Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Play HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Polsat Play HD

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału Polsat Play.

Nie wiem dlaczego mój wcześniejszy post został usunięty?
    Być może wy olewacie fakt, że osoby niepełnoletnie, mimo włączonej blokady rodzicielskiej mogą oglądać filmy erotyczne, ale są osoby, którym to przeszkadza. Kiedy zostanie to naprawione?
    Ps: Do kogo można zgłosić taki fakt? Czy KRRIT jest odpowiednim organem czy może jakaś inna instytucja?
    Ps2: Naprawdę myślicie, że usuwając posty, problem zniknie, naprawi się?

Komentarz

Witaj @apa,
      rozumiem, że chodzi Ci o ten zapis.

napisał(a) apa
      Dlaczego mimo włączonej kontroli rodzicielskiej na dekoderze, kanał Polsat play, na którym od 1 w nocy wyświetlane są filmy erotyczne włącza się bez najmniejszego problemu. Po co ta funkcja, skoro to nie działa w przypadku tego kanału?
      Wysłałam zapytanie w tej sprawie i czekam na odpowiedź, gdy ją uzyskamy to ją od razu przekażemy.

Jako że teraz wpis zrobiłeś w odpowiednim miejscu, to tamten wątek usuwam. Jego treść pozostanie tu
      Miłego dnia!

Komentarz

Dziękuję i czekam z niecierpliwością.

Komentarz

@ Monika_nc+
          Co tu daleko szukać, całość sprawy ma związek z nieprawidłowym EPG , niektóre pozycje programowe nie maja wpisanej klasyfikacji wiekowej.

@apa
          Nie wiem jakim dekoderem dysponujesz ale np w turbobox+ można ustawić w menu dekodera blokadę rodzicielską danego kanału a nie tylko programów 18+.

Komentarz

napisał(a) tolesi Zobacz post

@apa
            Nie wiem jakim dekoderem dysponujesz ale np w turbobox+ można ustawić w menu dekodera blokadę rodzicielską danego kanału a nie tylko programów 18+.
            Tyle że ja nie chcę blokować całego kanału, a tylko chcę mieć sprawne blokowanie wieku. Zwłaszcza że jeśli odblokuje PINem kanał, to mimo iż przełączę na inny kanał, to tenże niby zablokowany juz zablokowany nie jest aż do wyłączenia dekodera, czyli kiepski pomysł z tym blokowaniem tylko kanału.

Komentarz

Niestety @apa , dopóki ktoś z nc+ nie ruszy czterech liter i nie wprowadzi klasyfikacji wiekowej w EPG (w tygdniu dosłownie 8 filmów) to nie będzie blokady w/g wieku.

Komentarz

Z informacji, jakie uzyskaliśmy problem nie powinien więcej występować. Jeżeli sytuacja się powtórzy, proszę o kontakt przez skrzynkę @doradca.

Komentarz

Jeśli chodzi o oglądalność polsat play posiada wiele ciekawych informacji z nowościami technologicznymi oraz różnorodny wybór interesujących motoryzacyjnych zagadnień.

Komentarz

No to chyba informacja jaką dostaliściemiała być wysłana na prima aprilis.

Dla przykładu dziś g.23.30 " IGRASZKI W STADNINIE" brak klasyfikacji, napewno to nie jest program przyrodniczy dla dzieci oznakowany w programie jako familijny.
                    Następnie programy "Euro trash" też co drugi z kluczykiem reszta b/o wiekowych.
                    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-11-06, 06:19.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+