kabla przez całe mieszkanie to mało estetyczna perspektywa.
                            Z drugiej strony, tak jak piszesz - jeśli komuś wyjątkowo zależy na tym, by mieć 90% kanałów zdublowanych z oferty platformy cyfrowej i 10% nowych to ten kabel sobie pociągnie

Komentarz

Przeczytaj jeszcze raz mój post, antena nic nie da bo telewizor LCD kupiony parę ładnych lat temu po prostu nie ma dekodera DVBT, nie będę dokupował osobnego dekodera bo się po prostu nie opłaca. Na tym telewizorze oglądam nc+ po HDMI i brakuje jednak wielu kanałów.

Komentarz

nc+ włączy do swojej oferty TVP ABC na 100%. Nie musi to stać się zaraz po uruchomieniu tego kanału tak jak się to, niektórym z niewiadomych powodów marzy.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+