Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport2 HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) mischka Zobacz post
    Niestety u mnie Eurosport2 też nie działa, tak samo jak inne gwarantowane programy. Dobrze że umowa się kończy.
    W przypadku problemów z odbiorem, zachęcam do kontaktu z telefonicznym Centrum Abonenta lub z obsługą forum przez skrzynkę doradca (zgodnie z info z mojej sygnatury).

Komentarz

Nie ma znaczenia dekoder puszczają taki sygnał i tyle.

Komentarz

Ekstrakalsa 2015/16
        https://www.youtube.com/watch?v=Bc9ClSZ4E18

Komentarz

Jakość meczu Wisła Górnik delikatnie mówiąc nie powala...

Komentarz

Dziś podczas meczu Piasta z Termaliką kilka raz obraz się zatrzymywał na 2-3 sekundy, ale komentarz meczu podczas tego zatrzymania obrazu był płynny. Ktoś może oglądał ten mecz i zauważył coś takiego?

Komentarz

Czy jeżeli ktoś posiada pakiet w którym jest Eurosport a nie ma Eurosport 2 to czy istnieje możliwość dokupienia samego Eurosport 2?
              Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

@luk230, możesz dokupić sam Eurosport 2 HD (poprzez kontakt z Telefonicznym Centru Abonenta).

Komentarz

napisał(a) Grzegorz_nc+ Zobacz post
                  @luk230, możesz dokupić sam Eurosport 2 HD (poprzez kontakt z Telefonicznym Centru Abonenta).
                  A jaki jest koszt takiej usługi? Pytam gdyż nie jest to dla mnie po prostu proszono mnie żebym się dowiedział. Z góry dzięki za odpowiedź.
                  Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

Eurosport 2 HD aktualnie kosztuje 4,99 zł na czasie nieoznaczonym.

Komentarz

napisał(a) Grzegorz_nc+ Zobacz post
                      Eurosport 2 HD aktualnie kosztuje 4,99 zł na czasie nieoznaczonym.
                      Dziękuję za odpowiedź. Otrzymana informację przekażę zainteresowanym.

Komentarz

czy jeśli dokupię Eurosport2 za 4,99zł to będę mieć opcję wyłącznie HD czy może SD również w to się wlicza?

Komentarz

Będziesz mieć dostęp wyłącznie do opcji HD.

Komentarz

czy opcja ta jest nadal dostępna ??

Komentarz

Z tego co wiem to jest.
                              Turbobox+

Comfort+,Extra+,6xCanal+
                              Od grudnia to samo+Eleveny 77,85

Komentarz

napisał(a) skladak998 Zobacz post
                                czy opcja ta jest nadal dostępna ??
                                Tak, możesz ją zamówić przez ICA lub telefonicznie przez BOK.
                                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+