Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eleven wykupione przez Polsat - czy wciąż będzie dostępne na nc+?

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Eleven wykupione przez Polsat - czy wciąż będzie dostępne na nc+?

  Jak w temacie. Jakie są wasze opinie?

  Bo nie wiem czy brać się za przedłużanie umowy.

 • #2
  Tak, Eleven ma długoterminowe umowy z nc+.

  Komentarz


  • #3
   sobpiotr
   Platforma nc+ posiada długoterminową umowę o współpracy z Eleven Sports Network, dzięki której wspólnie i już od ponad trzech lat aktywnie budujemy unikalną ofertę sportową na polskim rynku. Efektami tej sukcesywnej współpracy są m.in. pozyskane ostatnio i współdzielone wraz z początkiem sierpnia tego roku prawa do transmisji meczów Bundesligi i LaLiga Santander przez kolejne trzy sezony.

   Zakup większościowego pakietu akcji Eleven Sports Network sp z. o.o przez Telewizję Polsat z pewnością przyczyni się do poszerzenia oferty sportowej kanałów Eleven, na czym w rezultacie skorzystają wszyscy fani sportu, w tym również abonenci platformy nc+, którzy już teraz - za pośrednictwem CANAL+ i kanałów Eleven, mogą w jednym miejscu śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe i najlepsze ligi świata.

   Ogłoszona przez Telewizję Polsat i Eleven transakcja może również istotnie wpłynąć na stabilizację lub ograniczenie stale rosnących cen za prawa do transmisji sportowych w Polsce, co będzie miało wyłącznie pozytywne konsekwencje i przełoży się na korzystniejsze oferty dla wszystkich abonentów i uczestników rynku.
   Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
   Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


   Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

   Komentarz


   • #4
    Lub też Polsat zacznie powolutku przenosić część transmisji z Eleven do Polsatu...

    Komentarz


    • #5
     Nie może, jest uwiązany umowami które zawarło Eleven Sports a Polsat nabywając spółkę nabywa ją ze wszystkimi zobowiązaniami, tak jak choćby na LaLige Santander (Liga Hiszpańska).

     Komentarz


     • #6
      Ciekawi mnie co Polsat zrobi też ze swoimi kanałami premium z Ligą Mistrzów, wg wirtualnych mediów będzie je sprzedawał innym platformom, ciekawie jak to finansowo będzie wyglądać. A co do samego tematu nie sądzę że to Eleven stanie się bogatszy, raczej dojdzie w końcu do całkowitego połączenia, albo to Polsat będzie podbierał ofertę Elevenów.

      Komentarz

      Pracuję...
      X
      nc+