Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BBC Brit HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Fixxxer Zobacz post
    Widzę, że sprawa przycichła a tymczasem problem jest w dalszym ciągu.. NC+ kiedy naprawicie BBC Brit bo od 3 tyg nie moge ogladac tego kanalu mimo, że co miesiac placę za niego abonament!
    Przyłączam się do pytania, bo to juz jest irytujące ze strony nc+

Komentarz

kase to oni potrafia sciagac, ale w zamiac cos dla abonenta to juz pod gorke.
      po prostu maja nas w ...

Komentarz

o prosze bardzo, dalo sie !! i to bez ust. anten i konwenterow ( nc nast. razem szukajcie problemow u siebie a nie u abnonentow)

Komentarz

potwierdzam, nagle zaczelo ot tak dzialac, magia doslownie

Komentarz

U mnie też wszystko wróciło do normy, ber 0.0 i stabilny obraz. Ale czemu cisza ze strony NC+ ze problem usunieto?
            C+ Sport & Film

Komentarz

Od kilku dni ponowny problem z odbiorem BBC Brit. Objawy te same - szatkowanie, zrywanie obrazu, szalejący BER, nie da się oglądać. Tylko nie mówcie jak ostatnio, że to wina ustawienia anteny..
              C+ Sport & Film

Komentarz

Fixxxer
                nie zmieniliśmy sposobu nadawania kanału BBC Brit. Jakie są wskazania jakości na tym kanale? Rozumiem Twoją irytację jednak jeśli wartości są niskie, konieczne będzie doprecyzowanie ustawień anteny.

Komentarz

To nie ustawienia anteny, jest to samo co kilka miesięcy temu. Nie chcę być złośliwy ale nie możecie na każdy problem odpowiadać że to wina anteny i kazać sprawdzać siłę sygnału.

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                    Fixxxer
                    nie zmieniliśmy sposobu nadawania kanału BBC Brit. Jakie są wskazania jakości na tym kanale? Rozumiem Twoją irytację jednak jeśli wartości są niskie, konieczne będzie doprecyzowanie ustawień anteny.

Czy Pani ma abonentów za idiotów? Chyba wyraźnie napisałem, że sytuacja jest analogiczna do tej z ubiegłego roku. Wtedy też wg. was problem leżał po stronie abonentów i anten a po 2-3 tyg. dziwnym trafem samoczynnie wszystko się naprawiło. Najłatwiej jest wkleić gotową regułkę, że konieczna jest regulacja anteny i umyć ręce!
                    Jakość sygnału jest +50%, kanały nawet podczas burzy nie szatkują przy 20-30%. Tu wina leży po stronie transpondera z którego nadawany jest BBC Brit! Jest to najsłabszy tp. i z nim są bardzo często problemy.
                    C+ Sport & Film

Komentarz

problem powrocil z BBC Brit, i znowu stara spiewka o poprawieniu anten, no poprostu smiech na sali raptownie u tysiecy uzytkownikow anteny sie poprzestawialy inne kanaly dzialaja normalnie a jedynie BBC kaput, ludzie ogarnijcie sie, kase brac to potraficie. chociaz juz chyba niedlugo bo jak zaczniecie z oswiadczeniami dla KRRiT rezygnacje sie posypia 2 x placic abonament !! ja wysiadam

Komentarz

Nie chcę tworzyć teorii spiskowych, ale z tp. na którym jest BBC Brit nadaje również kanał Russia Today HD, uznawany za stację propagandową (w każdym bądź razie finansowaną przez kreml), więc może problemy z odbiorem z tej konkretnej częstotliwości raz na kilka miesięcy nie są takie przypadkowe.

Tak czy inaczej ludzie w n'ce zamias pisać ciągle te same farmazony o ustawianiu anteny, mogliby wreszcie zrezygnować z tego tp i przenieść się na taki, który problemów nie sprawia.
                        Ostatni raz edytowany przez krzysiu_tp; 2017-03-15, 11:34.

Komentarz

Mamy już prawie tydzień czasu problemów a w zasadzie braku możliwości oglądania BBC Brit. Płacę za ten kanał abonament a NC+ nie wywiązuje się z umowy. Jest nowy TOP Gear, chciałem obejrzeć kolejny odc. a tymczasem NC+ nie daje mi tej możliwości. Czy w końcu ktoś z przedstawicieli ustosunkuje się do sytuacji czy będzie dalszy ciąg milczenia i proponowania regulacji anteny?

Tu jest bardzo dziwny problem z tym tp. Jakość powyżej 50% i szalejący BER. Nawet podczas burzy kanały odbierają u mnie przy 20% sygnału - mam antene 100cm.
                          Ostatni raz edytowany przez Fixxxer; 2017-03-16, 11:11.
                          C+ Sport & Film

Komentarz

Fixxxer
                            rozumiem Twoje niezadowolenie, jednakże nie odnotowaliśmy awarii tego kanału. Rozwiązaniem problemu jest doprecyzowanie ustawień anteny pod odbiór sygnału z tego transpondera.

Komentarz

...zbiorowo założyć im sprawę i kase niech oddawają, bo to jest szczyt olewania klienta co sie dzieje, żeby nie można było załatwić sprawy raz do porządku !

Komentarz

@Aleksandra nc+

BRAWO !!
                                czekałem na taką odpowiedz zobaczycie ze za jakiś czas kanał wróci do normy bez ustawiania i tak dobrze ustawionych anten.

jeszcze raz wielkie BRAWO Pani Aleksandro nc+

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+