Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Hehe, tylko ciekawe ile Eleven życzy sobie "od gniazdka"? A platformy i duże kablówki pewnie przedstawiły im ofertę nie do odrzucenia: Dodatkowa paczka z kanałami Eleven płacona ekstra przez abonentów, jeśli ją sobie każą włączyć! Kolejne problemy to: kto będzie płacił za wynajem transpondera dla ich kanałów oraz ile by ich paczka miała kosztować? Bo w bajeczki o 15 zł/m-c nie bardzo chce mi się wierzyć...
    Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-08-29, 19:55.

Komentarz

• A C+ to nie ma już innego meczu na wieczór na C+Sport2 niż powtórkę Newcastle - Arsenal? Proponuję jeszcze zrobić C+Sport 3
      Bida z nędzą....
      Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
      Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
      Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Masz teraz na C+ Sport mecz Pogoń-Korona.

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
          A C+ to nie ma już innego meczu na wieczór na C+Sport2 niż powtórkę Newcastle - Arsenal? Proponuję jeszcze zrobić C+Sport 3
          Bida z nędzą....
          a co byś chciał, jak zostało im ekstraklasa, LE, LM, BPL, obecnie na żywo dają tylko kielce - szczecin
          VIP+MAX pełny pakiet + MRS

Komentarz

• No proszę ja was.... Niby takie mało istotne rzeczy stracili a tu do wyboru powtórka albo ekstraklapa.
            Oj ciężko będzie encepence brać ode mnie dalej blisko 100zł co miesiąc
            Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
            Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
            Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Za to w tygodniu na Eleven lecą zdaje się same powtórki...

Komentarz

• i co z tego? - za te kanały nie płacimy.
                Piszemy tu o dodatkowo płatnych kanałach premium c+ i nie porównujemy ich z Eleven. Jak Eleven pojawi się w platformie i zechce taką kasę, jak obecnie ściąga ze mnie C+ to z uśmiechem politowania podziękuję.

A tymczasem ja najbardziej ubolewam nad stratą LM piłkarzy ręcznych - kolejnymi prawami, które utraciło nc+ na rzecz kanału widmo.

Komentarz

• Nie płacimy jeszcze miesiąc...

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                    i co z tego? - za te kanały nie płacimy.
                    Od Października będziesz płacił i to nie mało. Sorry ale płacenie za taką jakość to tylko desperaci mogą. Nie ma co tu porównywać eleven do paczki c+, to jak niebo, a ziemia. Eleven musi wejść do platform bo jak na razie to syf.
                    Pamiętajcie, że c+ to nie tylko sport, ale i filmy, seriale, dokument, koncerty.

Komentarz

• napisał(a) effe11 Zobacz post
                      Sorry ale płacenie za taką jakość to tylko desperaci mogą. Nie ma co tu porównywać eleven do paczki c+, to jak niebo, a ziemia.
                      C+ daje Ci regaty ale za to w HD... Za wyścigi pcheł w HD też będziesz płacił? Prawda jest taka, że w canalplusowym HD prawie nie ma już co oglądac
                      COMFORT+
                      Multi+
                      Extra+
                      8xC+
                      History HD, H2 HD

Komentarz

• napisał(a) morrrgoth Zobacz post
                        C+ daje Ci regaty ale za to w HD... Za wyścigi pcheł w HD też będziesz płacił? Prawda jest taka, że w canalplusowym HD prawie nie ma już co oglądac
                        Uroki konkurencji;)

Komentarz

• napisał(a) morrrgoth Zobacz post
                          To zależy co Cię interesuje. Ja mam co oglądać, został sport, który mnie najbardziej interesuje i jak widać większośc abonamentów również czyli:
                          -ekstraklasa
                          -Liga mistrzów
                          -Liga Europy
                          -Liga Angielska

LaLigi szkoda, ale to tylko 2 drużyny real i barca, reszta to dno i metr mułu.

Wszystko w super jakości, a eleven co? byle stream, na którym nie da się normalnie meczu obejrzeć. Jak eleven kiedyś pojawi się na platformach to wtedy można rozmawiać. Póki co to żadna telewizja.

Komentarz

eleven już dzisiaj pokazuje skróty meczy Premiership, więc kto wie, zapewne w przyszłym roku ta liga będzie u nich.
                            Pokazują też skróty Ekstraklasy. Rozumiem że według ciebie to też oznaka że za chwilę Ekstraklasa pojawi się w Eleven?

Komentarz

To zależy co Cię interesuje. Ja mam co oglądać, został sport, który mnie najbardziej interesuje i jak widać większośc abonamentów również czyli:
                              -ekstraklasa
                              -Liga mistrzów
                              -Liga Europy
                              -Liga Angielska

LaLigi szkoda, ale to tylko 2 drużyny real i barca, reszta to dno i metr mułu.

Wszystko w super jakości, a eleven co? byle stream, na którym nie da się normalnie meczu obejrzeć. Jak eleven kiedyś pojawi się na platformach to wtedy można rozmawiać. Póki co to żadna telewizja.
                              Niedziela, 19:00 - koniec programu na sportowych antenach nc+. Nie mieszaj w to Eleven bo mają z tematem tyle wspólnego, że to na ich korzyśc nc+ odpuściła sport
                              COMFORT+
                              Multi+
                              Extra+
                              8xC+
                              History HD, H2 HD

Komentarz

• Ja też uważam że nc+ ma nadal w miarę atrakcyjną ofertę, ale przestanie taką być jak stracą Ligę Angielską.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+