Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BBC Brit HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
    Fixxxer
    rozumiem Twoje niezadowolenie, jednakże nie odnotowaliśmy awarii tego kanału. Rozwiązaniem problemu jest doprecyzowanie ustawień anteny pod odbiór sygnału z tego transpondera.

Pani Aleksandro, Pani chyba jednak ma mnie za idiote! Czy ja nie wyraźnie piszę, że antene mam 100cm a więc ze sporym zapasem sygnalu. Ustawiana była przez montera z pomocą różnych urządzeń. Wszystkie kanały odbieraja bez problemu juz wiele lat a tylko z BBC Brit jest problem i to nie tylko u mnie. We wrzesniu 2016 roku była analogiczna sytaucja - nagle BBC przestało odbierać i nie ruszając anteny samo sie naprawiło u mnie i wszystkich użytkowników którzy zgłaszali problem więc chyba problem lezy po stronie TP a nie naszych anten.
    C+ Sport & Film

Komentarz

napisał(a) Fixxxer Zobacz post

Pani Aleksandro, Pani chyba jednak ma mnie za idiote! Czy ja nie wyraźnie piszę, że antene mam 100cm a więc ze sporym zapasem sygnalu. Ustawiana była przez montera z pomocą różnych urządzeń. Wszystkie kanały odbieraja bez problemu juz wiele lat a tylko z BBC Brit jest problem i to nie tylko u mnie. We wrzesniu 2016 roku była analogiczna sytaucja - nagle BBC przestało odbierać i nie ruszając anteny samo sie naprawiło u mnie i wszystkich użytkowników którzy zgłaszali problem więc chyba problem lezy po stronie TP a nie naszych anten.

W dalszym ciągu problem występuje. A sytuacja jest identyczna, jak ta z sierpnia 2016 r. - programów z tego samego transpondera co BBC Brit HD, np. SUPER TENNIS HD nie da się oglądać. Wina jest ewidentnie po stronie nc+. Super Tennis HD na Cyfrowym Polsacie śmiga bez problemów (na małej antenie sat.)
      KIEDY W KOŃCU TO NAPRAWICIE ?!

Komentarz

napisał(a) pixel.12 Zobacz post

W dalszym ciągu problem występuje. A sytuacja jest identyczna, jak ta z sierpnia 2016 r. - programów z tego samego transpondera co BBC Brit HD, np. SUPER TENNIS HD nie da się oglądać. Wina jest ewidentnie po stronie nc+. Super Tennis HD na Cyfrowym Polsacie śmiga bez problemów (na małej antenie sat.)
        KIEDY W KOŃCU TO NAPRAWICIE ?!
        nie ma co liczyc na pomoc nc- jeszcze troche a pewnie problem sam sie naprawi bez ustawiania anten. no chyba ze ktos czeka na magiczna odp. o "ustawieniu anten" a tak wogole to jakie macie dekodery ? ja mam turbo box+ w drugim pokoju multiroom taki bialy starszy dekoder i na nim smiga dobrze, takze moze to wina turbosow ?.

Komentarz

napisał(a) sheck Zobacz post

nie ma co liczyc na pomoc nc- jeszcze troche a pewnie problem sam sie naprawi bez ustawiania anten. no chyba ze ktos czeka na magiczna odp. o "ustawieniu anten" a tak wogole to jakie macie dekodery ? ja mam turbo box+ w drugim pokoju multiroom taki bialy starszy dekoder i na nim smiga dobrze, takze moze to wina turbosow ?.
          Co do dekoderów, to od dwóch dni na czarnym dekoderze jest ok, ale niestety na białym (multiroom) w dalszym ciągu nie można oglądać tych kanałów : (

Komentarz

Ja też mam Turbo boxa i na nim jest problem. Byłem w salonie aby sprawdzić jak u nich. Na premium PVR działa bez problemu, jakość ok 50%. Może to jest wina Turbo boxów, że nie potrafią się dogadać z sygnałem z tego tp. Może chodzi o czułość czy korekcje blędów? Do tego zauważyłem, że czasami podczas włączenia BBC Brit wyskakuje bląd uprawnień - Brak dostępu do kanału.
            C+ Sport & Film

Komentarz

Rowniez posiadam turbo boxa. Podobnie jak przedmowcy mam problem z kanalem BBC BRIT. Mimo prawie 60% na pasku jakosci obraz szatkuje. Dodam ze jakosc obrazu na pozostalych kanalach wynosi u mnie. 80-90%. Wydaje mi sie ze poprostu turbo box nie radzi sobie z transponderem (czulosc glowicy ?)

Komentarz

Witam
                Widze ze nie tylko umnie problem z kanalami BBC tez posiadam Turbo tak samo jak moj ojciec i tez ma problem z BBC.
                I teraz pytanie czy nc+ planuje cos z tym zrobic ???
                Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

BoloSr,
                  przekazałam Wasze zgłoszenia do weryfikacji.
                  Proszę o cierpliwość.

Komentarz

Teraz dopiero po miesiącu zgłaszania problemów przekazano sprawę do techników? Wydaje mi się, że będzie problem bo jeśli 60% jakości sygnału nie poprawia sytuacji a na tym TP ciężko będzie uzyskać więcej nie tracąc parametrów z pozostałych to winny jest Turbobox. Tylko, że wymiana turbo na inny Turbo zapewne sytuacji nie poprawi i konieczna będzie wymiana na premium pvr a to kosztuje...
                    C+ Sport & Film

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                      BoloSr,
                      przekazałam Wasze zgłoszenia do weryfikacji.
                      Proszę o cierpliwość.
                      ...lepiej późno niż wcale, choć pewnie efektów z tego i tak nie będzie, byle ludzie kase płacą

Komentarz

Mam w domu 4 różne dekodery (multiroom standard), wszystko podpięte do jednej anteny (konwerter quad). Problem z odbiorem BBC BRIT występuje tylko na dekoderze głównym (turbobox+/pvr adb 5720sx) Może jakaś aktualizacja softu pomoże ?

Komentarz

Bylem u znajomego z moim turbo boxem, on ma Mediaboxa na którym BBC Brit działa bez problemu. Po podlaczeniu mojego turbo obraz na BBC Brit szatkuje więc ewidentnie jest problem po stronie Turboboxów - soft/elektronika, która nie może dogadać się z sygnałem z tego transpondera. Wymiany nic nie dadzą bo jest to kwestia samych Turbo boxów a nie konkretnego egzemplarza. NC+ po dzisiejszych zmianach na TP uzyskało trochę miejsca, niech przeniosą kanały z tego słabego TP albo coś zrobią z sygnałem na nich bo sytuacja trwa już więcej niż miesiąc. Abonament płacę a nie moge oglądać kanału...
                          C+ Sport & Film

Komentarz

U mnie na Turbo nie zauważyłem problemów.Co prawda sygnał jest jakoś wyjątkowo niski na tym transponderze ale działa OK.

Komentarz

Posiadam antene 120cm. Jakosc sygnalu na BBC BRIT 60%. Program caly czas szatkuje. Wydaje mi sie ze czesc Turbo boxow (moze okreslona seria) ma problem z tym transponderem. Czy ktos z nc+ moze to sprawdzic ?

Komentarz

Rozumiem ze NC+ nis sobie z naszych informacji nie robi
                                Dzisiaj sprawdziłem i to jest jeden taki tr. na ktorym w Turbo wartość Ber skacze zarowno na moim Turbo jak i na Turbo mojego ojca
                                Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+