Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eleven Sports

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Do odwołania czyli w gruncie rzeczy i tak na stałe. Przez pierwsze 3 miesiące będzie tylko w nc+ i nigdzie indziej.
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2017-11-19, 19:27.

Komentarz

• Drodzy,
      kanał Eleven Sports 4 będzie dostępny we wszytskich pakietach od poziomu Extra+. Do 28 lutego 2018r. kanał dostępny jest tylko dla Abonentów platformy nc+.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Doprecyzowując, bo na wszystkich forach dziś pada to pytanie, czy po 28 lutego 2018 kanał zostaje w Extra+ czy tylko w pakiecie Eleven?
        NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

• Drodzy,
          po 28 lutego 2018r., kanał Eleven 4 nadal pozostanie we wszystkich pakietach od Extra+.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• Mam pytanie, czy na Eleven 4 będą jakieś transmisje live czy tylko same powtórki ?
            Pozdrawiam

Komentarz

• Mam pytanie - czy jest jakiś program na ten kanał 4 - bo nigdzie nie mogę znaleźć - również w w EPG ncplus ?
              Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• A czy w NC+Go również będzie dostępny ten kanał?

Komentarz

• Drodzy,
                  EPG jest już dostępne dla tego kanału. W nc+ GO również udostępnimy ten kanał w najbliższym czasie.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+