Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic Eurosport HD

Eurosport HD

W wątku tym zachęcamy do dyskusji na temat kanału Eurosport HD.

• Pablo70
    replied
    W tzw. polskim oknie Eurosportu nie ma angielskiej wersji. Jedynie na powtórkach zdarza się angielski komentarz.

Leave a comment:

• Wodzu
    replied
    Dzień dobry,

Co się stało z Angielską ścieżką dźwiękową? Zniknęła jakiś tydzień - dwa tygodnie temu. Nie mogę oglądać skoków narciarskich z angielskim komentarzem...
    Czy ktoś coś wie na ten temat?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Greg08,
    obecnie nie planujemy wprowadzenia kanału Eurosport International. Jeżeli coś w tym temacie będzie się zmieniało to na pewno będziemy przekazywać te informacje.

Leave a comment:

• Greg08
    replied
    napisał(a) Greg08 Zobacz post
    Tak sobie czytam że abonenci CP, ci z własnymi dekoderami mają dostęp do Eurosportu wersji International. To jest to samo co nasz Eurosport1 tylko bez polskich okienek. Całość z polskim komentarzem. Nie wiem dla kogo to jest nadawane ale czy ta wersja nie mogłaby zostać dołączona do nc+? Skoro jest już na satelicie to nie powinien być to jakiś większy problem.
    napisał(a) Monika.W_nc+ Zobacz post
    @ Greg08 przesłałam Twoje uwagi do właściwego działu. Damy znać jak otrzymamy informacje na ten temat.
    No i jak z tymi informacjami? Rok zleciał Znowu gdzieś w necie czytam coś o tym że jeden komentator komentuje skoki dla polskiej wersji a drugi w tym samym czasie dla międzynarodowej. To skoro już komentują, dostęp do obu wersji mają abonenci Cyfrowego Polsatu to dlaczego nie mogą tego oglądać abonenci nc+? Ktoś na tym coś straci?

Leave a comment:

• Grz3chu
    replied
    co włączę Eurosport 2 to jakość jest bardzo niska. TO NIE JEST HD !!!!
    Zróbcie coś z tym !

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    Wynika to z bardzo niksich przepływności kanału który od kilku tygodni nadawany jest przez Polsat.Niestety razem z polskimi reklamami otrzymaliśmy gorsza jakość kanału.

Leave a comment:

• lukiton0589
    replied
    Witam.

Mam problem. Podczas oglądania meczy na Eurosport 2 tak jakby pływa mi obraz (rozmazuje się). Nie ma tego problemu przy oglądaniu meczy na Canal+Sport, Elevenach czy TVP Sport. Czy ktoś ma podobnie? Z czego może wynikać ten problem?

Leave a comment:

• Greg08
    replied
    Też o tym czytałem i skoro Eurosport inwestuje w dodatkowy komentarz to tym bardziej powinno mu zależeć by za darmo udostępnić ten kanał abonentom którzy mają polskie wersje Eurosportu. nc+ też powinno zależeć na dodaniu tego kanału bo już jest na satelicie więc nie poniosą dodatkowych kosztów a abonenci będą się cieszyć z dodatkowego kanału sportowego.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) Greg08 Zobacz post
    Tak sobie czytam że abonenci CP, ci z własnymi dekoderami mają dostęp do Eurosportu wersji International. To jest to samo co nasz Eurosport1 tylko bez polskich okienek. Całość z polskim komentarzem. Nie wiem dla kogo to jest nadawane ale czy ta wersja nie mogłaby zostać dołączona do nc+? Skoro jest już na satelicie to nie powinien być to jakiś większy problem.
    Co najlepsze często te same transmisje na tym Eurosport International mają inny polski komentarz niż w Eurosport1 z polskimi okienkami .

Leave a comment:

• Monika.W_nc+
    replied
    @ Greg08 przesłałam Twoje uwagi do właściwego działu. Damy znać jak otrzymamy informacje na ten temat.

Leave a comment:

• Greg08
    replied

Leave a comment:

• _Jakub
    replied
    Nowe logo

No i co sądzicie? Jak dla mnie bardzo dobre ale żal trochę tradycji.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    Był jak najbardziej poważną stacją od początków swego powstania. Nie jedyną sportową, ale prawie jedyną. Później namnożyło się pełno kanałów sportowych po, których rozeszły się wszystkie prawa do nadawania.

Leave a comment:

• gmickey92
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Formuła E (którą chwalił się stream eleven) w polskiej wersji Eurosportu.

Kolejne prawa, którymi chwalił się eleven trafiają do prawdziwych stacji telewizyjnych a nie streamu internetowego .
    Eurosport nigdy dla mnie nie był poważną stacją tv, ze względu na sposób prowadzenia transmisji.

Ale też to odrazu zauważyłem co do Formula E.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+