Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

No moja migracja tez zależy od tego Eurosportu bo oglądam dość często. W przyszłym roku olimpiada zimowa . Tylko Eurosport pokazuje wszystko. Z ofertą CP się już zapoznałem i .... gdyby mieli nboxy to bym się nawet nie zastanawiał. Obawiam się że mogą z nas próbować wycisnąć dodatkową kasę za kanały które rzekomo mogą wylecieć z oferty.
    Jaki jest twój status klienta? Mój to 21
    (21) - cwany lis, (22) - młody jeleń, (23) - łoś

Komentarz

od 2014 chyba w Eurosporcie nie będzie igrzysk olimpijskich bo prawa od tego roku sprzedaje inna firma, Sportfive a nie EBU.

Komentarz

Czy jest jakas data do ktorej bedzie wiadomo czy Eurosporty zostają czy znikają z nc+?
        Bez eurosportu nc+ jest dla mnie bezwartosciowe.

Komentarz

podobno do końca wakacji enka ma umowę na dystrybucję

mam nadzieję że się dogadają

Komentarz

Dalej nic nie wiadomo czy Eurosport będzie dalej w nc+ ?

Extra+, 6x Canal+(69,99zł), Eleven (11,90zł), Polsat Premium (0zł), Dekoder (5zł) - 24m
            HBO - 5 m (0zł), Filmbox 1 m (0zł). Razem przez 2 lata...86,89 zł

Komentarz

Niestety wyglada na to ze kolejne igrzyska juz nie beda dostepne w ES.

http://natemat.pl/60377,po-raz-pierw...zystko-drozeje

Komentarz

napisał(a) tomekb83 Zobacz post
                Niestety wyglada na to ze kolejne igrzyska juz nie beda dostepne w ES..........
                Telewizja Polska na swoich kilku kanałach jest w stanie pokazać tyle z IO, że nam to w pełni wystarczy. W czasie Igrzysk często i tak na kilku różnych kanałach pokazywane było w jednym czasie to samo.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                  Telewizja Polska na swoich kilku kanałach jest w stanie pokazać tyle z IO, że nam to w pełni wystarczy. W czasie Igrzysk często i tak na kilku różnych kanałach pokazywane było w jednym czasie to samo.
                  Z tym bym się spierał. TVP z pokazuje głównie występy Polaków, natomiast ES pokazuje te wydarzenia, które są w danej chwili najciekawsze (vide wspomniany w artykule finałowy bieg kobiet na 100m na IO w Londynie - pokazany w TVP z opóźnieniem).
                  Różne gry zespołowe, w których nie bierzemy udziału również w TVP są traktowane często po macoszemu.
                  Ponadto I były tam obecne od dwóch dekad, a dodatkowo poziom komentarza mimo wszystko w większoścy przypadków dużo wyższy.
                  Będzie szkoda...

Z drugiej strony dzięki stracie IO kanał ES może stać się mniej atrakcyjny i może rosną szanse na pozostanie tego kanału w ofercie NC+...

Komentarz

Na szczęście jest wiele innych kanałów transmitujących IO. Choć tak jak z BBC Olympics HD to już raczej nigdzie nie będzie.
                    To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

zgadza sie juz oficjalnie wiadomo ze eurosport nie pokaze igrzysk z Soczi 2014

Komentarz

Zapraszam - profil pilka nozna w Eurosporcie: https://www.facebook.com/PilkaNoznaW...ref=ts&fref=ts

Mam nadzieje, ze jakos to rozreklamujemy, bo kontakt z redakcja Eurosportu graniczy z cudem. Sa tylko profile kolarstwa i snookera.

Komentarz

Czy wiadomo już coś na temat pozostania Eurosportów w nc+?

Komentarz

Powinieneś zapytać czy wiadomo coś na temat usunięcia Eurosportów z nc+. Otóż nic nie wiadomo.

Komentarz

jest to kanal nie gwarantowany wiec w kazdej chwili moze zostać wyłączony bez żadnych konsekwencji
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                                jest to kanal nie gwarantowany wiec w kazdej chwili moze zostać wyłączony bez żadnych konsekwencji
                                Lecz nadal nic nie wiadomo, a tego dotyczyło pytanie.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+