Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wasze propozycje do ramówek kanałów KUCHNIA+ i DOMO+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wasze propozycje do ramówek kanałów KUCHNIA+ i DOMO+

W tym wątku zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat kanałów oraz .

Co oglądacie najczęściej, jakie programy według Was powinny pojawiać się częściej w ramówce tych kanałów

Mile widziane są również propozycje dotyczące ramówek forumowych. Jakie macie pomysły na to, aby były one bardziej przejrzyste, czytelne i zachęcające do oglądania tych kanałów?

Przypominam, że ramówki KUCHNIA+ znajdziecie w stałym miejscu, czyli tutaj, natomiast informacje na temat propozycji w DOMO+ znajdują się tutaj.

Zachęcam do dyskusji oraz zamieszczania swoich pomysłów.

Pokażcie jak jesteście kreatywni

Chciałbym poznać Wasze pomysły.
    Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2013-09-20, 13:59.

Czy naprawdę nie ma zainteresowanych?

Macie szanse na zgłoszenie swoich sugestii.

Komentarz

Moja żonka bardzo chętnie ogląda KUCHNIE+ ale bardzo się złości na emitowane na antenie filmy, a z mojej strony proponuję promować jak np. Pan Jakubiak
      Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
      Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

Nie wiem czy jest to możliwe, ale chętnie obejrzałbym program polecający dobre restauracje w Polsce i Europie.

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
          Czy naprawdę nie ma zainteresowanych?

Macie szanse na zgłoszenie swoich sugestii.
          Pewnie dlatego ze malo kto spoglada na te kanaly,tak od siebie fajnie jakby w Domo+HD pojawil sie program prezentujacy perelki architektury najpieknieszych miast swiata od zabytkowych centrow po nowoczesne dzielnice biznesowe oraz program o zmieniajacej sie architekturze i wygladzie miast w polsce lubie ogladac tego typu programy.Pozdrawiam
          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) SMKA Zobacz post
            Moja żonka bardzo chętnie ogląda KUCHNIE+ ale bardzo się złości na emitowane na antenie filmy, a z mojej strony proponuję promować jak np. Pan Jakubiak
            jako, że jestem po gastronomiku, to bardzo często oglądam ten kanał. co do tych filmów, to są czasami dobre dokumenty, ale nie powinny zajmować większości ramówki. tak samo jakieś starsze programy kulinarne, które jakością odstraszają. a Jakubiaka jest stanowczo za mało, a jego programy bardzo lubię. tylko nie puszczajcie zagranicznych wersji top szefa ani masterszefa.
            do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
            od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

Dwa bardzo dobre kanały!!!

zacząłem oglądać kanał Kuchnia+ kilka lat temu, gdy miałem kablówkę UPC (od 2006 r. miałem n, więc tego kanału mi brakowało) podobały mi się dwa programy - "Gotuj z Kuroniem" oraz "Słodki drań". Ten ostatni jest powtarzany do dziś i nadal go oglądam.
              Polecam "ABC gotowania", taki kulinarny alfabet nie tylko dla początkujących, w którym każdy odcinek poświęcony jest jednemu składnikowi - jajko, ziemniak itp. - i wszystko co można z nich "wyczarować".
              Polecam też "Przez dziurkę od sera" a w szczególności "Łakocie Bożeny Sikoń", rewelacja, mistrzowskie desery polskiej cukierniczki w prostym domowym wykonaniu!!!
              W obu kanałach, Kuchnia+ i DOMO+ preferuję polskie programy.

Z programów na kanale DOMO+ polecam szczególnej uwadze - "Dach nad gwiazdami" (domy naszych celebrytów), "Domokreacje. Oddam wnętrze w dobre ręce" oraz "Dom & Wnętrze według Ewy Mierzejewskiej", a także ze starszych produkcji - "30 minut z architekturą".
              TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

Dziękuję za dotychczasowe wypowiedzi.
                Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2013-10-02, 10:20.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+