Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP ABC

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVP ABC

Jak myślicie, pojawi się ten kanał w ofercie nc+ z dniem 15 lutego? Czy znowu będzie szopka tak jak w przypadku TVP SPORT HD?
    Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

a co ma nc+ do TVP Sport HD i TVP ABC? nie potrafia negocjowac (wlodarze TVP) to ich nie ma na Hot Birdzie
    sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

A po co ci ten kanał skoro bez problemu odbierzesz go z naziemnej anteny?
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
        nie mam naziemnej. Tylko nc+
        Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

nie jest przewidywana reemisja tego kanalu przez satelite bo i po co dublowac ofertę
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Małe szanse na TVP ABC z satelity bo obowiązek włączenia kanałów z MUX dotyczy zgodnie z ustawą tylko programów określonych w art. 43. ust. 1 ustawy :- TVP 1, TVP 2, regionalny program telewizyjny rozpowszechniany przez Telewizję Polską S.A., POLSAT, TVN, TV4 oraz TV PULS .

Nie zawsze trzeba inwestować w zestaw anteny do TV naziemnej, np. operator kablówki, z której mam tylko internet, wrzucił wszystkie MUXy w kabel w postaci cyfrowej i spokojnie mogę je odbierać .

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
              Ile razy trzeba ci tłumaczyć że nie każdego interesuje ciągnięcie ddatkowego kabla, tudzień wystawianie dodatkowej anteny do odbioru tv naziemnej.

Po to płacę za dostawcę usługi tv, aby mieć tam dostęp także do kanałów wchodzących w skład telewizji naziemnej.

Swoją drogą jakoś nie widzę abyś narzekał że w UPC masz dostęp do np. TV4, TV6 czy Pulsu, albo do lokalnej wersji TVP Regionalnej. Ja cały czas czekam w nc+ na TVP Opole.

Komentarz

Problem leży w tym, że nawet nie wiemy czy TVP zamierza przesyłać ABC drogą satelitarną. By przesłać kanał do swoich nadajników naziemnych mają inne sposoby.

Komentarz

napisał(a) Adasko20 Zobacz post
                  Jak myślicie, pojawi się ten kanał w ofercie nc+ z dniem 15 lutego? Czy znowu będzie szopka tak jak w przypadku TVP SPORT HD?
                  Ten kanał 15 lutego wchodzi testowo do naziemnej telewizji, dopiero od kwietnia ma być na stałe, więc jest czas by się dogadały firmy.

Komentarz

Zresztą to kolejny kanał z cyklu TVP Powtórka

Zauważcie, że kanały takie jak Historia, Rozrywka czy Seriale bazują na archiwach TVP, a różnią się tylko podziałem na tematykę. Kanał Abc też będzie tej klasy, więc nie macie czego żałować. Nc+ ma tyle bajek, że kolejny twór jej niepotrzebny. A jeśli chodzi o walor edukacyjny no to mamy Da Vinci którego NC+ nie chce, bo po co edukować dzieci. Jeszcze będą mądrzejsze od rodziców i nie będą chcieć płacić za coraz uboższą ofertę NC+

Komentarz

Co do zawartości kanału TVP ABC to też się cudów nie spodziewam. Się nie zdziwię jak większą oglądalność kanał dla dzieci od TVP będzie miał wśród emerytów niż wśród dzieci.

Źle się stało konkurs na kanał dla dzieci w DVB-T był ustawiony pod TVP. Mają swój MUX, niech sobie tam uruchamiają co chcą.

Komentarz

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
                        Ten kanał 15 lutego wchodzi testowo do naziemnej telewizji, dopiero od kwietnia ma być na stałe, więc jest czas by się dogadały firmy.
                        Coś tam ostatnio się zmieniło w planach i ABC już od 15 lutego ma być podobno nadawany nie w wersji testowej, a stałej.

Komentarz

No to będzie ten kanał, czy nie?

Komentarz

będzie wszędzie.
                            .

Komentarz

napisał(a) kostek88 Zobacz post
                              będzie wszędzie.
                              No nareszcie, ktoś odpowiedział prawidłowo. Będzie co oglądać, bo Bolek i Lolek trochę nudny jest.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+