Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fashion TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Fashion TV

W wątku tym zachęcamy do dyskusji na temat kanału Fashion TV.

co sie stalo z fashiontv?...aktualnie mamy fashion one...w dodatku perfidnie scisniety...
    NC+Gold+HBO+HHD+MR Standard+WIMP
    CLRA 500gb+Biały

Komentarz

Obecnie nie posiadamy informacji w kwestii zmian dotyczących tego kanału. Przesłałem w tej kwestii zapytanie.
      Z tego co udało mi się wyczytać, to FashionTV zmieniło częstotliwość. Oczekujemy na odpowiedź.
      Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2014-02-01, 14:41.

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
        Obecnie nie posiadamy informacji w kwestii zmian dotyczących tego kanału. Przesłałem w tej kwestii zapytanie.
        Z tego co udało mi się wyczytać, to FashionTV zmieniło częstotliwość. Oczekujemy na odpowiedź.
        Prosimy o dodanie kanału Fashion TV HD. http://www.satkurier.pl/news/95987/1...ejscu-ftv.html
        Styczeń 2015
        Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

No właśnie, niech nc+ przeczyta Satkuriera !!!

Komentarz

Takich mają tam opóźnionych techników
            Styczeń 2015
            Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

wrocil fashion tv na swoja pozycje , czy jest mozliwosc dodania fashion one do listy kanalow fta . pozd

Komentarz

A mogę wiedzieć dlaczego nie włączono wersji HD tego kanału?
                Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Widzę ze już o wersji HD już sie tu rozmawia a w tym samym czasie na sprzęcie po n-ce od kilku dni komunikat...

Komentarz

Może się już nie mówi ale nie zapomina. Nie ma sensu także pisać codziennie prośbę o dodanie Fashion HD do listy. Oni i tak zrobią to co będą chcieli.
                    Styczeń 2015

Komentarz

Raczej będą zmuszeni dodać wersje HD skoro ramówki zostały ujednolicone to pewnie wersja SD wyleci na pewno z tego transpondera. Choć w sumie NC+ powinno napisać zapytanie do nadawcy co dalej i uzgodnić dodanie wersji HD tego programu. Zawsze będzie się wtedy można pochwalić kolejnym kanałem HD na pokładzie
                      31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

Niespodziewanie na kanał 164 wróciła wersja SD. Dlaczego?

Komentarz

Gdzie jest zniknięty ftv?
                          Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                          Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                          Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Co z fashion tv żona pyta?

Komentarz

Fashion TV został zakodowany w wersji HD i przestał nadawać w wersji SD ze starej częstotliwości. Otrzymaliśmy już informację, że stacja znów nadaje FTA, więc dodamy ją do list kanałów dekoderów HD - w sprzęcie ADB będzie na pozycji 270, a w pozostałych odbiornikach na 319.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+