Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lifetime HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Lifetime HD

Razem z H2 HD pojawi się także kanał Lifetime HD od tego samego nadawcy.

W nc+ Lifetime HD będzie w pakiecie Extra+.

edit: Przy Lifetime brak znaczka "HD". Albo błąd, albo będzie tylko w SD.
    Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2014-12-01, 21:20.

Nie wiem którą niszę rynkową, ten kanał ma zapełniać, bo zdaje się że w kategorii lifestyle ma już sporą konkurencję, TVN Style, Polsat Cafe, TLC, BBBC Lifestyle, E! Entertainment, itd...
    Nie mniej jednak, dobrze, że lista kanałów ciągle się rozwija
    Fajnie było by, gdyby był jakiś kanał o astronomii, mógłby pokazywać programy o kosmosie, transmitować starty rakiet i załogowych lotów na żywo, były by programy o misjach NASA i ESA, mogły by być na nim także (ale nie za dużo) programy sci-fi o hipotezach dotyczących UFO itd.
    Naprawdę dziwne, że wielkie stacje jak Discovery albo National Geographic nie wpadły na pomysł, żeby właśnie taki kanał z zawężoną tematyką stworzyć
    NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

napisał(a) jupiter Zobacz post
      Nie wiem którą niszę rynkową, ten kanał ma zapełniać, bo zdaje się że w kategorii lifestyle ma już sporą konkurencję, TVN Style, Polsat Cafe, TLC, BBBC Lifestyle, E! Entertainment, itd...
      Nie mniej jednak, dobrze, że lista kanałów ciągle się rozwija
      Fajnie było by, gdyby był jakiś kanał o astronomii, mógłby pokazywać programy o kosmosie, transmitować starty rakiet i załogowych lotów na żywo, były by programy o misjach NASA i ESA, mogły by być na nim także (ale nie za dużo) programy sci-fi o hipotezach dotyczących UFO itd.
      Naprawdę dziwne, że wielkie stacje jak Discovery albo National Geographic nie wpadły na pomysł, żeby właśnie taki kanał z zawężoną tematyką stworzyć
      Wydaje mi sie ze nie dziwne.Oni tworzą zbieraczy puszek bo tam jest kasa.Zdziwisz sie jak popytajcie znajomych ile osób to chce oglądać...
      Ja czekałem na Discovery Sience w HD ale nadal cisza...

Komentarz

Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
        Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

ten hicior wart jest każdych pieniędzy.
          wprost niemożliwe żeby w nc+ był dodany bez dodatkowej opłaty !
          tradycje trzeba kultywować !
          .

Komentarz

Kanał Lifetime HD rusza jutro na pozycji 138. W ramach okna otwartego będzie dostępny do końca grudnia dla wszystkich Abonentów korzystających z oferty nc+. Dodatkowo zostanie uruchomiona kolekcja netVOD+ Lifetime.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

do końca grudnia,a potem?
              Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
              abonent od 25-10-2006
              ULTRABOX+ 4K

Komentarz

napisał(a) acz2 Zobacz post
                A potem będzie dostępny tylko w pakiecie Extra+.

Komentarz

potem to się =======
                  WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                  01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                  01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Potem pakiet Extra+.

Komentarz

Jeszcze nie wystartowali a już Lifetime HD jest w ofercie Polsat Media
                      Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
                      Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

napisał(a) SMKA Zobacz post
                        Jeszcze nie wystartowali a już Lifetime HD jest w ofercie Polsat Media
                        Akurat nic w tym dziwnego. Lifetime to zwykły kanał kablowy, który utrzymuje się głównie z reklam, więc nic dziwnego że podpisali umowę z brokerem reklamowym.

Komentarz

A kiedy ten kanał pojawi się w liście kanałów w programie TV? Przejrzałam cały program i nie ma-dlaczego?

Komentarz

@xandra,
                            masz na myśli program na naszej stronie internetowej? Wejdź na http://ncplus.pl/program-tv i wybierz kategorię rozrywka. Program kanału Lifetime znajdziesz mniej więcej w połowie listy - pozycja 137.

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
                              Kanał Lifetime HD rusza jutro na pozycji 138. W ramach okna otwartego będzie dostępny do końca grudnia dla wszystkich Abonentów korzystających z oferty nc+. Dodatkowo zostanie uruchomiona kolekcja netVOD+ Lifetime.
                              Dlaczego to badziewie jest między dwoma kanałami o tematyce kryminalnej!???
                              To jest pytanie retoryczne i nie oczekuję głupawych odpowiedzi od moderatorów.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+