Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nie ma co tworzyć śmiesznych teoryjek! W rzeczy samej nc+ zrobiło z Eleven prosty deal sprowadzający się do dwóch punktów:

1. Miejsce na transponderze w zamian za prawa do transmisji piłki ręcznej Velux EHF Champions League na trzy lata.
    2. Ile sobie zarobicie na naszych abonentach, to już tylko wasze zmartwienie.

Powodzenia!
    Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-09-18, 14:46.

Komentarz

• W każdym bądź razie na plaftomie nc+ mamy w ten weekend piłkarską ucztę złożoną z 31 spotkań!

piątek

godz. 18.00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Eurosport 2)
      godz. 20.30 Getafe - Malaga (Eleven)
      godz. 20.30 Rennes - Lille (Eleven Sports)
      godz. 20.30 Zagłębie Lubin - Cracovia (Canal+ Sport)
      godz. 20.30 FSV Mainz 05 - TSG 1899 Hoffenheim (Eurosport 2)

sobota

godz. 13.45 Chelsea - Arsenal (Canal+ Sport)
      godz. 15.30 Termalica - Pogoń Szczecin (nSport+)
      godz. 15.30 SV Darmstadt - Bayern Monachium (Eurosport 2)
      godz. 16.00 Swansea City - Everton (Canal+ Sport)
      godz. 16.00 Real Madryt - Granada (Eleven)
      godz. 18.00 Podbeskidzie - Wisła Kraków (Canal+ Sport)
      godz. 18.00 Udinese - Empoli (Eleven Sports)
      godz. 18.15 Valencia - Betis (Eleven)
      godz. 18.30 Manchester City - West Ham (Canal+ Sport 2)
      godz. 20.30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (Canal+ Sport)
      godz. 20.45 Milan - Palermo (Eleven Sports)
      godz. 22.30 Eibar - Athletico (Eleven)

niedziela

godz. 12.00 Sevilla - Celta Vigo (Eleven)
      godz. 12.30 Chievo - Inter (Eleven Sports)
      godz. 14.30 Tottenham - Crystal Palace (Canal+)
      godz. 15.00 Genoa - Juventus (Eleven)
      godz. 15.30 VfB Stuttgart - Schalke 04 (Eurosport 2)
      godz. 15.30 Ruch Chorzów - Legia Warszawa (Canal+ Sport)
      godz. 17.00 Roma - Sassuolo (Eleven Sports)
      godz. 17.00 Southampton - Manchester United (Canal+ Sport 2)
      godz. 17.30 Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (Eurosport 2)
      godz. 18.00 Jagiellonia - Lech Poznań (Canal+)
      godz. 18.00 Capri - Fiorentina (Eleven)
      godz. 20.30 Barcelona - Levante (Eleven)
      godz. 21.00 Marseille - Lyon (Eleven Sports)

poniedziałek

godz. 18.00 Korona Kielce - Górnik Łęczna (Eurosport 2)

------------------------------------------------------------------------------

liga polska - 8 meczów
      liga angielska - 5 meczów
      liga niemiecka - 4 mecze
      liga hiszpańska - 6 meczów
      liga włoska - 6 meczów
      liga francuska - 2 mecze
      Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-09-18, 21:05.

Komentarz

• napisał(a) kaeres Zobacz post
        Wyluzuj gumę w majtkach.
        Zobaczymy co zrobi CP.
        1. Jeżeli w ogóle nie pokaże to nc+ po prostu zrobi rzeźnię na swoich abonentach.
        2. Jeżeli pokaże za dodatkową opłatą nawet w wysokich pakietach to znaczy, że podali sobie z nc+ rąsie i grają tak samo. To jest oczywiście najbardziej prawdopodobne.
        3. Jeżeli dodadzą za free to pakietu Sport HD to chłopaki pakujcie manatki bo tutaj nawet mydła nie będzie.
        Pewnie się mylę ale stawiam na punkt 1. CP nie pokaże Eleven a NC+ policzy sobie wysoko za te kanały. Wydaje mi się że może to być kwota około 20 złotych...
        Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

• 20 PLN za 2 kanały marnej jakości ze słabą ofertą?
          zestawiając to z propozycjami cenowymi nc+ (i konkurencji) to kwota z kosmosu.

Biorąc pod uwagę, że canal+ ma dużo szerszą ofertę za 40PLN daje to dodatkowy argument za tym, że ktoś, kto "zaśpiewa" 20PLN za Eleveny przeszacowuje swoje możliwości.

Myślę, że max 10 PLN to kwota, która nie zabije śmiechem.

Komentarz

• Na razie można dyskutować o przewidywanym fakcie wprowadzenia opłaty, dyskusję o wysokości tej opłaty uważam za przedwczesną.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
              Na razie można dyskutować o przewidywanym fakcie wprowadzenia opłaty, dyskusję o wysokości tej opłaty uważam za przedwczesną.
              Kanały Eleven i Eleven Sports będą przez pierwszy okres, do 15 października, dostępne bezpłatnie dla abonentów nc+ posiadających w swoich pakietach CANAL+. Cena i szczegółowe warunki dostępu do tych kanałów po okresie promocyjnym zostaną podane do wiadomości po ich ostatecznym ustaleniu.
              Także nie nastawiałbym się na to że pazerne francuzy dadzą te kanały za free, skoro nawet za takie coś jak Adventure HD żądają dodatkowej kasy.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post

Myślę, że max 10 PLN to kwota, która nie zabije śmiechem.
                Zważywszy jakośc obrazu, brak studia i niekiedy ważne mecze "z puszki" (brak trzeciego kanału) a teraz sublicencję (de facto utratę praw) na ręczną mnie który za canal+ płacę 19zł dycha za Eleveny zabije śmiechem
                COMFORT+
                Multi+
                Extra+
                8xC+
                History HD, H2 HD

Komentarz

• ja ich nie wezmę nawet za 2 PLN. Po prostu nie ma tam nic co mnie by zainteresowało.
                  Velux LM jest na C+ z dobrym komentarzem (choć wczoraj spazmy komentatora przy wolnym Bieleckiego na 2 sek. przed końcem były raczej mało profesjonalne), LM & angielska.
                  To mi wystarczy. Nie samą TV człowiek żyje...

Z drugiej strony patrząc na rynek uważam, ze 7-10PLN to cena adekwatna za te kanały (tzn. znajdą się chętni do abonowania za tę kwotę).
                  Cena powyżej jest przekroczeniem bariery psychologicznej, gdzie wielu zastanowi się, czy dla 2x Gran Derbi (bo liga francuska, włoska i reszta hiszpańskiej tylko dla zatwardziałych kibiców drużyn z tamtych rejonów) warto wydawać naście złotych.

Komentarz

• Ich logo ostrasza mnie teraz i nawet za darmo nie oglądam więc zawołanie jakiejkolwiek kasy przekreśla ten amatorski kanal

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                      Ich logo ostrasza mnie teraz i nawet za darmo nie oglądam więc zawołanie jakiejkolwiek kasy przekreśla ten amatorski kanal
                      To Ty oglądasz logo czy nadawaną audycję ?

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
                        To Ty oglądasz logo czy nadawaną audycję ?
                        To logo mnie rozprasza.Jakiś kompletny imbecyl je stworzył.

Komentarz

• Logo jak logo, ale ten czerwony, (mniam)bitny, gruby pasek na dole to dopiero daje po oczach.

Komentarz

(choć wczoraj spazmy komentatora przy wolnym Bieleckiego na 2 sek. przed końcem były raczej mało profesjonalne)
                            Czy tylko ja uważam, że są bardziej śmiertelne grzechy komentatorskie niż stronniczośc...? Dla mnie lekka stronniczośc jest do przyjęcia. Pokazuje to, że komentator też kibic a nie taki plastic-fantastic który musi powiedziec to co ma na kartce i już (vide Durda zagadujący bramki).
                            COMFORT+
                            Multi+
                            Extra+
                            8xC+
                            History HD, H2 HD

Komentarz

ja ich nie wezmę nawet za 2 PLN. Po prostu nie ma tam nic co mnie by zainteresowało.
                              Velux LM jest na C+ z dobrym komentarzem (choć wczoraj spazmy komentatora przy wolnym Bieleckiego na 2 sek. przed końcem były raczej mało profesjonalne), LM & angielska.
                              To mi wystarczy. Nie samą TV człowiek żyje...

Z drugiej strony patrząc na rynek uważam, ze 7-10PLN to cena adekwatna za te kanały (tzn. znajdą się chętni do abonowania za tę kwotę).
                              Cena powyżej jest przekroczeniem bariery psychologicznej, gdzie wielu zastanowi się, czy dla 2x Gran Derbi (bo liga francuska, włoska i reszta hiszpańskiej tylko dla zatwardziałych kibiców drużyn z tamtych rejonów) warto wydawać naście złotych.
                              Mnie jedynie NFL interesuje, ale nie mecze o 2 w nocy. Te o przyzwoitej porze lecą w pro7maxx. Interesują mnie mecze celticu Glasgow na które prawa ma eleven. Rozgrywki jednak już na żywo nie zobaczymy.

Ciekawy jestem, czego to oni jeszcze nie kupią i będą chcieli upchać w tych dwóch pseudo kanałach. Tylko zabijają radość oglądania sportu, nam polskim kibicom.

Komentarz

• napisał(a) gmickey92 Zobacz post
                                Ciekawy jestem, czego to oni jeszcze nie kupią i będą chcieli upchać w tych dwóch pseudo kanałach. Tylko zabijają radość oglądania sportu, nam polskim kibicom.
                                Stawiam że następne w kolejce będzie NBA...
                                Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+