Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Esport TV

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Esport TV

http://esptv.pl/

Na początku 2017 rusza nowa telewizja poświęcona tylko elektronicznej rozrywce 24\h.
    Mam nadzieję, że będzie ona dostępna w ofercie NC+

Super sprawa, też już pisałem do nc+ w tej sprawie, ale decyzje podejmowane są na najwyższym szczeblu, więc otrzymałem standardową regułkę (ctrl+c, ctrl+v). No i nic będziemy czekać może zostaniemy wysłuchani swoją drogą teraz Polsat Sport News też nadaje podobne programy jak program z wątku tego tematu, ale niestety kanał ten został w nc+ wyłączony i zastąpiony badziewnym Super Polsat.

Komentarz

Vectra oraz Multimedia już zdecydowały się na dodanie omawianego kanału do swojej oferty czy NC+ też da rade? Nie ma co ukrywać, że w NC+ nie ma żadnego kanału z e-sportem a tak nawet UPC ma takowy np.GINX. Jak zwykle NC+ to lat za murzynami:-P

Skoro na stronie polsatu cyfrowego można znaleźć program omawianego kanału to jest to jednoznacznie, że posat-owcy go już mają?
      [ciach]
      Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-04-24, 08:44.

Komentarz

raafaello1982,
        w momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach i ewentualnym dodaniu kanału za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.

Komentarz

Czy ten kanał będzie dostępny w nc+?

Komentarz

@mlody1991,
            w momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach i ewentualnym dodaniu kanału za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+