Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Sport News

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Polsat Sport News

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału Polsat Sport News.

Ja chcę spytać kiedy można się spodziewać załączenia na przekazie "Polsat Sport News" systemu kodowania "Nagra MA", dla abonentów migrujących do "NC+" z "Cyfry+", tzn. wiem, że "NC+" nie ma na to bezpośredniego wpływu, bo przekaz realizuje "Cyfrowy Polsat", ale powiniście go naciskać w tej sprawie, albo zrobić własny tymczasowy przekaz, dopóki oni tego systemu kodowania nie dodadzą???
    Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) Frazes Zobacz post
      Ja chcę spytać kiedy można się spodziewać załączenia na przekazie "Polsat Sport News" systemu kodowania "Nagra MA", dla abonentów migrujących do "NC+" z "Cyfry+", tzn. wiem, że "NC+" nie ma na to bezpośredniego wpływu, bo przekaz realizuje "Cyfrowy Polsat", ale powiniście go naciskać w tej sprawie, albo zrobić własny tymczasowy przekaz, dopóki oni tego systemu kodowania nie dodadzą???
      Trwają rozmowy z nadawcą stacji, aby udostępnić ten kanał w przekazie satelitarnym Abonentom nc+.

Komentarz

Chwila, chwila

to Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1

i wszystko jasne
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

History HD też nie ma Nagry , a Mezzo czy paczka France nie ma Conaxa ;/
          NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

Mecze Polski w Lidze Światowej gdzieś w NC+ można obejrzeć?

Komentarz

Na dzień dzisiejszy wszystkie mecze LŚ w Polsacie Sport, więc możliwości oglądania nie ma.
              nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Kanał pierwszy raz się przydał do oglądania F1
                EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Witam czy u Was też jakość techniczna Polsat Sport News(kan.118 EPG w n-boxie) jest fatalna?Co chwilę obraz robi się małoprzejrzysty od co chwile pojawiających się kwatracików rozmywa logo nie tylko przy dynamicznych ale i bardziej statycznych momentach w przekazie sprawdzałem parametry anteny i siła 87% jakość 100% co jest przyczyną tak fatalnego obrazu gorszego niż na będącym doniedawna Sportklubie? Czy odpowiednie osoby z nc+ mogą wpłynąc na Polsat w celu poprawy jakości tego kanału?Pozdrawiam i czekam na odpowiedz modów w tej sprawie bo tego się nie da oglądać.Jakośc tego kanału w DVB-T 200% lepsza niż z satelity o co chodzi?????
                  Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-06-23, 12:17.
                  Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Jest to żenujące ,że mając własny dekoder i płacąc prawie najwyższy abonament nadal brak dostępu do Polsat Sport News ,Polsat HD i HISTORY HD za którą naliczają mi co miesiąc 1.99zł. Jak długo jeszcze można ludzi olewać
                    Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
                    Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

napisał(a) SMKA Zobacz post
                      Jest to żenujące ,że mając własny dekoder i płacąc prawie najwyższy abonament nadal brak dostępu do Polsat Sport News ,Polsat HD i HISTORY HD za którą naliczają mi co miesiąc 1.99zł. Jak długo jeszcze można ludzi olewać
                      jeśli chodzi o Polsat Sport News nie masz czego żałować oglądam mecz piłki ręcznej Polska - Ukraina na tym kanale i tego wogóle nie da się oglądać jakość obrazu to jakiś żart ze strony nadawcy kanału.Pozdrawiam
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Zaraz sprawdzę ten kanał.

Komentarz

Dodam iż Pan konsultant z działu technicznego informował mnie iż w/w kanały otrzymają kodowanie z dniem 01. maja i nadal nic nadal brak kanałów, no chyba że Pan konsultant zapomniał podać roku
                          Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
                          Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

napisał(a) SMKA Zobacz post
                            Dodam iż Pan konsultant z działu technicznego informował mnie iż w/w kanały otrzymają kodowanie z dniem 01. maja i nadal nic nadal brak kanałów, no chyba że Pan konsultant zapomniał podać roku
                            Wyślij mi dane swojej umowy wraz z opisem sytaucji na dekoderze według danych z mojej sygnatury. Wtedy zapoznam się z sytuacją na twoim koncie.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                              Zaraz sprawdzę ten kanał.
                              Właśnie oglądam Polsat Sport News i jakość przekazu fatalna zaraz będzie program o lekkoatletyce i nie da się tego oglądać probowałem zmieniac rozdzielczośc na n-boxie na HDMI i nic to nie dało nawet na 720p obecnie oglądam 1080i.Proszę o interwencję u nadawcy bo Sportklub przy tym to był rewelacyjny.Pozdrawiam
                              Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-06-23, 16:18.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+