Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Extreme Sports HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) moreau Zobacz post
    http://www.mmarocks.pl/ufc-w-polsce/...sana-na-4-lata

Wielki brawa dla ludzi związanych z tą stacją! Trochę szkoda, że nie w HD, ale lepsze to niż nic. Już juto będzie można cieszyć się transmisją gali UFC w Krakowie.
    Bieda ta transmisja, że hoho. Zanim porządnie się rozsiadłem w fotelu to już koniec transmisji był, raptem 3 walki zobaczyłem. Co do komentujących - masakra - kto to w ogóle był?? Kolega Szpilki z mamra?

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
      Bieda ta transmisja, że hoho. Zanim porządnie się rozsiadłem w fotelu to już koniec transmisji był, raptem 3 walki zobaczyłem. Co do komentujących - masakra - kto to w ogóle był?? Kolega Szpilki z mamra?
      Niestety prawda. Słaba jakość, reklamy w nieprzemyślanych momentach i komentatorzy, których wzięli chyba z osiedlowej ławki. O ile na poprawienie jakości nie ma co, póki co, liczyć, wierzę, że pozostałe mankamenty poprawią, a komentatorów zmienią - Juras z Janiszem są zainteresowani, ale to Extreme Sports musi im złożyć odpowiednią ofertę. Poza tym, nie oszukujmy się, imprezy z cyklu Fight Night do najatrakcyjniejszych nie należą. Szczególnie czekam na gale numerowane.

Komentarz

Już jutro, w końcu, WWE w HD (no bo chyba nie dadzą upscala ).

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
          Już jutro, w końcu, WWE w HD (no bo chyba nie dadzą upscala ).
          Nuda.To nie to samo co kiedyś..

Komentarz

Racja,era Attitude to było coś
            Turbobox+

Comfort+,Extra+,6xCanal+
            Od grudnia to samo+Eleveny 77,85

Komentarz

Dobra odpowiedz

Tego własnie szukałem, dzieki nie musze zakładac nowego tematu

Komentarz

Może by tak na tym kanale pokazywać NHL (playoff) i z rana w sobotę AFL
                Gdyby przedni napęd byłby lepszy od tylnego to chodzilibyśmy na rekach

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+