Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowe logo

No i co sądzicie? Jak dla mnie bardzo dobre ale żal trochę tradycji.
    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

• Tak sobie czytam że abonenci CP, ci z własnymi dekoderami mają dostęp do Eurosportu wersji International. To jest to samo co nasz Eurosport1 tylko bez polskich okienek. Całość z polskim komentarzem. Nie wiem dla kogo to jest nadawane ale czy ta wersja nie mogłaby zostać dołączona do nc+? Skoro jest już na satelicie to nie powinien być to jakiś większy problem.

Komentarz

• @ Greg08 przesłałam Twoje uwagi do właściwego działu. Damy znać jak otrzymamy informacje na ten temat.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• napisał(a) Greg08 Zobacz post
          Tak sobie czytam że abonenci CP, ci z własnymi dekoderami mają dostęp do Eurosportu wersji International. To jest to samo co nasz Eurosport1 tylko bez polskich okienek. Całość z polskim komentarzem. Nie wiem dla kogo to jest nadawane ale czy ta wersja nie mogłaby zostać dołączona do nc+? Skoro jest już na satelicie to nie powinien być to jakiś większy problem.
          Co najlepsze często te same transmisje na tym Eurosport International mają inny polski komentarz niż w Eurosport1 z polskimi okienkami .

Komentarz

• Też o tym czytałem i skoro Eurosport inwestuje w dodatkowy komentarz to tym bardziej powinno mu zależeć by za darmo udostępnić ten kanał abonentom którzy mają polskie wersje Eurosportu. nc+ też powinno zależeć na dodaniu tego kanału bo już jest na satelicie więc nie poniosą dodatkowych kosztów a abonenci będą się cieszyć z dodatkowego kanału sportowego.

Komentarz

• Witam.

Mam problem. Podczas oglądania meczy na Eurosport 2 tak jakby pływa mi obraz (rozmazuje się). Nie ma tego problemu przy oglądaniu meczy na Canal+Sport, Elevenach czy TVP Sport. Czy ktoś ma podobnie? Z czego może wynikać ten problem?
              Pakiet Superpremium 8xCanal+ Man Pack Eleven najem Turboboxa do luty 2019 za 121,89zł.

Komentarz

• Wynika to z bardzo niksich przepływności kanału który od kilku tygodni nadawany jest przez Polsat.Niestety razem z polskimi reklamami otrzymaliśmy gorsza jakość kanału.

Komentarz

• co włączę Eurosport 2 to jakość jest bardzo niska. TO NIE JEST HD !!!!
                  Zróbcie coś z tym !

Komentarz

• napisał(a) Greg08 Zobacz post
                    Tak sobie czytam że abonenci CP, ci z własnymi dekoderami mają dostęp do Eurosportu wersji International. To jest to samo co nasz Eurosport1 tylko bez polskich okienek. Całość z polskim komentarzem. Nie wiem dla kogo to jest nadawane ale czy ta wersja nie mogłaby zostać dołączona do nc+? Skoro jest już na satelicie to nie powinien być to jakiś większy problem.
                    napisał(a) Monika.W_nc+ Zobacz post
                    @ Greg08 przesłałam Twoje uwagi do właściwego działu. Damy znać jak otrzymamy informacje na ten temat.
                    No i jak z tymi informacjami? Rok zleciał Znowu gdzieś w necie czytam coś o tym że jeden komentator komentuje skoki dla polskiej wersji a drugi w tym samym czasie dla międzynarodowej. To skoro już komentują, dostęp do obu wersji mają abonenci Cyfrowego Polsatu to dlaczego nie mogą tego oglądać abonenci nc+? Ktoś na tym coś straci?

Komentarz

• Greg08,
                      obecnie nie planujemy wprowadzenia kanału Eurosport International. Jeżeli coś w tym temacie będzie się zmieniało to na pewno będziemy przekazywać te informacje.

Komentarz

• Dzień dobry,

Co się stało z Angielską ścieżką dźwiękową? Zniknęła jakiś tydzień - dwa tygodnie temu. Nie mogę oglądać skoków narciarskich z angielskim komentarzem...
                        Czy ktoś coś wie na ten temat?

Komentarz

• W tzw. polskim oknie Eurosportu nie ma angielskiej wersji. Jedynie na powtórkach zdarza się angielski komentarz.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+