Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

E! Entertainment

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• E! Entertainment

E! Entertainment Television to kanał prezentujący rozrywkę prosto z Hollywood. Pokazuje także życie gwiazd i celebrytów, relacjonując wydarzenia na żywo i śledząc najnowsze wiadomości na ich temat. W marcu na antenie E! widzowie będą mogli obejrzeć najnowszą dziewiątą serię „Z kamerą u Kardashianów” (angielski tytuł: „Keeping Up with The Kardashians”), a także zupełnie nowy serial „Bogate dzieciaki z Beverly Hills” (angielski tytuł: „Rich Kids of Beverly Hills”).

Stacja dołączy do oferty platformy nc+ 12 marca. Pojawi się na pozycji 153 i będzie dostępna już od pakietu Comfort+.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-03-11, 17:21.

dobra wiadomość dla gimbusów

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
    E! Entertainment Television to kanał prezentujący rozrywkę prosto z Hollywood. Pokazuje także życie gwiazd i celebrytów, relacjonując wydarzenia na żywo i śledząc najnowsze wiadomości na ich temat.
    Czyli coś w stylu prasy brukowej - Fakt, SE.

Wybrane tytuły:
    Doktor 90210, odc. 8 (Korekta warg sromowych, operacje transseksualistów i wybielanie odbytu to tylko niektóre z bardziej nietypowych zabiegów wykonywanych przez chirurgów...)

Eric i Jessie: Wieczór panieński (Jessie wraz z przyjaciółkami spędza wieczór panieński w Miami. Tymczasem Eric z chłopakami jedzie nad jezioro Tahoe)

Co zrobiłby Ryan Lochte?: Wizyta w Waszyngtonie (W trakcie podróży z matką do Waszyngtonu Ryan wpada na pomysł, by spróbować swoich sił w polityce)

Giuliana i Bill, odc. 4 (Para czeka na telefon, który może zmienić ich życie. Tymczasem Giuliana poddaje się operacji mastektomii)
    odc. 5 (Giuliana wraca do pracy po mastektomii. Tymczasem Bill przygotowuje się do wykładu z udziałem Billa Clintona)

Eric i Jessie: Pechowa podwójna randka (Eric i Jassie jadą na Dominikanę, gdzie sportowiec pozuje do seksownej sesji zdjęciowej dla magazynu DuJour. Tymczasem Jessie umawia Sydney na randkę ze starszym mężczyzną)

Wakacyjne imprezy, odc. 1 (Na greckiej wyspie Jacqui spędza czas w towarzystwie Stephanie Pratt, a następnie imprezuje razem z projektantami z domu mody Dsquared)

Dziewczyny z rezydencji Playboya: Urodziny Kendry (Mama i babcia Kendry przyjeżdżają do rezydencji na urodziny dziewczyny)

E! Wiadomości (W programie poznamy najświeższe plotki ze świata celebrytów)

itp. itd. .............................

Moze się mylę, z pewnością tak, program w sam raz skrojony dla Joli Rutowicz, tej która bawiła się swoim pluszowym koniem...
    Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-03-12, 04:12.
    TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

To ten chłam nie jest nawet po polsku?

A Fashion TV HD nadal nie dodany, kpina.
      Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
        To ten chłam nie jest nawet po polsku?

A Fashion TV HD nadal nie dodany, kpina.
        Plotki po polsku,świetna pozycja,Szok ze nie jest w pakiecie premium.

Komentarz

no to nc+ zaszalała
          Widać, jakie jest potężne zainteresowanie tym kanałem. Po prostu wszyscy abonenci nc+ wpatrują się w E!Entertainment Eeeeeeeeeeeeeeeee

Ja tam będę oglądał Doktora 90210, odc. 8. Zobaczę jak robi korektę warg sromowych, a następnie wybiela odbyt!!! Wrażenia pozostaną bezcenne

Nie zapomnijcie już jutro "Ice kocha Coco: Pogodynka, odc. 3" a w nim Ice i Coco rozważają możliwość zamrożenia komórek jajowych kobiety. Polecam

Komentarz

A najdziwniejsze jest to, że nc+ płaci za taki shit. A świetnego bezpłatnego kanału o modzie Fashion TV HD jak nie było tak nie ma bo nie chce się kliknąć jakiemuś informatykowi.
            Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
              no to nc+ zaszalała
              Widać, jakie jest potężne zainteresowanie tym kanałem. Po prostu wszyscy abonenci nc+ wpatrują się w E!Entertainment Eeeeeeeeeeeeeeeee
              O jakich ty gimbusach piszesz?
              Niektórzy "abo"są już po 30stce mają rodziny i też oglądają odmulacze w stylu E!
              Ogarnij się chłopie
              U mnie leci właśnie nowy sezon "Khardashianów" nie wiem o co wam chodzi?
              Jeden ogląda "kopaninie" czyli np:ekstraklapę a potem rzuca racami
              a ktoś ma ochotę na np "Universal ChanelHD"
              bądźmy wyrozumiali ...

A najdziwniejsze jest to, że nc+ płaci za taki shit. A świetnego bezpłatnego kanału o modzie Fashion TV HD jak nie było tak nie ma bo nie chce się kliknąć jakiemuś informatykowi.
              Shit to raczej Zest TV......
              Zgadzam się z jednym ......brak FashionHD to żenada......
              Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2014-03-12, 17:38.

Komentarz

no to nc+ zaszalała

Ja tam będę oglądał Doktora 90210, odc. 8. Zobaczę jak robi korektę warg sromowych, a następnie wybiela odbyt!!! Wrażenia pozostaną bezcenne

Nie zapomnijcie już jutro "Ice kocha Coco: Pogodynka, odc. 3" a w nim Ice i Coco rozważają możliwość zamrożenia komórek jajowych kobiety. Polecam
                moderator jak zwykle wywalil moj post wiec napisze inaczej

zyj i pozwol zyc innym - jedni ogladaja msze w tv inni korekte warg sromowych

sam stajesz w obronie plurarizmu w ofercie a w tym temacie co robisz?
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Może on ogląda telewizję klęcząc?

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                    zyj i pozwol zyc innym - jedni ogladaja msze w tv inni korekte warg sromowych

sam stajesz w obronie plurarizmu w ofercie a w tym temacie co robisz?
                    Raz, nie rozumiesz z mojej strony ironii? Twoja sprawa.
                    Dwa, sam napisałem w wiadomym wątku "żyj i pozwól żyć innym", ale "napadły" mnie hordy przeciwników dodania TV R. Nie pamiętam, czy Ty też byłeś w tej grupie.
                    Tak więc pozwól mi i tu wyrazić swoje zdanie o zawartości Eeee...
                    Według mnie ten kanał służy odmóżdżaniu ludzi

napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                    U mnie leci właśnie nowy sezon "Khardashianów" nie wiem o co wam chodzi?
                    Co to za serial, o czym? Próbowałem cokolwiek wywnioskować z programu i znalazłem np. takie kwiatek "Kendell poszukuje domu przy plaży na wakacje, jednak Kris ma inne pomysły. Tymczasem Brandon i Brody rozpoczynają prace w ogródku"

"Ponieważ Kourtney i Kim są zajęte przy dzieciach, Khloe nie ma z kim poszaleć w klubie. Prosi Kris, by razem z nią poszła zabawić się na mieście"

"Do końca wakacji pozostało zaledwie kilka dni, gdy Scott wreszcie pojawia się w Grecji. Tymczasem Kendall czuje się wykluczona z rodzinnych przyjemności".

Nie wiem jak Wy, ale czytając opisy tego serialu, mam wrażenie że jest on w stylu Mody na sukces, takie flaki z olejem, fabuła praktycznie żadna. No, ale jeśli Tobie odpowiada ten poziom rozrywki, oglądaj do woli. Moim zdaniem lepiej pójść na spacer z dziewczyną lub przeczytać coś ciekawego.

Komentarz

Uwielbiam takie kanały. Zawsze widzę je raz, żeby zobaczyć logo i jakość no i zaliczyć. Dziś zaliczone zostały przeze mnie aż cztery takie nowości od nc+. W sumie wszystkie cztery razem oglądalem gdzieś około 1,5 minuty. No i nigdy już ich więcej nie włącze no chyba, że przez przypadek. Już pare takich kwiatków w nc+ jest. No dobra można zaryzykować twierdzenie, że ten jeden ze względu na HD gdzieś raz na pół roku będzie zaliczany ponownie.

Komentarz

Uwielbiam takie kanały. Zawsze widzę je raz, żeby zobaczyć logo i jakość no i zaliczyć. Dziś zaliczone zostały przeze mnie aż cztery takie nowości od nc+. W sumie wszystkie cztery razem oglądalem gdzieś około 1,5 minuty. No i nigdy już ich więcej nie włącze no chyba, że przez przypadek. Już pare takich kwiatków w nc+ jest. No dobra można zaryzykować twierdzenie, że ten jeden ze względu na HD gdzieś raz na pół roku będzie zaliczany ponownie.
                        Tak samo sądzę za dużo jest badziewnych kanałów.

Komentarz

Według mnie ten kanał służy odmóżdżaniu ludzi
                          temu służy 90% pozycji w TV.... odmóżdżonym łatwiej pociskać chłam matekindody
                          Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                          Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                          Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

WŁĄCZYŁEM WCZORAJ KANAŁ E! I JAKIE BYŁO MOJE ZDZIWIENIE ŻE BRAK JĘZYKA POLSKIEGO!!! CZY TO TAK ZOSTANIE? JEŚLI TAK TO KANAŁ BEZ SENSU nc+ NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ! oj nieee

Komentarz

Ha ha - pan wklejajacy typowy belkot marketingowy w opisie kanalu subtelnie zapomnial / przemilczal fakt braku wersji PL!

Dla jednych to wada dla innych zaleta, ale zawsze "szpece" z nc+ moga napisac, ze dbaja o umiejetnosci lingwistyczne swoich abonentow ... ble ble ble... :-D :-P

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+