Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BBC Brit HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• BBC Brit HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału BBC Brit HD.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-02-02, 13:23.

Dzis w tej stacji po 21-szej odcinek specjalny na 50 lecie Doctor Who.
    Szkoda ze nie w HD i promo w Polandii zadne ale odcinek idzie u nas w kraju razem z premiera w UK a to juz jest cos.

Komentarz

Na BBC HD mogli dać wersję 3D. No ale oczywiście tu jest POlandia, czego ja oczekuję.

Komentarz

Kanal nadaje w fatalnej jakosci (nie mowie o slabym sygnale tylko o slabym obrazie). Jeden z najgorszych kanalow HD w NC+.

Tak, wiem ze nie nadaje z tr. NC+ ale fakt jest faktem.
        Ostatni raz edytowany przez kamcyk26; 2015-02-14, 14:35.
        CHCEMY JAKOSCI A NIE ILOSCI!

Komentarz

jeden z najlepszych kanałów z oferty BBC

Komentarz

Jesteś żartownisia.

Komentarz

witam odparu dni nie swieci mi kanal bbc brit hd prosze o sprawdzenie tego kanalu gdyz nic mi nie wiadomo o usunieciu go , pozdrawiam

Komentarz

Jaki pojawia Ci się na nim komunikat ?
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

mam zero jakosci na tym kanale , jakby nie nadawal , komunikat ze brak sygnalu . parametry anteny jakosc 63-65
                  Ostatni raz edytowany przez piotr11; 2016-08-10, 17:34.

Komentarz

moze mi ktos powiedziec co sie dzieje z tym kanalem czemu nie swieci , tylko jest brak sygnalu na tym kanale

Komentarz

napisał(a) piotr11 Zobacz post
                      moze mi ktos powiedziec co sie dzieje z tym kanalem czemu nie swieci , tylko jest brak sygnalu na tym kanale
                      Niestety, wygląda na to, że musisz poprawić ustawienie anteny względem tego kanału. Jakość sygnału na poziomie 63-65 jest niewystarczająca do prawidłowego odbioru wszystkich kanałów. Spróbuj uzyskać co najmniej 80 procent. BBC Brit świeci z oddzielnego transpondera, który ma pozycję nieco "na uboczu" względem wynajmowanych transponderów NC+. Wiele osób miało podobny problem.

Komentarz

To znaczy ze u mnie sie cos pochrzanilo bo program normalnie powinien swiecic . dziekuje za pomoc i pozdrawiam .

Komentarz

@piotr11,

kanał BBC Brit HD nadawany jest z częstotliwości 12475 V. Wyjaśniam, że tylko ten kanał jest dostępny na podanej częstotliwości. Aby odbierać kanał w prawidłowy sposób, należy doprecyzować ustawienia anteny. Jakość powinna wynosić około 60 % lub więcej.
                          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Kasia_nc+ Zobacz post
                            @piotr11,

kanał BBC Brit HD nadawany jest z częstotliwości 12475 V. Wyjaśniam, że tylko ten kanał jest dostępny na podanej częstotliwości. Aby odbierać kanał w prawidłowy sposób, należy doprecyzować ustawienia anteny. Jakość powinna wynosić około 60 % lub więcej.
                            witam,
                            cos jest nie halo ! od chyba 3 dni kanal zanika na maxa, a wczesniej hulal az milo i nie piszcie ze antena zle ust. bo to bzdura ( sygnal ok90%, jakosc ponad 60% -na pozostalych kanalach)

ps: pewnie nc+ sama zaniza jakosc

Komentarz

mi wlasnie tez gdzies tak od 3dni znikl calkiem , wczesniej nie bylo zadnych problemow

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+