Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BBC Brit HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Kilka dni temu czasem nie było u Was jakiejś burzy? Ja właśnie musiałem lecuitko "cofnąć" antenę bo wichura ją przesunęła.

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
      Kilka dni temu czasem nie było u Was jakiejś burzy? Ja właśnie musiałem lecuitko "cofnąć" antenę bo wichura ją przesunęła.
      tajfunow, huraganow nie bylo, tylko male opady, a pozatym to dziwne ze pozostale kanaly super smigaja a tylko BRIT zanika na maxa.

Komentarz

U mnie to samo - od kilku dni odbiór programów z tego transpondera na którym jest BBC Brit, czyli np Super Tennis HD, RT News HD, RT Doc HD itp. jest absolutnie niemożliwe - mam kalejdoskop kolorów, jakość sygnału ok. 50% spadającą co kilka chwil do zera.
        Nie wykluczam, że instalacja antenowa wymaga poprawki ale ewidentnie coś się z tym transponderem zmieniło (zmniejszono moc?) skoro osoby który do tej pory z nim nie miały problemów teraz na przestrzeni kilku dni zgłaszają brak odbioru.

Edit.
        Eurosport 2 nadający z pobliskiej częstotliwości, tj 12284 H ma u mnie siłę/jakość:
        Antena I 84/78
        Antena II 94/87
        , tymczasem BBC Brit:
        Antena I 85/78
        Antena II 91/50
        Jak wspominałem - kilka dni temu nie było żadnego problemu z odbiorem
        Ostatni raz edytowany przez WaldekK; 2016-08-12, 14:10.

Komentarz

potwierdzam te same objawy - antenę już regulowałem i nic to nie daje. Jakość spadła do 47 i brak sygnału. Na innych kanałach mam jakość 75-82 i działa bez problemu. Zauważyłem, że na TVP sport również jakość spadła do 47 ale nie wpływa to na odbiór - działa bez zarzutu. Tylko z BBC Brit jest problem, więc to nie jest raczej wina naszych anten

Komentarz

U mnie to samo, od paru dni nie da sie ogladac BBC Brit, obraz skacze, klatkuje itd. Skoro u wszystkich ten kanal dzialal i nagle cos sie popsulo to wyklucza to kwestie zlego ustawienia anteny. Wina lezy po stronie nadawcy lub transpondera z ktorego ten kanal nadaje.
            C+ Sport & Film

Komentarz

Nie mam informacji o awarii tego transpondera, ale poprosiłem o dodatkową weryfikację.

Komentarz

potwierdzam, działało i się zes...ło. Regulacja antene TYLKO pod ten kanał nie pomaga.
                CLRA CARBO x 2
                MR Premium
                TNK HD
                dsb 606 po nauce latania
                i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

U mnie to samo. kilka dni temu padło BBC Brit ( jakość 0% a działało wcześniej super ). Na pozostałych kanałach jakość mam w granicach 70 - 80%.
                  Dostaję tylko durne emaile z pomocy technicznej że to wina anteny. Ciekawe jest tylko to że tylko z BBC Brit jest problem więc niech nC+ sprawdzi najpierw u siebie a nie wciska kitu

Komentarz

Potwierdzam podobne objawy :p od kilku dni jakość na poziomie 22-27 wcześniej problem nie występował. Antenę regulowałem i brak jakichkolwiek efektów. Znajomi również mają ten problem

Komentarz

U mnie też obraz na tym kanale od kilku dni tnie. Jakość ok. 47%. Wcześniej było znacznie więcej.

Komentarz

Ewidentnie jest jakiś problem techniczny i jakość skacze. Wcześniej niemal 80% teraz tylko 40-50% i zapewniam, że to nie wina anteny.

Komentarz

U mnie też są problemy z tym kanałem.

Komentarz

u mnie również zdarzają się problemy z tym kanałem

Komentarz

Witam,

zgłoszenie w celu weryfikacji problemu z jakością na kanale BBC Brit HD zostało przekazane do odpowiedniego działu. Nie otrzymaliśmy jeszcze potwierdzenia, że faktycznie z tym kanałem występuje jakiś problem. Spróbujcie delikatnie doprecyzować ustawienia konwertera.

Gdy otrzymamy potwierdzenie odnośnie występujących utrudnień, poinformujemy o tym.
                              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Takie rzeczy tylko w nc+. Jest ewidenty problem z tym jednym kanałem ale konsultanci uważają że nagle wszystkim co zgłaszają problem się konwertery poprzestawiały. Normalnie sprawa dla Archiwum X :lol: .

Dobrze że jeszcze tylko dwa tygodnie i papa.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+