Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SundanceHD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Wydaje mi sie, ze z racji slabego popytu na ten kanal bedzie trzeba go wylaczyc przez interwencje do bok.

Komentarz

Właśnie zauważyłem, że TUTAJ Sundance HD przydzielany jest do pod pakietu FILM. Czyżby to oznaczało, że nc+ zrezygnowała z oferowania go za dodatkową opłatą?
      Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
        Właśnie zauważyłem, że TUTAJ Sundance HD przydzielany jest do pod pakietu FILM. Czyżby to oznaczało, że nc+ zrezygnowała z oferowania go za dodatkową opłatą?
        Faktycznie, chyba poddali sie. W moim przypadku nawet za darmo nie bede go ogladal.

Komentarz

Tak a History HD to "premium" tym samym nc+ ma najtańszą ofertę premium...

Komentarz

napisał(a) Augustus62 Zobacz post
            Nie.
            kup, będziesz pierwszy.
            i jako pierwszy dostaniesz żółtą koszulke lidera.
            Zostawie Ci ta przyjemnosc.

Komentarz

napisał(a) gmickey92 Zobacz post
              Wydaje mi sie, ze z racji slabego popytu na ten kanal bedzie trzeba go wylaczyc przez interwencje do bok.
              Potwierdzam, ten "prezent" trzeba wyłączyć poprzez zgłoszenie do BOKu, jeśli tego nie zrobimy zostanie naliczona dodatkowa opłata - tak mi powiedziała pani z infolinii. Także uważajcie ;)

Komentarz

napisał(a) gmickey92 Zobacz post
                W moim przypadku nawet za darmo nie bede go ogladal.
                W moim również... nie oglądałem tego kanału nigdy dłużej jak 5 min., bo nic tam kompletnie nie ma...
                Samsung UE46F6650, mediaBOX+, nBox 2850ST/APOLLO - Multiroom, kino Sony DAV-DZ660,

Komentarz

napisał(a) marek-sat Zobacz post
                  Potwierdzam, ten "prezent" trzeba wyłączyć poprzez zgłoszenie do BOKu, jeśli tego nie zrobimy zostanie naliczona dodatkowa opłata - tak mi powiedziała pani z infolinii. Także uważajcie ;)
                  To by było wyłudzenie ze strony nc+ , nie każdy czyta forum i nawet nie musi wiedzieć ,że takowy kanał (płatny dodatkowo) ma odkodowany ,i musi zgłosić jego wyłączenie bo na dekoderze nie było o tym rzadnej informacji , brak też info w komunikatach na stronie nc+ w strefie abonenta .

Komentarz

napisał(a) tolesi Zobacz post
                    To by było wyłudzenie ze strony nc+ , nie każdy czyta forum i nawet nie musi wiedzieć ,że takowy kanał (płatny dodatkowo) ma odkodowany ,i musi zgłosić jego wyłączenie bo na dekoderze nie było o tym rzadnej informacji , brak też info w komunikatach na stronie nc+ w strefie abonenta .
                    Mi pani powiedziała że nie trzeba go wyłączać.

Komentarz

napisał(a) hirek59 Zobacz post
                      Mi pani powiedziała że nie trzeba go wyłączać.
                      Dokładnie parę minut po północy kanał przestał świecić skończył się promocyjny dostęp do niego, zresztą mi akurat nie przypadł on do gustu i nie mam zamiaru go abonować.Pozdrawiam
                      Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-06-30, 23:53.
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Potwierdzam, kanał przestał świecić, więc nic nie trzeba dzwonić. No chyba, że ktoś chce go wykupić premium... Moim zdaniem nie warto. Nic tam ciekawego nie ma jak dla mnie
                        Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                          i nie mam zamiaru go abonować.Pozdrawiam
                          nie możliwe,
                          Ty kolekcjoner kanałów tak spokojnie podchodzisz do wyłączenia jednego z nich?
                          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Trzeba przygotować kolejne 2,99zł. Kanał zdecydowanie wart swojej ceny, tylko niestety został popsuty przez Polaków lektorem.

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                              nie możliwe,
                              Ty kolekcjoner kanałów tak spokojnie podchodzisz do wyłączenia jednego z nich?
                              Kiepskie filmy jak dla mnie tam sa i rzadko go ogladalem.Pozdro
                              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

A na TVR HD co zamierzasz oglądać że tak bardzo na niego czekasz ?
                                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+