Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serie A (liga włoska)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Serie A (liga włoska)

Serie A TIM - najwyższy szczebel rozgrywek piłkarskiej we Włoszech, w których występuje 20 najlepszych włoskich zespołów. W Serie A występuje trzech polaków: Kamil Glik (FC Torino), Bartosz Salamon (AC Milan) i Rafał Wolski (AC Fiorentina). Sezon trwa od końca sierpnia do końca maja z krótką przerwą zimową (na okres świąteczno-noworoczny).

Zapraszamy do rozmowy.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-08-17, 18:51.

Ale bajzel zrobili...gdzie mogę teraz sprawdzić jakie mecze Serie A będą ? Czy będą abonentem n-ki do końca umowy w ramach starego pakietu mam zapewnione Serie A ?

Komentarz

napisał(a) karol55 Zobacz post
      Ale bajzel zrobili...gdzie mogę teraz sprawdzić jakie mecze Serie A będą ? Czy będą abonentem n-ki do końca umowy w ramach starego pakietu mam zapewnione Serie A ?
      Częściowo tak, bo niektóre mecze Serie A TIM nadal będą w nSport.

Komentarz

A co to znaczy częściowo...znaczy te gorsze ?
        A co z umową, którą mam zawartą ?
        Czyli wychodzi na to, że abonenci cyfry są na uprzywilejowanej pozycji bo biorą więcej a nam zostanie wielkie g..no !
        Ostatni raz edytowany przez karol55; 2013-03-22, 12:19.

Komentarz

napisał(a) karol55 Zobacz post
          A co to znaczy częściowo...znaczy te gorsze ?
          A co z umową, którą mam zawartą ?
          Czyli wychodzi na to, że abonenci cyfry są na uprzywilejowanej pozycji bo biorą więcej a nam zostanie wielkie g..no !
          napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
          Liga dostępna w ofercie platformy nc+ na kanałach nSport HD i CANAL+ Sport HD.
          Nie wiem jakie to będą mecze. Prawdopodobnie w większości przypadków te gorsze. Z resztą już wcześniej się zdarzało, że jakiś mecz Serie A TIM był na nPremium zamiast nSport.

Natomiast za dwa tygodnie na nSport chyba będzie można zobaczyć poniedziałkowe Derby della Capitale; Roma - Lazio.

Komentarz

Czy już wszystkich z tej nowej platformy pozwalniali ? Dlaczego nikt nie napisze gdzie i kiedy będą mecze tej kolejki ligi włoskiej ? Jest niby program , ale tam jest tak niejasno że nie wiadomo o co chodzi. Na stronach gdzie można znaleźć program telewizyjny za tym nowym dzieciątkiem nie nadążają .
            Pozdrawiam
            naive

Komentarz

napisał(a) naive Zobacz post
              .........za tym nowym dzieciątkiem nie nadążają .
              Sam znalazłeś najbardziej sensowną odpowiedź.

Komentarz

napisał(a) naive Zobacz post
                Czy już wszystkich z tej nowej platformy pozwalniali ? Dlaczego nikt nie napisze gdzie i kiedy będą mecze tej kolejki ligi włoskiej ? Jest niby program , ale tam jest tak niejasno że nie wiadomo o co chodzi. Na stronach gdzie można znaleźć program telewizyjny za tym nowym dzieciątkiem nie nadążają .
                http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=63765

Staram się, ale leniom nawet nie chce się poszukać. : (

Komentarz

napisał(a) strain Zobacz post
                  http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=63765

Staram się, ale leniom nawet nie chce się poszukać. : (
                  Mnie nie o Ciebie chodziło, ale tych którzy za to biorą pieniądze. Wczoraj faktycznie w tym watku:

http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...197#post705197
                  ujawnił się konsultant i umieścił plan transmisji, szkoda, że wprost nie powiedział dla kogo dzisiejszy mecz będzie dostępny, bo nie chciałbym ich bezpodstawnie nazywać złodziejami jak Tomasz Lis. Problem w tym, że tak naprawdę nie wiadomo w jakim miejscu pojawi się potrzebna informacja, na dodatek nawet poprawnie nawet czasu na forum nie chce się im ustawić, mamy opóźnienie 2 godz.. Kiedyś na stronie N była zakładka z informacją , teraz zniknęła a sam program na ich stronie jest równie marny jak kiedyś.
                  Pozdrawiam
                  naive

Komentarz

mam pytanie o rozpiskę meczy w nastepnej kolejce. W programie widzę spotkanie Juve z Cagliari a drugiego meczu nie. Nie wyobrażam sobie innego spotkania niż niedzielne Milanu z Romą, ale czy jest rozpisane i nie widze czy na razie tylko 1 spotkanie?

Komentarz

Milan - Roma na kanale 36.
                      nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

no to nawet w kablówce mając pakiet za 155 zł nie moge obejrzeć meczu mojej ulubionej druzyny w TV, [ciach]... tyle kanałów a jeszcze trzeba dodatkowy robić na mecz ..... lipa

dzieki za szybka odpowiedź
                        Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-05-09, 15:18. Powód: słownictwo

Komentarz

Nie mają gdzie tego meczu wrzucić, bo na Sporcie jest hit ligi francuskiej, na Family mecz o puchary w Hiszpanii, a na Family 2 finał Euroligi.
                          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Tak, niedziela wieczorem to natłok wielu transmisji sportowych o podobnej porze:
                            • hit Serie A TIM
                            • hit Liga BBVA
                            • hit Ligue 1
                            • koszykówka [NBA, finał Turkish Airlines Euroleague]

Komentarz

W sobotę po meczu Juve będzie koronacja. Mam nadzieję, że pokażecie wręczenie medali?

Forza Juve!

P.S.
                              Jak nazywa się ten utwór muzyczny od Serie A? Ten, który leci przy zapowiedziach spotkań, w czołówce przed studiem itp.?
                              Ostatni raz edytowany przez kogut_dp; 2013-05-09, 19:08.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+