Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Sport News

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) SMKA Zobacz post
    Dodam iż Pan konsultant z działu technicznego informował mnie iż w/w kanały otrzymają kodowanie z dniem 01. maja i nadal nic nadal brak kanałów, no chyba że Pan konsultant zapomniał podać roku
    Problem o którym piszesz wystepuje u abonentów nc+ posiadających terminale po cyfrze+ lub własne a sprawa dodania kodowania leży już po stronie CP któremu chyba na rękę jest obecna sytuacja bo w ten sposób liczą na tych niezadowolonych.Ja migrowałem z N-ki i na n-boxie nie mam problemów i jeśli nie masz własnego terminala lepiej pisac reklamację i wymienić na terminal od ADB i Twoje problemy z kodowaniem znikną.Na razie problem z dekodowaniem tych kanałów bedzie bo nie ma przy nich kodowania cyfry+.Pozdrawiam
    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-06-23, 16:35.
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
      Wyślij mi dane swojej umowy wraz z opisem sytaucji na dekoderze według danych z mojej sygnatury. Wtedy zapoznam się z sytuacją na twoim koncie.
      Nie mogę wysłać Ci PW Piotrek_nc+ wyłączył Prywatne Wiadomości lub nie ma uprawnień do odbierania ich. W związku z tym nie możesz wysłać mu wiadomości.
      Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
      Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

@SMKA
        NIe wysyłaj na PW, tylko jak Ci Piotrek napisał wyślij e-mail na adres z jego sygnatury. W tytule napisz swój nick z forum i o co chodzi.
        DGCB/CARBO + CSTA/APOLLO - Multiroom Premium

Komentarz

@slavko jaki jest e-mail bo nie łapię jeszcze wszystkiego na tej stronie sorry .

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

napisał(a) SMKA Zobacz post
            Nie mogę wysłać Ci PW Piotrek_nc+ wyłączył Prywatne Wiadomości lub nie ma uprawnień do odbierania ich. W związku z tym nie możesz wysłać mu wiadomości.
            Adres do nc+_przedstawiciela masz dostępny w podpisie tam też są instrukcje jak się z nimi skontaktować.Aby zgłośić sprawę musisz wysłać e-mail podając w tytule swój nick z forum oraz o co chodzi w tresci maila podajesz dane z umowy i opisujesz problem.Pamiętaj o zachowaniu ciągłości korespondencji korzystaj z funkcji RE. w skrzynce mailowej.Pozdrawiam
            Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

...................................
              Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-10-23, 17:29.

Komentarz

@tiesto_77 dzięki wielkie

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

Dokładnie Ci to @tiesto_77 wyjaśnił.
                  Ja pozwolę sobie zacytować sygnaturę moda:
                  Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
                  adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
                  adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
                  adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
                  W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
                  W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
                  Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
                  DGCB/CARBO + CSTA/APOLLO - Multiroom Premium

Komentarz

napisał(a) Augustus62 Zobacz post
                    skoro na dvb-t przekaz jest lepszy to tam oglądaj i nie narzekaj.

przecież PSN jest FTA to jakiej interwencji oczekujesz?
                    chyba tylko wyłączenia przekazu via satelita w ogóle.
                    Po pierwsze przekaz z DVB-T mam na innym telewizorze ja oglądam Polsat Sport News u siebie i nie mam podłączonej anteny naziemnej kożystam z n-boxa i oglądam przekaz z satelity(kodowany) k.118 EPG i mam prawo wymagać by jego jakość z satelity była prawidłowa.(większy bitrate)Chyba ze taki beznadziejny obraz to standard na transponderach w CP???Pozdrawiam
                    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-06-23, 16:59.

Komentarz

................................
                      Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-10-23, 17:29.

Komentarz

napisał(a) Augustus62 Zobacz post
                        to kup sobie dongla dvb-t, podłącz i już możesz się cieszyć super odbiorem.

zawsze masz prawo, ale pisz bezpośrednio do nadawcy a nie wysługuj się innymi żeby to za ciebie zrobili.

regulamin tego forum zabrania dyskutowania o zaletach innych operatorów.
                        łamiesz regulamin !
                        Po co mam kupować przystawkę skoro moj tv ma wbudowany dekoder mpeg 4 Po drugie nie wychwalam konkurencji tylko krytykuję ich od strony technicznej nie pisząc ani słowa o ofercie i cenach po trzecie kanał jest w ofercie nc+ którą posiadam place i nie mam potrzeby podpinania anteny naziemnej pod tv skoro mam terminal nc+ i problemy z jego odbiorem zgłaszam swojemu operatorowi!!!
                        Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-06-23, 17:16.

Komentarz

Witam.

Posiadam dekoder PVR BOX+* HD 500 GB Pace z C+.
                          Czy kanał 118 jest na tym dekoderze niedostępny?
                          Musiałbym zmienić na dekoder nowszy już z logiem nc+?
                          Pytam ponieważ z kanału 117 przechodzi od razu na 119.

Byłbym wdzieczny za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) harrieros Zobacz post
                            Witam.

Posiadam dekoder PVR BOX+* HD 500 GB Pace z C+.
                            Czy kanał 118 jest na tym dekoderze niedostępny?
                            Musiałbym zmienić na dekoder nowszy już z logiem nc+?
                            Pytam ponieważ z kanału 117 przechodzi od razu na 119.

Byłbym wdzieczny za odpowiedz.

Pozdrawiam.
                            Kanał Polsat Sport News nie jest dostępy na dekoderach własnych z kartą cyfry+ oraz dekoderach dedykowanych przez byłą cyfrę+ powodem jest brak kodowania byłej cyfry dostępny jest Conax N i terminale od ADB nc+
                            Jeśli zależy Tobie na Polsacie HD i Polsacie Sport News musisz pomyśleć o wymianie dekodera na n-boxa (ADB z systemem dostępu Conax)
                            Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-06-24, 15:25.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                              Kanał Polsat Sport News nie jest dostępy na dekoderach własnych z kartą cyfry+ oraz dekoderach dedykowanych przez byłą cyfrę+ powodem jest brak kodowania byłej cyfry dostępny jest Conax N i terminale od ADB nc+
                              Pozdrawiam

Dziękuje za konkretną odpowiedź.
                              Pozdrawiam.

Komentarz

W tej chwili jest mecz Agnieszki Radwańskiej w "Łimbedonie" na żywo
                                Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+