Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

DTM

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• DTM

do końca sezonu 2017 były transmisje z wyścigów DTM ale od sezonu 2018 ani jednej transmisji nawet retransmisji co się dzieje ?
    Gdyby przedni napęd byłby lepszy od tylnego to chodzilibyśmy na rekach

tuner63, na jakim kanale oglądałeś te transmisje?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Aleksandra_nc+ Transmisje z wyścigów DTM były pokazywane wymiennie w kanale Motowizja i w nSport - informuje nadawca Motowizji

Komentarz

będą znowu przekazy z DTM na Motowizji ?czy muszę na SAT1 oglądać
        ?
        Gdyby przedni napęd byłby lepszy od tylnego to chodzilibyśmy na rekach

Komentarz

tuner63
          przesłałam Twoje zapytanie do właściwego działu. Dam znać po otrzymaniu informacji zwrotnej.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

tuner63
            skontaktuj się proszę w tej sprawie bezpośrednio z Motowizją.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+