Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Może jest jakaś awaria i nie działa Eurosport 2 HD.

Komentarz

napisał(a) Kris_6 Zobacz post
      Może jest jakaś awaria i nie działa Eurosport 2 HD.
      Z netu Eurosport 2 HD działa ok. Jaka więc awaria?
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Przecież m.in. Eurosporty sa niegwarantowane to nie ma co reklamować jeżeli są luki w nadawaniu.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
          No to mówię, że dadzą Eurosporty do Golda albo Platinum.
          Możliwe ale za dodatkową opłatą być może niższą niż do "tanich" pakietów.

Komentarz

napisał(a) SMKA Zobacz post
            Czy może ktoś to potwierdzić

Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi ze od sierpnia wyłączają Eurosporty z nc+

Jeżeli to prawda mimo kary finansowej .... całe nc+
            Ja też dzwoniłem i powiedzieli mi że nie ma planów wyłączenia Eurosportów. Tak więc słowo przeciwko słowu. Poczekajmy na jakieś oficjalne komunikaty, a nie sugerujmy się tym co mówią konsultanci, bo to nie jest wiarygodne źródło informacji.

Komentarz

Panowie uspokujta się też dzwoniłem tam i powiedzieli mi, że co najwyżej może nie być w HD a i to mało prawdopodobne. A z resztą dla żadnej ze stron nie byłoby to korzystne chyba, że dla cp
              pozdrawiam

Komentarz

zrozum, że ludzie z infolinii NIC NIE WIEDZĄ

Komentarz

Co jest na rzeczy składając wypowiedzenie w kwietniu po usunięciu kanałów dostałem info od przedstawiciela centrum nc+ że Eurosporty HD 1 i 2 będą wycofane z oferty i że pozostawią jedynie SD. Jak to usłyszałem to mnie zatkało i pomyślałem sobie jak w 21 wieku przy wszechobecnym HD można pozbywać się kanałów HD na rzecz SD. Skomentowałem to do przedstawiciela centrum nc+ że to jakieś jaja i wracanie się do czasów lat 90 na co przedstawiciel pokiwała mi głową i odpowiedziała że też tak myśli ale to decyzja operatora nc+.
                  Aż z niedowierzaniem odpowiedziałem że nie wierzę i będę kontaktował się z Eurosportem czy to potwierdzają ale tam niestety nikt nie odpisuje na e-maile.
                  Więc coś jest na rzeczy z tą sprawą.
                  Z drugiej strony dostałem jeszcze inne info że pozostając na starej umowie z "N" canal+x6 będą tylko dostępne do końca czerwca 2013 a operator gwarantował je do końca trwania umów w zamian za opcję npremium. Nie wiem jak z tym fantem bo migrację przeprowadziłem 31 maja więc nie wiem czy to było prawdą
                  Ostatni raz edytowany przez Raver; 2013-07-14, 21:11.
                  turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
                  nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

Skoro usuną HD to usuną zarazem z oferty Eurosporty, bo SD to mamy jedynie Eurosport, dwójki brakuje na liście.
                    nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Panowie spokojnie. W tej chwili nie mamy żadnych informacji jakoby planowane było wyłączenie ww. kanałów Eurosport.
                      Jeżeli coś takiego będzie w planach to Was o tym poinformujemy. Na razie nic takiego mi nie wiadomo.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                        Panowie spokojnie. W tej chwili nie mamy żadnych informacji jakoby planowane było wyłączenie ww. kanałów Eurosport.
                        Jeżeli coś takiego będzie w planach to Was o tym poinformujemy. Na razie nic takiego mi nie wiadomo.
                        ja powiem tak ze jak to zrobicie to wytrzymam te 6 miesicy jeszcze z wami ale to beda ostatnie 6 miesiecy
                        Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

napisał(a) BoloSr Zobacz post
                          ja powiem tak ze jak to zrobicie to wytrzymam te 6 miesicy jeszcze z wami ale to beda ostatnie 6 miesiecy
                          Pytanie w tej kwestii jako, że budzi ona nie małe zainteresowanie skierowaliśmy do odpowiednich osób. Jeżeli tylko otrzymamy jakieś informacje damy Wam znać.
                          Na razie musimy poczekać na konkretną odpowiedź.

Komentarz

Na chwilę obecną kanały Eurosport znajdują się w ofercie nc+ i absolutną nieprawdą jest, żeby od sierpnia miały zniknąć. W związku z tym wszelkie informacje które pojawiły się w sieci w tym temacie są całkowicie nieprawdziwe.

W przypadku jakichkolwiek zmian na liście kanałów dostępnych na platformie nc+, informujemy o tym fakcie naszych Klientów z wyprzedzeniem.

Komentarz

Panie Przedstawicielu wprowadza Pan w błąd potencjalnych abonentów!
                              kanały EUROSPORT nie wchodzą w skład oferty nc+ !

RŚU
                              Rozdział V. Usługi
                              1. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                                Na chwilę obecną kanały Eurosport znajdują się w ofercie nc+
                                Na chwilę obecną kanały Eurosport udostępnione są abonentom na zasadach promocyjnych i jako takie, nie stanowią stałej oferty nc+ podlegającej opłatom abonentowym

Vide Wasz regulamin...
                                Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                                Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                                Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+