Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Extreme Sports HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Extreme Sports HD

W związku z dodaniem kanału Extreme Sports – pozycja 122 do naszej oferty. Zapraszam w tym wątku do dyskusji na jego temat.

Dodam, że stacja ta poświęcona jest najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym. Nadaje filmy dokumentalne o sportowcach ekstremalnych a także relacje z tego typu imprez sportowych.

Gdyby tak nadawali chociaż w 16:9...

Komentarz

EPG co innego a na ekranie co innego. "Piękny" debiut Extreme Sports Channel w nc+ .

Komentarz

Widzę, że ta nowość tylko dla abonentów nc+?
        Mam n w full pakiecie i se poszerz ofertę...

Komentarz

Dziś już 08.12 a Extreme jeszcze nie mam Mam tylko 49 programów a wybierając Extreme z pozycji 39 komunikat "Nie mam uprawnień czy coś takiego" Co mam zrobić żeby odbierało mi Extreme Sport??

Komentarz

@Kamil+,
            z jakiej oferty obecnie korzystasz?

Komentarz

Chyba oferta Comfort + Ale mam tylko 49 kanałów a użytkuje telewizję jak była jeszcze cyfra +

Komentarz

Kanał Extreme Sports jest dostępny od pakietu Universe+. Posiadając wykupiony pakiet Comfort+, nie będziesz miał do niego dostępu.

Jeżeli zauważyłeś brak jeszcze innych kanałów, napisz do nas przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury. W temacie maila podaj nick z forum a w treści krótko opisz problem i podaj nazwy brakujących stacji.

Komentarz

Kurcze wielka szkoda ! Naprawdę a nie da się dodać Extreme Sport do najtańszego pakietu ?

Komentarz

Kanał Extreme Sports, na stałe wchodzi w skład pakietu Universe+. Może zatem warto zastanowić się nad zmianą pakietu na wyższy? Dzięki temu, zyskasz dostęp nie tylko do Extreme Sports, ale również do wielu innych interesujących kanałów.
                    Zachęcam do kontaktu z telefonicznym Centrum Abonenta w celu zapoznania się z naszymi propozycjami.

Komentarz

Jutro minie tydzień od dodania kanału, a dla techników nc+ w dalszym ciągu zbyt trudne jest dopasowanie EPG do tego co leci na ekranie. Pogratulować tylko.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                        Jutro minie tydzień od dodania kanału, a dla techników nc+ w dalszym ciągu zbyt trudne jest dopasowanie EPG do tego co leci na ekranie. Pogratulować tylko.
                        W dalszym ciągu jest przestawione EPG w stosunku do rzeczywistości. A najlepsze jest to, że niedawno wszystko było OK. A teraz znowu przesunięcie o godzinę. TO co teraz leci to w EPG ma być za godzinę. Żenada...

Zróbcie z tym porządek...

Komentarz

Witam,

pragnę poinformować, że uwagi na temat działania EPG zostały przekazane do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam,

Tomasz_nc+

Komentarz

napisał(a) Tomasz_nc+ Zobacz post
                            Witam,

pragnę poinformować, że uwagi na temat działania EPG zostały przekazane do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam,

Tomasz_nc+
                            dziekujemy

Komentarz

http://www.mmarocks.pl/ufc-w-polsce/...sana-na-4-lata

Wielki brawa dla ludzi związanych z tą stacją! Trochę szkoda, że nie w HD, ale lepsze to niż nic. Już juto będzie można cieszyć się transmisją gali UFC w Krakowie.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+