Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Sport News

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic Polsat Sport News

Polsat Sport News

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału Polsat Sport News.

• albin142
    replied
    O przepraszam, na Super Polsacie jakiś czas temu był mecz kwalifikacji do MŚ Francuzów z Holendrami i to na żywo. ;) Tak czy siak to niezłe wałki robią sobie operatorzy z niegwarantowanymi kanałami. Jak przechodziłem do Nc+ z Polsatu to miałem nadzieje że zostanie mi chociaż powtórka Cafe futbol na Polsat Sport News u nowego operatora...

Leave a comment:

• michasur
    replied
    Jestem od niedawna abonentem nc+, pakiet Start+, w ofercie tego pakietu podają, że są trzy kanały sportowe SUPER POLSAT, TVN TURBO i TVP SPORT.
    To jest jawne oszustwo, żeby te dwa pierwsze kanały zakwalifikować do kanałów sportowych, zwłaszcza SUPER POLSAT

Leave a comment:

• raafaello1982
    replied
    Skoro zabrali Polsat Sport News powinni dać za darmo choć 1 z kanałów Eleven

Leave a comment:

• _Jakub
    replied
    Nie istnieje już taki kanał jak Polsat Sport News w wersji SD.

Leave a comment:

• rafalf911
    replied
    W TNK HD Polsat Sport News zmienił się w Super Polsat, wersja Polsat Sport News HD jest niedostępna, ale brakuje też wersji Polsat Sport News SD. Kiedy i czy w ogóle planowane jest ponowne uruchomienie Polsatu Sport News SD?

Leave a comment:

• sw3
    replied
    Rzeczniczka Polsatu psuje narrację nc+:
    "nowość w portfolio Telewizji Polsat – Super Polsat. (...) - powiedziała Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu"
    przy okazji innej sprawy, całość: http://satkurier.pl/news/155156/tv-p...minujacej.html

Leave a comment:

• jackob42
    replied
    Bo najlepiej klepnąć większość kanałów niegwarantowanych i promocyjnych.A te co zostały zawsze można podpiąć pod rebrading i z głowy.A abonent zamaist sportu jak w tym przypadku będzie oglądał syf powtórkowy Polsatu.

Leave a comment:

• Greg08
    replied
    Kanał i tak nie był gwarantowany tak że nawet nie musieli się tłumaczyć.

Leave a comment:

• jackob42
    replied
    A czego sie spodziewałeś?Innej odpowiedzi?Zabrali kanał sportowy a dali powtórki Tańca z gwiazdami i innego chłamu.Ciesz się że nie poinformowali cię że jest to wzbogaceniem oferty.Bo tak informowali gdy utracili 3 ligi piłkarskie a klepnęli dodatkowe C+.

Leave a comment:

• sw3
    replied
    nc+ twierdzi że to ciągle ten sam kanał tyle, że pod inną nazwą i z inną zawartością. Ciekawe czy go będą długo trzymać w pakiecie sportowym dla zachowania resztek pozorów.
    Według tej logiki HBO mogą zastąpić przez PloteczkiTV i też nie będzie to umożliwiało rozwiązania umowy. Wychodzi na to, że tak naprawdę to jedynie liczba kanałów jest gwarantowana. Mnie to prawie nie dotyczy bo i tak niedługo mi się kończy umowa ale zagranie to bardzo nieładne.

Leave a comment:

• afabeta
    replied
    nie bedzie dostepny ma juz od dzis superpolsat na miejscu polsatsportnews

Leave a comment:

• jupiter
    replied
    Czy już wiadomo, co dalej z kanałem Polsat Sport News w NC+? Od 2 stycznia decyzją nadawcy, kanał ma zostać zastąpiony kanałem Super Polsat, o tematyce ogólnej i rozrywkowej. Kanał Polsat Sport News pozostanie jednak na polskim rynku. Jak narazie ze strony NC+ nie było żadnych informacji, czy nastąpi podmiana, czy PSN nadal będzie dostępny?

Leave a comment:

• andrio9
    replied
    Strasznie mało relacji live na tym kanale. Generalnie to same powtórki lecą a chętnie obejrzałbym jakiś mecz na żywo.

Leave a comment:

• Pabloo
    replied
    napisał(a) olo46 Zobacz post
    No widzisz, ale wymieniłeś akurat drużyny, z którymi Polska przegrywa. Może poza Litwą, ale wygrana z nią nie jest już taka pewna.
    Aj, źle trafiłeś, bo akurat na najwierniejszego fana biało-czerwonych pod słońcem no i muszę szybko zaprotestować, sprzeciw! ;) To jakie drużyny wymieniłem?

Szwajcaria - z Helwetami ostatni raz graliśmy dosyć dawno temu, bo w 2001 roku, mecz towarzyski podczas tych niesamowitych eliminacji do Mundialu w Korei i Japonii. 4:0 dla podopiecznych Jerzego Engela Natomiast najbliższy mecz już we wtorek (20:45, TVP1), o wszystkim się przekonamy

Litwa - w czerwcu tego roku, a więc 5 miesięcy temu poradziliśmy sobie z nimi 2:1 w Gdańsku. Ale zgodzę się, ten rywal jakoś nam nie leży, poprzednie 4 starcia to 2 porażki, remis i wyżej wspomniana wygrana.

Azerbejdżan - mecze w XXI w. - wszystkie 4, eliminacji MŚ 2006 i ME 2008, wygrane, bilans goli 19:1...

Norwegia - j/w - zarówno dwa mecze wspomnianych eliminacji MŚ 2002 i dwa niedawne sparingi za Smudy i Fornalika wygrane.

Nawet Portugalię, którą w sumie i tak chętnie dziś (wczoraj?) obejrzałem, pyknęliśmy ostatnio 2:1 i 2:2 w "dwumeczu", a potem był ten bezbramkowy remis na otwarcie Narodowego ;)

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+