Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Ale przyznasz że gdyby nie ten idiotyczny zapis nie byłoby takiego pytania?
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Przyznam. Ten zapis to moim zdaniem zbytnie asekuranctwo platformy, które jest błędem.

Komentarz

Nie mamy żadnych informacji jakoby kanał ten miał zostać wycofany z oferty.

Komentarz

To po co ten zapis?

Komentarz

@GDA
            tak na przyszłość
            Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Ależ oczywiście - można taki zapis zrobić w stosunku do wszystkich kanałów

tylko niech potem nie będzie niespodzianki że abonenci odchodzą, bo wcale sie nie dziwie osobom które z tego powodu nie podpisują umów

operator może wycofać połowę kanałów a ty dalej płacz i płać

Komentarz

Może chcą się zabezpieczyć na przyszłość.
                Być może kończy im się umowa z nadawcą Eurosportu i trwają negocjacje. Za czasów n-ki takich "kwiatków" nie było, ale jak widać dużo się zmieniło... Pozostaje poczekać na oficjalne stanowisko platformy nc+ albo na stanowisko Eurosportu.
                Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Dziś dzwonił do mnie konsultant aby przejść do nc+ i pytałem, aby się upewnić chyba z 3 razy o Eurosport i powiedział że Eurosporty nie znikają z nc+.

Komentarz

to niech zdejma oznaczenia ze strony i nie wpisuja w warunkach promocji

konsultant powie ci wszystko co chcesz usłyszeć jego rola jest sprzedaz aktywacji za ktore ma placone od sztuki

Komentarz

Na stronie jest oferta dla nowych.Jak migrowałem do nc konsultant nic nie wspominał o niegwarantowanych kanałach ;)

Komentarz

i co z tego ze nie wspominal
                        jak migrowales to przyjales nowy regulamin a w nim punkt o kanalach nadawanych na zasadach nie gwarantowanych

Komentarz

Dzisiaj na czasowce TdF jest problem z polską fonią,eng dziala bez zakloceń.U Was podobnie?
                          58/15 1.05.14-31.07.15

Komentarz

napisał(a) Credens Zobacz post
                            Dzisiaj na czasowce TdF jest problem z polską fonią,eng dziala bez zakloceń.U Was podobnie?
                            jest podobnie.
                            wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                            i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                            oni też mają swoją opowieść.
                            unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

Akurat ja M.Kwiatkowski wykreca swietny czas i ma duze szanse na odzyskanie bialej koszulki,pada PL fonia...
                              58/15 1.05.14-31.07.15

Komentarz

napisał(a) Credens Zobacz post
                                Akurat ja M.Kwiatkowski wykreca swietny czas i ma duze szanse na odzyskanie bialej koszulki,pada PL fonia...
                                Możesz napisać coś więcej o problemie z dźwiękiem? Jak się on objawia? Jakim dekoderem dysponujesz?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+