Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sylwester w TV

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Sylwester w TV

Takie zestawienie, może się komuś przyda jutro od godz. 20.

TVN - Kraków:

Wystąpią:
    Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, Kayah, Zakopower, IRA, Wilki, Feel, Grzegorz Hyży, Red Lips, Future Folk, Liber i Natalia Szroeder. Uczestnicy programów "X Factor" i "Mam Talent": Sabina Jeszka, Karolina Duszkiewicz, Julia Olędzka, Mateusz Guzowski, Marcin Spenner, Biba, Red Pop, Pin Up Candy, Patman Crew, Bucket Guys, Krzysztof Drabik, Top Toys

Prowadzenie:
    Agnieszka Szulim, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop, Olivier Janiak

TVP2 - Wrocław

Wystąpią:
    Lemon, Pectus, Halina Mlynkova, Patrycja Markowska, Donatan i Cleo, Piersi, Rafał Brzozowski, Drupi, Natasza Urbańska, Perfect, Afromental, Mesajah, Marek Piekarczyk, Bracia, Bajm, Margaret, Edyta Górniak, Thomas Anders, Kabaret Skeczów Męczących

Prowadzenie:
    Tomasz Kammel, Maciej Musiał, Halina Mlynkova, Barbaba Kurdej-Szatan

Polsat - Gdynia

Wystąpią:
    Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Mrozu, Ania Wyszkoni, Paulla, Maja Bohosiewicz, Enej, Krzysztof Krawczyk, Stachursky, Ewa Farna, Kamil Bednarek, Majka Jeżowska, Big Cyc, Loona. Zwycięzca programu Must Be The Music: Besides

Prowadzenie:
    Krzysztof Ibisz, Anna Głogowska, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciek Rock, Agnieszka Popielewicz
    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

No to jeszcze żeby wszystko było w jednym miejscu:

http://media2.pl/media/116563-Sylwes...y-i-pasma.html
    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

bida panie jedyną taka noc spędzać przed szklem

ze szklem w ręku to rozumiem ale przed TV?
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+