Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BBC Brit HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Piotrek_nc+
    założył(a) wątek BBC Brit HD

BBC Brit HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału BBC Brit HD.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-02-02, 13:23.

• sheck
    replied
    trwało to bardzo długo, ale jak przypuszczałem obeszło się bez ustawień anteny, kanał w końcu działa poprawnie.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @BoloSr,
    weryfikujemy ten problem. Wszystkie informacje dotyczące tego tematu znajdziesz tutaj:
    https://forum.ncplus.pl/forum/forum/...hd#post1272421
    Proszę o cierpliwość.

Leave a comment:

• BoloSr
    replied
    Rozumiem ze NC+ nis sobie z naszych informacji nie robi
    Dzisiaj sprawdziłem i to jest jeden taki tr. na ktorym w Turbo wartość Ber skacze zarowno na moim Turbo jak i na Turbo mojego ojca

Leave a comment:

• maciekmm
    replied
    Posiadam antene 120cm. Jakosc sygnalu na BBC BRIT 60%. Program caly czas szatkuje. Wydaje mi sie ze czesc Turbo boxow (moze okreslona seria) ma problem z tym transponderem. Czy ktos z nc+ moze to sprawdzic ?

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    U mnie na Turbo nie zauważyłem problemów.Co prawda sygnał jest jakoś wyjątkowo niski na tym transponderze ale działa OK.

Leave a comment:

• Fixxxer
    replied
    Bylem u znajomego z moim turbo boxem, on ma Mediaboxa na którym BBC Brit działa bez problemu. Po podlaczeniu mojego turbo obraz na BBC Brit szatkuje więc ewidentnie jest problem po stronie Turboboxów - soft/elektronika, która nie może dogadać się z sygnałem z tego transpondera. Wymiany nic nie dadzą bo jest to kwestia samych Turbo boxów a nie konkretnego egzemplarza. NC+ po dzisiejszych zmianach na TP uzyskało trochę miejsca, niech przeniosą kanały z tego słabego TP albo coś zrobią z sygnałem na nich bo sytuacja trwa już więcej niż miesiąc. Abonament płacę a nie moge oglądać kanału...

Leave a comment:

• kamilrmn
    replied
    Mam w domu 4 różne dekodery (multiroom standard), wszystko podpięte do jednej anteny (konwerter quad). Problem z odbiorem BBC BRIT występuje tylko na dekoderze głównym (turbobox+/pvr adb 5720sx) Może jakaś aktualizacja softu pomoże ?

Leave a comment:

• Pawe
    replied
    napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
    BoloSr,
    przekazałam Wasze zgłoszenia do weryfikacji.
    Proszę o cierpliwość.
    ...lepiej późno niż wcale, choć pewnie efektów z tego i tak nie będzie, byle ludzie kase płacą

Leave a comment:

• Fixxxer
    replied
    Teraz dopiero po miesiącu zgłaszania problemów przekazano sprawę do techników? Wydaje mi się, że będzie problem bo jeśli 60% jakości sygnału nie poprawia sytuacji a na tym TP ciężko będzie uzyskać więcej nie tracąc parametrów z pozostałych to winny jest Turbobox. Tylko, że wymiana turbo na inny Turbo zapewne sytuacji nie poprawi i konieczna będzie wymiana na premium pvr a to kosztuje...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    BoloSr,
    przekazałam Wasze zgłoszenia do weryfikacji.
    Proszę o cierpliwość.

Leave a comment:

• BoloSr
    replied
    Witam
    Widze ze nie tylko umnie problem z kanalami BBC tez posiadam Turbo tak samo jak moj ojciec i tez ma problem z BBC.
    I teraz pytanie czy nc+ planuje cos z tym zrobic ???

Leave a comment:

• maciekmm
    replied
    Rowniez posiadam turbo boxa. Podobnie jak przedmowcy mam problem z kanalem BBC BRIT. Mimo prawie 60% na pasku jakosci obraz szatkuje. Dodam ze jakosc obrazu na pozostalych kanalach wynosi u mnie. 80-90%. Wydaje mi sie ze poprostu turbo box nie radzi sobie z transponderem (czulosc glowicy ?)

Leave a comment:

• Fixxxer
    replied
    Ja też mam Turbo boxa i na nim jest problem. Byłem w salonie aby sprawdzić jak u nich. Na premium PVR działa bez problemu, jakość ok 50%. Może to jest wina Turbo boxów, że nie potrafią się dogadać z sygnałem z tego tp. Może chodzi o czułość czy korekcje blędów? Do tego zauważyłem, że czasami podczas włączenia BBC Brit wyskakuje bląd uprawnień - Brak dostępu do kanału.

Leave a comment:

• pixel.12
    replied
    napisał(a) sheck Zobacz post

nie ma co liczyc na pomoc nc- jeszcze troche a pewnie problem sam sie naprawi bez ustawiania anten. no chyba ze ktos czeka na magiczna odp. o "ustawieniu anten" a tak wogole to jakie macie dekodery ? ja mam turbo box+ w drugim pokoju multiroom taki bialy starszy dekoder i na nim smiga dobrze, takze moze to wina turbosow ?.
    Co do dekoderów, to od dwóch dni na czarnym dekoderze jest ok, ale niestety na białym (multiroom) w dalszym ciągu nie można oglądać tych kanałów : (

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+