Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

France TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Piotrek_nc+
    założył(a) wątek France TV

France TV

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat programów France TV.
    To kanały francuskojęzyczne. Informacje z kraju i regionów Francji, publicystyka, dokumenty, filmy i seriale, rozrywka i muzyka.

France 2 HD - to wiodący kanał publiczny, który wychodzi naprzeciw zainteresowaniom i aspiracjom swoich widzów. Oferuje różnorodne programy, wśród których są wiadomości, filmy, dokumenty, programy rozrywkowe oraz sportowe. Kanał nadawany w jakości HD.

France 3 - w licznych programach informacyjnych i magazynach informuje o tym, co dzieje się we francuskich regionach.

France 4 - dla France 4 charakterystyczne są: innowacja, rozrywka i odkrywanie młodych talentów.

France 5 - ma w swojej bogatej ofercie dokumenty, interaktywne programy talk-show oraz debaty, w których poruszane są bieżące tematy. Ambicją kanału France 5 jest misja edukacyjna.

France Ô - to francuski kanał wielokulturowy, który w swojej ofercie posiada programy podróżnicze, muzyczne, sportowe. Nie brakuje w nim także istotnych rozmów na tematy takie jak polityka czy środowisko. France Ô jest oknem na kulturalną różnorodność na całym świecie.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @lukx95,
    obecnie nie ma takiej możliwości.

Leave a comment:

• lukx95
    replied
    napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
    @lukx95,
    kanały France TV są dostępne tylko na ofertach Cyfry+ oraz dekoderach z kartami Cameleon. Nie ma możliwości aktywowania ich na ofercie wybranej w ramach promocji dostępnych w nc+.
    Od kiedy to w nc+ nie można skorzystać z tej opcji dodatkowej? Zawsze Abonenci mogli z niej skorzystać przy pakietach nc+. Jedynym wymogiem, było do tej pory posiadanie kart Cameleon, aby uruchomić tę opcję!

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @lukx95,
    kanały France TV są dostępne tylko na ofertach Cyfry+ oraz dekoderach z kartami Cameleon. Nie ma możliwości aktywowania ich na ofercie wybranej w ramach promocji dostępnych w nc+.

Leave a comment:

• lukx95
    replied
    napisał(a) lukx95 Zobacz post
    Witam
    Czy coś się zmieniło u was z opcją TV France dla Abonentów nc+ z kartami Cameleon? Ponieważ na infolinii abonenckiej od paru dni twierdzą, że te kanały nigdy nie były dostępne w nc+ i ich nie ma w ofercie oraz, że mogą je dołączyć tylko abonenci Cyfry+.
    Zawsze z tego co pamiętam opcja była dostępna w ofercie nc+ także, ale jedynie dla Abonentów, którzy posiadają karty Cameleon.
    Nawet jest regulamin od nc+ świadczenia tej opcji dodatkowej:
    http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Doku...02.06.2014.pdf
    Wydaje mi się, że ktoś coś w tym roku przeinaczył u was i odciął możliwość Abonentom nc+ podłączenia tej opcji.
    Proszę o interwencję moderatorów/przedstawicieli forum nc+ w tej sprawie i szybką odpowiedź tutaj w tym wątku.
    Czy można prosić przedstawicieli forum nc+ o odpowiedź na powyższy post?

Leave a comment:

• lukx95
    replied
    Witam
    Czy coś się zmieniło u was z opcją TV France dla Abonentów nc+ z kartami Cameleon? Ponieważ na infolinii abonenckiej od paru dni twierdzą, że te kanały nigdy nie były dostępne w nc+ i ich nie ma w ofercie oraz, że mogą je dołączyć tylko abonenci Cyfry+.
    Zawsze z tego co pamiętam opcja była dostępna w ofercie nc+ także, ale jedynie dla Abonentów, którzy posiadają karty Cameleon.
    Nawet jest regulamin od nc+ świadczenia tej opcji dodatkowej:
    http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Doku...02.06.2014.pdf
    Wydaje mi się, że ktoś coś w tym roku przeinaczył u was i odciął możliwość Abonentom nc+ podłączenia tej opcji.
    Proszę o interwencję moderatorów/przedstawicieli forum nc+ w tej sprawie i szybką odpowiedź tutaj w tym wątku.

Leave a comment:

• Monika.W_nc+
    replied
    @ blackadder4 możliwość dołączenia do oferty pakietu France TV jest zależna od posiadanego sprzętu. Napisz proszę maila zgodnie z moja sygnaturą - sprawdzimy czy masz taką możliwość.

Leave a comment:

• blackadder4
    replied
    Czy jest obecnie możliwe dokupienie tej opcji? Na stronie nc+ dalej wisi regulamin

Leave a comment:

• Vertigo
    replied
    France TV

napisał(a) mikemechanix Zobacz post
    Czy dalej nie sa dostepne? I jesli dostepne to w jaki sposob?
    Mezzo - 5zł za miesiąc. Nie można zamówić przez ICA, ale na FB lub przez telefon.
    Tajny program po prostu
    Pozostałe kanały France TV niby się pokazują, ale u mnie na Powerbox+ z komunikatem Błąd 69 (problem techniczny).
    Podobnie AB Moteurs, Chasse & Peche i XXL.
    Nigdzie nie ma informacji, czy, jak i za ile można je aktywować.

Leave a comment:

• mikemechanix
    replied
    napisał(a) arco Zobacz post
    Nie rozumiem Waszej reakcji. Paczka France TV to bardzo dobre kanały wielotematyczne. Szkoda tylko, że nie można ich wykupić w NC+. Ale to już inna bajka.
    Czy dalej nie sa dostepne? I jesli dostepne to w jaki sposob?

Leave a comment:

• Andres74
    replied
    Witam.
    Chciałem zapytać, czy kanały France TV będą dostępne w NC+?

Miałem ten pakiet przez kilka lat w Cyfrze +, a przy migracji zależało mi na 2 rzeczach: multiroomie (mam i działa) oraz na pakiecie France TV.

Konsultantka poinformowała mnie, że ta opcja jest dostępna, na koniec rozmowy odczytała aneks do umowy, w którym była mowa również o świadczeniu usługi France TV.

Po zainstalowaniu nowych dekoderów okazało się, że tych kanałów nie ma i być nie może.

Na otrzymanej umowie też żadnej wzmianki o France TV.
    Czyli ten telefoniczny aneks jest tylko wirtualnym bytem, służącym przyciągnięciu klienta.
    Umowy nie rozwiązałem (podpisana u mnie w obecności kuriera), gdyż nie chcę rezygnować całkowicie z telewizji

Jestem tłumaczem francuskiego i dla mnie te kanały były bardzo wartościowe.
    Nie oglądam sportu, chętnie obejrzę ciekawy film lub serial, ale bez France TV praktycznie nie oglądam "cyfry".

Trochę to mało poważne ze strony firmy mającej francuskie korzenie.
    We Francji Canal + to jednak ważna telewizja, koprodukujące liczne filmy.
    Francuzi dbają o promocję swojego języka, wiele robią w ramach "misji" propagującej francuską kulturę i język.
    Najwyraźniej obecne kierownictwo nie podziela tego podejścia.

Obecnie dostępne są tylko 2 czy 3 kanały w języku francuskim (w tym Arte).
    Nawet informacyjny kanał France 24 jest nadawany, o ironio, tylko w języku francuskim.

Czuję się oszukany i tyle.

Leave a comment:

• sonikus
    replied
    To po co ten regulamin: http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Doku...V%20France.pdf ?

PS mnie się coś wydaje że w pierwszej reklamie TV był dopisek że ten pakiet odbiera tylko na terminalach cyferki+ (bodaj potrzebny był im był ten France 2 HD żeby zebrać na hasło 50 kanałów HD)
    Ostatni raz edytowany przez sonikus; 2013-06-25, 09:18.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    proszę nc_przedstawicieli o usunięcie tego tematu.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    dlatego tez pytam po co ten temat jeszcze wisi

Leave a comment:

• tomo75i8
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    jak to nie można?
    to po co ten temat jest?
    Ano nie można, podobnie jak Mezzo. Niby miał być w All incluzive ale się rozmyślili. Takie rzeczy tylko w nc+

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+