Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Romans

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Polsat Romans

W wątku tym zapraszamy do dyskusji na temat kanału Polsat Romans, który po pojawieniu się zajmie pozycję 150

Kanał ten jest skierowany do kobiet, nadaje filmy fabularne, a także polskie i zagraniczne seriale romantyczne.

kiedy?

zanim rozpoczniemy dyskusje moze mala podpowiedz kiedy ten kanal jak i pozostale 14 sie pojawia.....info ze od 6 grudnia teraz uzupelnione o "beda sukcesywnie dodawane"kloca sie ze soba troszke

Komentarz

napisał(a) bergerac Zobacz post
      zanim rozpoczniemy dyskusje moze mala podpowiedz kiedy ten kanal jak i pozostale 14 sie pojawia.....info ze od 6 grudnia teraz uzupelnione o "beda sukcesywnie dodawane"kloca sie ze soba troszke
      Jednym słowem do północy je zobaczysz.
      Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
      W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
      Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Mam Universe, a ten kanał świeci, jak i Polsat Film HD. Wg informacji nc+ te kanały są od Comfort wzwyż. Więc jak to jest z tymi kanałami?
        Turbo DGCB + 1X MR Standard

Komentarz

napisał(a) kerpen_rp Zobacz post
          Mam Universe, a ten kanał świeci, jak i Polsat Film HD. Wg informacji nc+ te kanały są od Comfort wzwyż. Więc jak to jest z tymi kanałami?
          Heh masz pakiet wyższy od Comfort i się dziwisz, że Ci świeci? Dobre
          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) kerpen_rp Zobacz post
            wydaje się że universe + jest pakietem wyższym od comfort +, więć o co chodzi ?
            wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
            i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
            oni też mają swoją opowieść.
            unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

napisał(a) m_81 Zobacz post
              wydaje się że universe + jest pakietem wyższym od comfort +, więć o co chodzi ?
              A fakt. Dzięki.
              Turbo DGCB + 1X MR Standard

Komentarz

Fajne filmy tam czasami dają. Seriali nie polecam, no chyba że ktoś lubi programy takie jak "Pamiętniki z wakacji", ja patrzeć na to nie mogę.

Komentarz

Ja nie oglądam Polsatu Romansu ale podobno tam są powtórki z głównego polsatu
                  Z każdym błędem człowiek staje się bardziej doświadczonym.

Komentarz

Wejdźcie sobie na stronę: https://ncplus.pl/sklep/promocje. Polsat Romans oznaczony jako HD .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                      Wejdźcie sobie na stronę: https://ncplus.pl/sklep/promocje. Polsat Romans oznaczony jako HD .
                      Nawet jest logo Polsat Romans HD czyli cos jest na rzeczy swoja droga czy warto powtorkowy zapychacz nadawac w HD???
                      Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-01-09, 15:46.
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Też bym prędzej się spodziewał np. Polsat Play czy Cafe w HD. No ale skoro mają logo Polsat Romans HD a nie tylko oznaczenie że to kanał HD, które mogłoby być błędne, to kto wie czy faktycznie Polsat nie zamierza tego kanału uruchomić w HD. No chyba że webmasterzy strony nc+ lubią się bawić photoshopem .

Komentarz

Pytanie do przedstawicieli NC+, na którym kanale (numer) jest Polsat Romans HD bo nie mogę znaleźć
                          NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
                          Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

http://www.satelitarne.tv/nc-plus/it...o-pomy%C5%82ka

Tymczasem rzecznik prasowy CP twierdzi że to pomyłka nc+ i startu Polsatu Romans HD nie planują.

Ostatnio sporo tych pomyłek na stronie nc+, choćby słynny FOX HD gdzie dopiero po paru miesiacach dodali znacznik że jest on niegwarantowany.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                              http://www.satelitarne.tv/nc-plus/it...o-pomy%C5%82ka

Tymczasem rzecznik prasowy CP twierdzi że to pomyłka nc+ i startu Polsatu Romans HD nie planują.

Ostatnio sporo tych pomyłek na stronie nc+, choćby słynny FOX HD gdzie dopiero po paru miesiacach dodali znacznik że jest on niegwarantowany.
                              Skoro tak to może czas ,nie wprowadzać ludzi w błąd zwłaszcza nowych i przyszłych abonentów!
                              NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
                              Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+