Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) morrrgoth Zobacz post
    Czy tylko ja uważam, że są bardziej śmiertelne grzechy komentatorskie niż stronniczośc...? Dla mnie lekka stronniczośc jest do przyjęcia. Pokazuje to, że komentator też kibic a nie taki plastic-fantastic który musi powiedziec to co ma na kartce i już (vide Durda zagadujący bramki).
    Przecież nic nie pisałem o stronniczości.
    Pisałem o spazmach, jakich dostał komentator, gdy Bielecki miał rzucać z wolnego na 2 sek przed końcem (teksty typu "Karol, wybaczymy Ci te pomyłki w trakcie meczu, ale teraz, teraz musisz, musisz", itd.).

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
      Logo jak logo, ale ten czerwony, (mniam)bitny, gruby pasek na dole to dopiero daje po oczach.
      Przecież sam sobie odpowiedziałeś na taki zarzut:
      napisał(a) Kipcior Zobacz post
      To Ty oglądasz logo czy nadawaną audycję ?
      To ty oglądasz pasek czy nadawaną audycję ?
      Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2015-09-22, 08:16.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
        Przecież nic nie pisałem o stronniczości.
        Pisałem o spazmach, jakich dostał komentator, gdy Bielecki miał rzucać z wolnego na 2 sek przed końcem (teksty typu "Karol, wybaczymy Ci te pomyłki w trakcie meczu, ale teraz, teraz musisz, musisz", itd.).
        To jest element stronniczości Polski komentator jest za polskim klubem. Mnie takie rzeczy zaczynają przeszkadzac dopiero kiedy madridista zaczyna walic konia do widoku Realu na El Clasico. Ale to już co kto lubi.
        COMFORT+
        Multi+
        Extra+
        8xC+
        History HD, H2 HD

Komentarz

• Został jeszcze Puchar Włoch i Puchar Hiszpani do zgarnięcia.
          Obstawiam, że puchar Hiszpani może zgarnąć TVP lub Eleven, a Puchar Włoch Eleven lub Polsat.

Dlaczego Canal+ nie chce? Kiedyś podobno miał puchar Polski nawet czy Puchar Angli - odległe czasy.
          Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
          Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• napisał(a) lopez23 Zobacz post
            Został jeszcze Puchar Włoch i Puchar Hiszpani do zgarnięcia.
            Obstawiam, że puchar Hiszpani może zgarnąć TVP lub Eleven, a Puchar Włoch Eleven lub Polsat.
            A Puchar Francji kto ma?
            COMFORT+
            Multi+
            Extra+
            8xC+
            History HD, H2 HD

Komentarz

A Puchar Francji kto ma?
              Chyba w PL nikt nie ma tych praw.
              Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

• napisał(a) luk230 Zobacz post
                Chyba w PL nikt nie ma tych praw.
                Czyli puchary krajowe z Francji, Hiszpanii oraz byc może Włoch wkrótce w Eleven
                COMFORT+
                Multi+
                Extra+
                8xC+
                History HD, H2 HD

Komentarz

Czyli puchary krajowe z Francji, Hiszpanii oraz byc może Włoch wkrótce w Eleven
                  Bardzo możliwe...
                  Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

• napisał(a) luk230 Zobacz post
                    Bardzo możliwe...
                    A kobiecą Euroligę kto ma? Pytam bo te prawa też mi pasują do... Eleven Akurat mieliby co transmitowac w "tygodniu" i zaplecze komentatorskie mają (vide Eurobasket).
                    COMFORT+
                    Multi+
                    Extra+
                    8xC+
                    History HD, H2 HD

Komentarz

A kobiecą Euroligę kto ma? Pytam bo te prawa też mi pasują do... Eleven Akurat mieliby co transmitowac w "tygodniu" i zaplecze komentatorskie mają (vide Eurobasket).
                      Kiedyś Euroligę kobiet pokazywała TVP. Teraz chyba nie ma jej nikt, jeszcze...

Komentarz

• Jak to będzie z Eleven po 15 października? Mam cały pakiet canal+. Coś wiadomo?

Komentarz

• Kto posiada prawa do NBA na sezon 2015/2016 ?

Czy to możliwe, że do rozpoczęcia sezonu zostało kilkanaście dni , a wciąż nie wiadomo kto będzie nadawał ?
                          Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• napisał(a) nlpfan Zobacz post
                            Czy to możliwe, że do rozpoczęcia sezonu zostało kilkanaście dni , a wciąż nie wiadomo kto będzie nadawał ?
                            Tak to możliwe. A jak pokazał przetarg choćby na np. La Liga to możliwe jest że nawet po starcie rozgrywek jeszcze nie będzie wiadomo kto będzie transmitował te rozgrywki.

Komentarz

• Puchar Króla w NC+
                              za http://www.sport.pl/...ml#BoxSportLink

Komentarz

• Jeździectwo

Czy Jeździectwo to nowe prawa czy tylko 1 zawody
                                http://www.telemagazyn.pl/sport/cava...naniu-1304729/

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+