Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Eurosport HD

W wątku tym zachęcamy do dyskusji na temat kanału Eurosport HD.

informacja z oferty:
    http://ncplus.pl/sklep/promocje/comfortplus

Eurosport
    Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1

Regulamin:

Rozdział V. Usługi
    1. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

To samo jest przy kilkunastu kanałach!

No i jak tu migrować do NC+ skoro możecie sobie sobie usuwać kanały?

Komentarz

Tak brak gwarancji eurosportów to lekka żenada, to są najczęściej oglądane przeze mnie kanały sportowe, nie wszyscy są fanami kopaniny.

Komentarz

Dalibyście spokój już z tą pogardą do piłki nożnej.

Komentarz

Czy któryś z konsultantów może napisać czy Eurosport na 100% zostanie w nc+ ? Z uwagi na Bundeslige na tym kanale zależy mi najbardziej...

Komentarz

Nie zadawaj takiego pytania bo jak powinieneś się domyślać tego prawdopodobnie jeszcze teraz nikt nie wie. Zależy jaką uda się platformie podpisać umowę z nadawcą Eurosportu. Gdyby nawet wiedzieli, że za ileś tam m-cy Eurosportu nie będzie to z takim wyprzedzeniem nikt nie miałby prawa o tym napisać.

Komentarz

W bardzo wieli wątkach, postach pojawia sie jakaś informacja, że jakieś kanały mogą zniknąć bez ob............................ itd. Jest gdzieś oficjalne info? przybliżcie coś.

Komentarz

Leonie, najprościej chyba jest tu wyjaśnione:
                satkurier.pl/news/83998/po-usunieciu-tych-kanalow-z-nc-nie-zerwiesz-umowy.html
                To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

Eurosport (jak i kilkanaście innych kanałów) wg oferty oraz regulaminu nie jest kanałem gwarantowanym przez NC+ i w każdej chwili może zostać wycofany z oferty, bez możliwości wypowiedzenia umowy z tego tytułu.

Komentarz

Z tego co można doczytać w innym wątku, któryś z konsultantów palnął do klienta tekst (klient chciał universe): lubi Pan oglądać sport, to po 31 sierpnia może Pan żałować, wtedy kończy się umowa z dystrybutorem i kanały mogą zniknąć z oferty.
                    Ostatni raz edytowany przez pszczolek_ligowiec; 2013-03-23, 20:26.
                    Redaktor techniczny portalu ************

Komentarz

napisał(a) pszczolek_ligowiec Zobacz post
                      Z tego co można doczytać w innym wątku, któryś z konsultantów palną do klienta tekst (chciał universe): lubi Pan oglądać sport, to po 31 sierpnia może Pan żałować, wtedy kończy się umowa z dystrybutorem i kanały mogą zniknąć z oferty.
                      Będą starali się wynegocjować i podpisać nową. Brak Eurosportów to gwóźdź do trumny. Eurosport chętnie oglądają także ludzie średnio sport lubiący i piłki nożnej w ogóle nie oglądający, lubiący różne inne gatunki sportu.

Komentarz

Co za żenada, przecież Eurosport to klasa sama w sobie i Nsport nawet do pięt jej nie dorasta. A cwaniaki nawet tego kanału nie mogą zagwarantować dlaczego ?
                        Wg mnie za duża konkurencja z ich topowymi kanałami sportowymi, przecież nie na rękę jest udostępniać taki kanał już w najtańszym pakiecie więc lepiej napisać że się nie dogadali i zapraszają do wyższego pakietu gdzie są "super" kanały sportowe.

Komentarz

Eurosport to podstawowy kanał sportowy każdej platformy tv.
                          nc+ strzeli sobie samobója jeżeli z niego zrezygnuje. Nie każdy jest fanem tylko piłki nożnej czy żużla bo tym się szczyci Canal+ sport. Eurosport to coś więcej.
                          Jaki jest twój status klienta? Mój to 21
                          (21) - cwany lis, (22) - młody jeleń, (23) - łoś

Komentarz

Dokladnie, Eurosport to swietny kanal sportowy z dobrym komentarzem. Tenis, motorsport o lidze niemieckiej nie wspomne tego nie ma w innych kanalach.
                            C+ Sport & Film

Komentarz

Jeśli chodzi o mnie to podjąłem decyzję że nie zmigruję dowolnie dopóki nie wyjaśni się sprawa Eurosportu 1 i 2. Te stacje to podstawa oferty sportowej i nikt przy zdrowych zmysłach interesujący się sportem nie powinien podpisywać umowy z której nie można się wycofać jeśli ESP zniknie.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+