Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Na dodatek coraz większa współpraca NC+ z Orange, nie ma szans na wywalenie tego kanału z oferty.

Komentarz

• Czy na Eurosport2 teraz nie czasem Burnos

Komentarz

• W listopadowym SK piszą, że Fox Sport przejmuje w 2015 roku Bundesligę.
        Jak wiemy w tym roku wygrał już przetarg na Holandię i coś jeszcze, bo się kończyła.

Odkąd mam C+ Bundesligi nie oglądam, nawet zapominam o meczu Bayern vs Borussia, jak była Nka to oglądałem, ale teraz nie. Więc mi tam ona lata gdzie trafi.
        Ale widać, że Fox zbroi się i to konkretnie
        Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
        Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• Kogo by tam "interesił" mecz Bayern - M'gladbach.

Komentarz

• napisał(a) lopez23 Zobacz post
            ..........Odkąd mam C+ Bundesligi nie oglądam, nawet zapominam o meczu Bayern vs Borussia, jak była Nka to oglądałem, ale teraz nie. Więc mi tam ona lata gdzie trafi......
            Ludzie jednak niekoniecznie chcą oglądać tylko to co Tobie się podoba.

Komentarz

W listopadowym SK piszą, że Fox Sport przejmuje w 2015 roku Bundesligę.
              Po pierwsze. Newsy satpudla trzeba brać z marginesem bo oni wiedzą że gdzieś dzwoni, ale nie wiedzą dokładnie w jakim kościele. Po drugie, właśnie o to chodzi że FIC zakupiło prawa do Bundesligi, ale nie ma potwierdzenia że zakupuli także na teren Polski. Bo MLB od razu potwierdzili że mają na Polskę. A satpudlowi do konca bym nie wierzył.

Komentarz

• Skandal!
                Co mnie obchodza jakieś skoki narciarskie gdzie nic się nie dzieje?!
                Jak jest plan, że o 15:15 rusza Biathlon to rusza, a nie pokazują badziewne skoki :/ Jak byłby finał LM to tez by olali to i puścili jakąś inna dyscyplinę? Masakra.
                W biathlonie coś się dzieje zawsze, co nie można powiedziec o skokach. Małyszomania nigdy nie wróci, to było raz i się skończyło.
                Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Skandal!
                  Jak jest plan, że o 15:15 rusza Biathlon to rusza, a nie pokazują badziewne skoki :/ Jak byłby finał LM to tez by olali to i puścili jakąś inna dyscyplinę? Masakra.
                  W biathlonie coś się dzieje zawsze, co nie można powiedziec o skokach. Małyszomania nigdy nie wróci, to było raz i się skończyło.
                  Pomijająć kwestię, żeś troll i nie powinienem nawet odpowiadać, to powiem Ci, ze mnie akurat skoki interesują, co więcej w tym sezonie nasi skoczkowie są w bardzo dobrej formie co tym bardziej umila ich oglądanie. A skoro Ty skoki postrzegasz przez pryzmat MAłysza to chyba zasnąłeś na dobre kilka lat, bo on już jakiś czas temu zmienił dyscyplinę sportu, mamy też nowego polskiego mistrza świata.

Ponadto nie czaję w czym ogólnie masz problem skoro w TVP sport biathlon na żywo leci. PRzełącz i będzie miał, masz wybór. Stąd podejrzewam, że tylko trollujesz bo lubisz.

Komentarz

• Po 1, Eurosport nie umie się wywiązać z głupiej rozpiski dnia. Jak jest wyznaczona godzina biathlonu to jest i to powinna być rzecz święta.
                    2. Eurosport nadaje w HD, a nie jakiś zakichany TVP w SD.
                    3. Komentarz w Eurosport bije lata świetlne tych wszystkich pseudo znawców z TVP.

Ciekaw jestem, jak byłby finał LM i pokazywaliby skoki, ciekawe jak być wtedy śpiewał.

Komentarz

...
                      Ciekaw jestem, jak byłby finał LM i pokazywaliby skoki, ciekawe jak być wtedy śpiewał.
                      Finał LM nie jest w sezonie skoków narciarskich więc taki konflikt nie jest prawdopodobny.
                      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Po 1, Eurosport nie umie się wywiązać z głupiej rozpiski dnia. Jak jest wyznaczona godzina biathlonu to jest i to powinna być rzecz święta.
                        2. Eurosport nadaje w HD, a nie jakiś zakichany TVP w SD.
                        3. Komentarz w Eurosport bije lata świetlne tych wszystkich pseudo znawców z TVP.

1. Relacja ze skoków się wydłużyła z uwagi na problemy z pogodą z czego wynika presunięcie tej relacji w czasie. Nic to nowego, wielokrotnie takie rezczy się działy nie tylko na eurosporcie. Trudno się dziwić ich decyzji skoro chwalą się wszędzie naookoło, że będą transmitować wszystkie konkursy skoków w tym sezonie. Najwidoczniej widownia i medialność jest większa niż biathlonu.
                        2. To juz pretensje do TVP sport miej, żę nie nadają w lepszej jakości.
                        3. Tu zależy od dyscypliny. Przykładowo jak drzewiej skoki komentował na Eurosport Bogdan Chruścicki to nie szło tego oglądać, gość miał non stop focha, po kazdym skoku było: a nie mówiłem, no i jak zwykle itp itd. Wolę słuchać Szaranowicza na TVP, który co by nie mówić jest fachowcem w tym co robi i ma pewną klasę. Co do biathlonmu zwykle oglądam na eurosport i jest ok.

Co do LM, przecież dobrych parę(naście) lat temu leciały na TVP i się oglądało i nikt nie robił problemów.

Kończąc, proponuję wysłać list z zażaleniem do Eurosportu a nie żalić się na forum, gdzie i tak nikt nie ma wpływu na ramówkę.

Komentarz

Skandal!
                          Tak to wygląda jeśli jest transmitowane przez przestarzałe międzynarodowe stacje, które nie mogą uruchomić w tym czasie dodatkowego kanału.

Było dużo krytycznych głosów że Eurosporty są niegwarantowane. Moim zdaniem to dobrze. Niech Eurosporty potracą wszystkie prawa, a te prawa niech zyskają lokalni nadawcy, którzy w przypadku takich sytuacji będą mogli uruchomić dodatkowy kanał albo przerzucić transmisję z jednego kanału do drugiego.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                            Tak to wygląda jeśli jest transmitowane przez przestarzałe międzynarodowe stacje, które nie mogą uruchomić w tym czasie dodatkowego kanału.
                            Co Ty gadasz? Transmisje na Eurosporcie są w większości bardzo profesjonalne i co ważne bardzo dobre jakościowo. Gdyby nie Eurosporty to nigdzie nie oglądałbyś sportów zimowych w takiej ilości czy też Snookera i paru innych dyscyplin. Eurosport również mocno stawia na sport młodzieżowy np wiele relacji z kopanej na poziomie młodzieżowym, co być może nie jest mega opłacalne, ale sprzyja popularyzacji dyscyplin niekoniecznie na najwyższym poziomie. Dla mnie to absolutna podstawa oferty sportowej, a dzisiejszy przypadek nie ma żadnego wpływu na ocenę kanałów Eurosportu.

Ponadto Panie drogi kolego Eurosport jako platforma udostepnia w necie coś co się nazywa Eurosport Player i tam właśnie na dodatkowych kanałach dają ekstra content. Więc nie taki zacofany jak Tobie się wydaje

Komentarz

• Ty o niebie ja o chlebie.

Chodzi mi o to że w przypadku gdy dany kanał nie ma anteny zapasowej tak to wygląda że jak przedłuży się jedna transmisja to poszkodowani są fani innego sportu. I w przypadku takich kanałów jak Eurosport się tego nie przeskoczy. Dlatego pomału odchodzą do lamusa międzynarodowe wersje kanałów sportowych na rzecz lokalnych i tak samo będzie w przypadku Eurosportu. Już teraz Eurosport 2 ma kilka lokalnych wersji, podejrzewam że podobnie będzie w przypadku głównego Eurosportu na największych rynkach, a jeśli nie to po prostu taki kanał zginie śmiercią naturalną jak np. ESPN America, a prawa po nim przejmą lokalni nadawcy.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                                Ty o niebie ja o chlebie.

Chodzi mi o to że w przypadku gdy dany kanał nie ma anteny zapasowej tak to wygląda że jak przedłuży się jedna transmisja to poszkodowani są fani innego sportu. I w przypadku takich kanałów jak Eurosport się tego nie przeskoczy. Dlatego pomału odchodzą do lamusa międzynarodowe wersje kanałów sportowych na rzecz lokalnych i tak samo będzie w przypadku Eurosportu. Już teraz Eurosport 2 ma kilka lokalnych wersji, podejrzewam że podobnie będzie w przypadku głównego Eurosportu na największych rynkach, a jeśli nie to po prostu taki kanał zginie śmiercią naturalną jak np. ESPN America, a prawa po nim przejmą lokalni nadawcy.
                                Z tymżę lokalizacja nie rozwiąże problemu o jakim pisał wyżej lopez, bo masz dwie dyscypoliny, które idą w tym samym momencie, w których wystepują Polacy a więc oba maja swoich odbiorców. Jak to podzielić?? Inna sprawa, że nikt nie planuje złej pogody jaka dzisiaj zaburzyło program.

A poza tym co to znaczy zapasowy?? Kto by za to płacił? Kanał "Eurosport zapasowy" z pozycjami w programie pt "być może biathlon jesli skoki się przedłużą" ??? W canal+ też kiedyś był taki kanał Canal+weekend czy też gol, gdzie 1 w tygodniu był mecz, a tak wisiała plansza z nazwą kanału.
                                Inaczej jest jeśli np nc+ jako dostawca dysponuje prawami i włącza/wyłącza kanał w razie potrzeby, a inaczej jeśli kanały są sprzedawane do dystrybutora tv satelitarnej czy kablowej. Na jakiej zasadzie taki kanał Eurosport miałby sprzedawać do tych firm?? No ja tego nie widzę, albo mają na tyle kontentu, żeby wypełnić ramówkę na każdym kanale, albo dodawanie dodatkowych kanałów nie ma sensu: tymbardziej tzw "zapasowych" jak to powiedziałeś.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+